شرکت Harborside به روزرسانی در مورد زمان تشکیل پرونده های مالی را ارائه می دهد

پایان مالی سال 2019 ، مالی مجدد سال 2017 و 2018 ، و همچنین نتایج Q1 2020 که قبل از پایان سال تکمیل می شود آگوست 2020

اوکلند ، کالیفرنیا. و تورنتو، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Harborside (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) ، a کالیفرنیاشرکت کانابیس محور ، عمودی یکپارچه ، امروز به روزرسانی در مورد تشکیل صورت های مالی سالانه حسابرسی شرکت و بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت مربوطه برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، و همچنین صورتهای مالی سالانه بازگرداندن آن به سالهای پایان یافته 31 دسامبر 2017 و سال 2018 (در مجموع ، “پرونده های سالانه”) ، و گزارش مالی موقت و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه برای دوره پایان یافته 31 مارس 2020 (در مجموع ، “Q1 Filings”).

به روزرسانی در پرونده های صورتهای مالی

این شرکت همچنان با پشتکار و مصلحت آمیز با حسابرسان خود کار می کند تا پرونده های سالانه و فیلدهای Q1 (در مجموع “فیلم های برجسته”) نهایی شود. در نتیجه تلاش قابل توجه تیم مالی جدید و پیشرفت تا به امروز ، این شرکت انتظار دارد که پرونده های نهایی را تا پایان اوت آگوست سال 2020 تکمیل کند. به دلیل تأثیر بی سابقه ی بیماری همه گیر COVID-19 بر شرکت و کارکنان آن ، نیاز به ممیزی شرکت جهت انجام کارهای حسابرسی خود ، و توانایی شرکت در اتکا به اطلاعات به موقع در رابطه با تعهدات گزارشگری مالی ، از جمله چیز های دیگر.

در ضمن ، این شرکت همچنان مشمول دستور تجارت متوقف شده از قبل فاش شده (“CTO”) می باشد. این شرکت انتظار دارد کمی پس از ابطال CTO ، تجارت در CSE از سر گرفته شود.

به روزرسانی در افشاگری جبران خسارت های اجرایی

این شرکت همچنان به تسکین موقت پتو تکیه شده توسط سرمربیان اوراق بهادار کانادا با استفاده از ساز انتاریو 51-504 – معافیت موقت از برخی موارد مورد نیاز برای تهیه یا ارسال مطالب مربوط به دارنده امنیت کمیسیون اوراق بهادار انتاریو برای به تأخیر انداختن پرونده عمومی افشاگری جبران خسارت های اجرایی خود تا زمانی که ثبت شود و به عنوان بخشی از بخشنامه اطلاعات شرکت مربوط به جلسه سالانه 2020 سهامداران به سهامداران تحویل داده شود. شرکت در صورت مشخص شدن تاریخ مناسب ، اطلاعات بیشتری را در مورد نشست سالانه خود ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor روشنایی بیرونی تزئینی را ایجاد می کند (RVS-104)

تفسیر مدیریت

وی ادامه داد: “دلایل زیادی در دلایل استدلال برای CTO در بازارها وجود داشته و نگرانی ها را درک می کنیم. ما انتظار داریم که تأثیر مجدد در صورتهای مالی سالانه سال 2017 و 2018 در درجه اول غیرقانونی باشد و صرفاً مربوط می شود. به حسابداری تغییراتی که در معاملات قبلاً فاش شده انجام شده است. بازگرداندن صورتهای سه ماهه 2019 در درجه اول به دلیل ترکیبی از تجارت است که باید به عنوان تملک براساس IFRS 3 حساب شود و کوانتومی که در رابطه با تأمین مالیات های مقرر در نظر گرفته شده است. . در حالی که همه گیر COVID-19 در حال حاضر چالش های زیادی را برای جامعه جهانی به وجود آورده است ، Harborside را شامل می شود ، اصول اساسی تجارت ما همچنان بسیار قوی است. ” پیتر بیلدورئیس و مدیرعامل موقت Harborside. “من از رشد متوالی درآمدی که به دست آورده ایم افتخار می کنم ، که بهمراه ابتکارات استراتژیک و عملیاتی که اجرا کرده ایم ، انتظار می رود عملکرد پایدار و طولانی مدت در سودآوری ما داشته باشد.”

آقای بیلدو ادامه داد: “من می خواهم به سهامداران خود اطمینان دهم که تیم ما به طور مضاعف با حسابرسان ما کار کرده است تا تمام گزارش های موقت را از جمله نهایی کردن پرونده های مالی 2019 و Q1 2020 و همچنین بازیابی مجدد 2017 ما و نتایج سال 2018 ، که پیش بینی می کنیم قبل از پایان پایان خواهد یافت آگوست 2020“”

برای آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside به آدرس www.investharborside.com مراجعه کرده یا با ما در لینکدین ، ​​فیس بوک و توییتر ارتباط برقرار کنید.

