PAOG پس از به دست آوردن دارایی بیوفارا شاهدانه با ورود به بازار 200B $ در MoneyTV برجسته شد

RespRx نوعی COPD در دست توسعه است که از یک روش استخراج شده حشیش ثبت شده – ایالات متحده ثبت اختراع با شماره 9،199،960 با عنوان “روش و ویژگی برای پردازش مواد گیاهی گیاهان دارویی شامل گیاه گیاه کنسروز مشتق شده است.”

پیش بینی می شود بازار معالجه COPD برسد 14 میلیارد دلار تا سال 2025

یک درخواست ثبت اختراع جداگانه در فرمول RespRx برای علائم مرتبط با COPD و سایر شرایط تنفسی مشابه ارائه شده است. علامت تجاری روی نام RespRx به عنوان نام تجاری برای فرمولاسیون CBD آن برای درمان علائم مرتبط با COPD و سایر شرایط تنفسی مشابه نیز ثبت شده است.

مخترع فرآیند ثبت اختراع حشیش ، فردریک فر، به تیم مدیریت PAOG پیوسته است تا تحقیقات دارویی حاصل از عصاره شاهدانه را ادامه دهد.

اخبار مرتبط  Superfruit تابستان در اینجا است! اکنون آن را به سبد خرید های مواد غذایی اضافه کنید تا از آن در سال لذت ببرید

به بازار جهانی بیوشیمیایی رسیده است 186،470 میلیون دلار در سال 2017 ، و پیش بینی می شود که رشد کند 526،008 میلیون دلار تا سال 2025

MoneyTV با دونالد بیلارژون یک برنامه تلویزیونی بین المللی که در مورد پول و آنچه اتفاق می افتد ، یک برنامه بین المللی بین المللی است و شامل مصاحبه های آموزنده با مدیر عاملان شرکت و مدیران ، ارائه بینش در مورد عملکرد و چشم انداز آینده آنها است. MoneyTV در بیش از 200 میلیون خانوار تلویزیونی در بیش از 75 کشور جهان دیده می شود.

اخبار مرتبط  Alma Foods از بسته شدن تسهیلات پیشگیرانه تا 4 ماه مه خبر داد

مصاحبه MoneyTV در اینجا موجود است www.moneytv.net و در کانال ها و سیستم عامل های مختلف همگام سازی می شود.

بیانیه های رو به جلو: جملات خاص در این خبر ممکن است حاوی اطلاعات آینده نگر به معنای قانون 175 طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 و قانون باشد 3b-6 طبق قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 ، و منوط به بندر ایمن ناشی از آن قوانین است. کلیه بیانیه ها ، به غیر از اظهارات واقعیت ، در این نسخه ، از جمله ، بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به برنامه های آینده و اهداف احتمالی شرکت ، عبارت های آینده نگر هستند که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که چنین اظهاراتی نتایج واقعی و واقعی را نشان دهند و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی از نظر معنوی متفاوت باشند. عوارض فنی ، که ممکن است بوجود بیاید ، می تواند مانع از اجرای سریع هر برنامه (های) مهم استراتژیکی شود که در بالا ذکر شد. شرکت هیچگونه وظیفه ای برای بازنگری یا به روزرسانی اظهارات آینده نگر برای بازتاب حوادث یا شرایط پس از تاریخ انتشار ندارد.

اخبار مرتبط  هیئت مشاوره علمی گروه مبتکران Mydecine Mystecine با اضافه کردن یک متخصص علوم اعصاب و متخصص روانشناسی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1222420/MoneyTV.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1222421/RespRx.jpg

اطلاعات تماس

با ما تماس بگیرید:
جیم دی پریما
888-272-6472
[email protected]

SOURCE PAO Group ، Inc.