Fuling Global مراسم رونمایی از مراکز عملیاتی را به عنوان کارخانه پیوند در اندونزی برگزار کرد

به نمایندگی از فولینگ اندونزی ، آقای Wenhui اودستیار مدیر کل شرکت ، در این مراسم به بیش از 50 نفر از رهبران و مهمانان دعوت شده دولت ، ضمن معرفی کارمندان فولینگ اندونزی و شرح عملکرد آن ، سخنرانی کرد.

اندونزی تأسیسات سومین و بزرگترین تأسیسات تولید جهانی در خارج از سرزمین اصلی چین است. این قشر تقریباً 194،000 فوت مربع است و در اواخر تولید نی ، فنجان سس ، جعبه های بیرون کشیدن ، لیوان های کاغذی ، کیسه های کاغذی و سایر محصولات را آغاز کرد. فوریه 2020. این شرکت در نظر دارد فاز دوم تولید را در این تسهیلات در اواخر سال جاری آغاز كند.

اخبار مرتبط  کودکان و نوجوانان می توانند از وعده های غذایی سالم و سالم در تابستان استفاده کنند

درباره Fuling Global Inc.

Fuling Global با شش امکانات تولید دقیق در ایالات متحده ، خدمات ویژه یکبار مصرف یکبار مصرف سازگار با محیط زیست را برای صنعت خدمات مواد غذایی و توزیع می کند. مکزیک، اندونزی و چین. محصولات سرویس پلاستیکی و کاغذی این شرکت شامل کارد و چنگال یکبار مصرف ، کاه نوشیدنی ، فنجان ، بشقاب و سایر محصولات پلاستیکی و کاغذی است و توسط بیش از صد مشتری ، از جمله برخی از قابل توجه ترین رستوران ها و خرده فروشان با سرویس سریع جهان ، در درجه اول در بازار مورد استفاده قرار می گیرد. ایالات متحده ، چین، کانادا و کشورهای اروپایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: http://ir.fulingglobal.com/.

اخبار مرتبط  در پاسخ به کمبودهای عرضه بحرانی ، چوب از کرکره ها به سپرها منتقل می شود

# # #

SOURCE Fuling Global Inc.

لینک های مربوطه

www.fulingplastics.com.cn