Interface، Inc. برای پخش کنفرانس نتایج نتایج سه ماهه اول سال 2020 از طریق اینترنت

اتلانتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Interface، Inc. (Nasdaq: TILE) امروز اعلام کرد که قصد دارد نتایج سه ماهه اول سال 2020 خود را منتشر کند جمعه ، 8 مه 2020، قبل از باز شدن بازار رابط صبح یکشنبه کنفرانسی برگزار می شود جمعه ، 8 مه 2020، در ساعت 8:00 بامداد زمان شرقی، که به طور همزمان از طریق اینترنت پخش می شود. دانیل تی. هندریکس ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، و بروس A. Hausmannمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی میزبان این تماس خواهد بود.

اخبار مرتبط  مسواک برقی اندازه بازار تا 2026 $ 3.8 میلیارد دلار ارزش دارد ، که با افزایش آگاهی در مورد بهداشت دهان و دندان و افزایش موارد پوسیدگی دندان در کودکان ، تا حد زیادی رانده می شود

برخی از اطلاعات مورد بحث در مورد کنفرانس در وب سایت رابط ، به آدرس https://investors.interface.com در دسترس خواهد بود.

جزئیات تماس:
جمعه ، 8 مه 2020
ساعت 8:00 بامداد زمان شرقی، ساعت 7 بامداد ساعت مرکزی، ساعت 6:00 بامداد ساعت کوه، ساعت 5:00 بامداد زمان اقیانوس آرام

شنوندگان ممکن است به آدرس کنفرانس بصورت زنده از طریق اینترنت به آدرس زیر دسترسی پیدا کنند:
https://event.on24.com/wcc/r/2160231/06C91CAD803FE4ED7D0696DD4E47A402

یا از طریق وب سایت شرکت در:

https://investors.interface.com.

لطفاً حداقل 15 دقیقه قبل از تماس اجازه بازدید از یکی از این سایتها را داده و هرگونه نرم افزار صوتی لازم را بارگیری و نصب نمایید. نسخه بایگانی شده از کنفرانس برای شروع یک سال تقریباً یک روز پس از پایان تماس در این سایت ها در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  GODIVA برای ارتقاء تغییرات پایدار در بخش کاکائو به بنیاد کرم خاکی می پیوندد

درباره رابط
Interface، Inc. یک شرکت جهانی کفپوش است که در زمینه کاشی فرش خنثی و کفپوش های مقاوم از جمله کاشی وینیل لوکس (LVT) و کفپوش لاستیکی nora® تخصص دارد. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا فضاهای داخلی با کارایی بالایی را ایجاد کنند که از رفاه ، بهره وری و خلاقیت و همچنین پایداری کره زمین پشتیبانی می کند. ماموریت ما ، Weather Take Back ™ ، از شما دعوت می کند تا به ما بپیوندید ، زیرا ما متعهد به کار به روشی هستیم که ترمیم کننده سیاره است و آب و هوایی مناسب برای زندگی ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل جهانی صنعت آبجو و سرو در سال 2020 با داده های مربوط به 151 کشور

اطلاعات بیشتر در مورد رابط در رابط.com و blog.interface.com ، نام تجاری ما در nora.com و نام تجاری FLOR® ما در FLOR.com کسب کنید.

ما را دنبال در توییتر، YouTube ، Facebook ، Pinterest ، LinkedIn ، Instagram و Vimeo.

SOURCE رابط ، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.interface.com


پاسخی بگذارید