شرکت INC برای بینش درباره COVID-19 و صنعت آجیل و میوه خشک با تیم رهبری مصاحبه می کند

یكی از پاسخهای متداول در بین رهبران این بود كه صنعت آجیل و میوه های خشک تقریباً با COVID-19 با چالش های بسیاری روبرو هستند ، اما دلایل زیادی برای خوش بینی در مورد آینده وجود دارد. بهروز آقا، از گروه آقا ایران و سفیر INC در ایران اظهار داشت: “ارتقاء و آگاهی بیشتر از فواید مصرف محصولات مختلف در این طیف از سلامت عمومی و بهزیستی” باید پس از COVID حتی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. 19 به طور مشابه ، در چین، چن چی ، از مواد غذایی QiaQia و عضو هیئت مدیره INC ، خاطرنشان کرد: “به دلیل افزایش تقاضای مصرف کننده برای سالم ماندن ، این صنعت سرعت بیشتری خواهد یافت چین

پراتاپ نیر، از شرکت Vijayalaxmi Cashew هند و عضو کمیته اجرایی INC گفت: “من مطمئن هستم که صنعت قوی و مقاوم ما قدرت غلبه بر این چالش را خواهد داشت”.

به همین روش ، جان وینسنت ریکمان، آگوست توپر از آلمان ، و رابی دانون، از Voicevale UK – هر دو ، عضو هیئت مدیره INC – اعتماد خود را به صنعت ، به ویژه در آینده ابراز کردند.

اشوک کریشن، از Olam سنگاپور و معاون INC ، افزود: “رفتار و عادات مشتری باید تغییر کند ، و ما باید برآورده شویم تا انتظارات تغییر یافته را چابک کنیم”

مقاله کامل را می توان در وب سایت INC یافت.

درباره INC

INC یک سازمان بین المللی است که صنعت آجیل و میوه خشک را گرد هم آورده است. در بین اعضای آن بیش از 800 شرکت در بخش آجیل و میوه خشک از 75 کشور جهان وجود دارند. اعضای INC بیش از 85٪ از ارزش را در مناطق تولیدی (“دروازه مزرعه”) تجارت جهانی آجیل و میوه های خشک نشان می دهند. ماموریت INC تحریک و تسهیل رشد پایدار در بخش آجیل و میوه های خشک است. این سازمان بین المللی پیشرو در زمینه های بهداشت ، تغذیه ، آمار ، ایمنی مواد غذایی و استانداردها و مقررات بین المللی در مورد آجیل و میوه های خشک است.

مخاطب را فشار دهید: ایمیل [email protected] و تلفن +34 977331416

به زودی: https://mma.prnewswire.com/media/1036637/INC_Logo.jpg
عکس:
https://mma.prnewswire.com/media/1221780/Nut_and_Dried_Fruit.jpg

شورای بین المللی گردو و میوه خشک بین المللی SOURCE INC

اخبار مرتبط  Faber Distilling بخشی از فروش ضد عفونی کننده دستی را به پاسخگویان اول اهدا می کند

شورای بین المللی گردو و میوه خشک بین المللی SOURCE INC