درباره Harborside: شرکت Harborside یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروش های حشیش در کشور است کالیفرنیا، مشغول به کار سه مورد از بزرگترین توزیع کنندگان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو، یک دیسپانسر در پالم اسپرینگز منطقه متناسب با کالیفرنیای جنوبی فقط شاهدانه از طریق پنجره درایو ، یک دیسپرس در اورگان و یک مرکز کشت در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش مهمی در ایمن سازی و دسترسی کانابیس به جامعه گسترده و متنوع ایفا کرده است کالیفرنیا مصرف کنندگان تأسیس شده توسط استیو دی آنگل و عروسی لباس در سال 2006 ، هاربورساید به یکی از شش مجوز برتر شاهدانه پزشکی اعطا شد ایالات متحده. Harborside در حال حاضر شرکتی است که در بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) تحت عنوان نماد “HBOR” تجارت می کند. اطلاعات اضافی در مورد Harborside تحت نمایه SEDAR Harborside در www.sedar.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  برنامه ریزان گردشگری غذایی با گزارش به روز شده نگاهی به صنعت پسا همه گیر می اندازند

یادداشت احتیاطی در رابطه با اطلاعات به جلو این نسخه خبری حاوی “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (به صورت جمعی ، “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. همه بیانیه ها به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، بیانیه های آینده نگر هستند و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها در تاریخ انتشار این خبر است. هر جمله ای که شامل بحث هایی با توجه به پیش بینی ها ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، فرضیات ، رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب اما همیشه همیشه با استفاده از عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار نمی رود” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، “برنامه” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “معتقد است” یا “قصد دارد” یا تغییرات اینگونه کلمات و عبارات را نشان می دهد یا بیان می کند که اقدامات خاص رویدادها یا نتایج “ممکن” یا “ممکن” ، “ممکن” ، “ممکن” یا “ممکن” باشد که اتفاق بیفتد یا به دست بیاید) بیانیه واقعیت تاریخی نیستند و ممکن است جملات آینده نگر باشند. در این خبر ، بیانیه های آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، مربوط به زمان تشکیل پرونده های برجسته ، ابطال CTO و زمان تشکیل پرونده افشای جبران خسارات اجرایی فعلی آن است.

این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول و برآوردهای مدیریتی شرکت در زمان بیان چنین اظهاراتی است. نتایج واقعی آینده ممکن است از لحاظ مادی متفاوت باشد زیرا اظهارات آینده نگر شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر مواردی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده ابراز یا دلالت کند. اظهارات آینده نگر چنین عواملی ، از جمله موارد دیگر ، عبارتند از: درک مدیریت از جدول زمانی پیش بینی شده که در آن می توان پرونده های برجسته و افشای جبران خسارات اجرایی فعلی را در آن قرار داد و CTO را باطل کرد. پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 بر عملکرد شرکت؛ نوسانات در شرایط کلی اقتصاد کلان. نوسانات بازار اوراق بهادار انتظارات در مورد اندازه کالیفرنیا بازار شاهدانه و تغییر عادات مصرف کننده؛ توانایی شرکت برای دستیابی به موفقیت در اهداف تجاری خود. برنامه های توسعه؛ عدم قطعیت های سیاسی و اجتماعی. عدم توانایی در به دست آوردن بیمه کافی برای پوشش خطرات و خطرات. و وجود قوانين و مقرراتي كه ممكن است محدوديت هايي در زمينه كشت ، توليد ، توزيع و فروش محصولات حشيري و شاهدانه در اين كشور اعمال كند. ایالت کالیفرنیا؛ و روابط کارکنان اگرچه اظهارات آینده نگر در این خبرنامه به آنچه فرض می شود مدیریت شرکت معتقد باشد یا به آن اعتقاد داشته باشد ، بستگی دارد ، اما شرکت نمی تواند به سهامداران اطمینان دهد که نتایج واقعی مطابق با چنین اظهارات آینده نگر خواهد بود ، زیرا ممکن است فاکتورهای دیگری نیز وجود داشته باشند که باعث می شوند نتایج آنطور که پیش بینی نشده ، برآورد شده و یا در نظر گرفته نمی شوند. خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگر و اطلاعات مندرج در این خبر اعتماد کنند. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگرانه عقاید ، عقاید ، پیش بینی ها یا سایر عوامل ، در صورت تغییر آنها ، به جز آنچه در قانون تصریح شده است ، ندارد.

اخبار مرتبط  Northerly Farms از صحنه غذای LA در قفسه های بازار اِروهون بازدید می کند

این شرکت به طور غیر مستقیم در تولید ، نگهداری ، استفاده ، فروش و توزیع حشیش در بازار شاهدانه تفریحی و دارویی در ایالات متحده. قوانین ایالتی محلی که در آن شرکت فعالیت می کند ، اجازه چنین فعالیتهایی را می دهد ، اما این فعالیت ها در حال حاضر غیرقانونی هستند ایالات متحده قانون فدرال. اطلاعات تکمیلی در مورد این و سایر خطرات و ابهامات مربوط به مشاغل شرکت تحت عنوان “عوامل خطر” در بیانیه فهرست در تاریخ آمده است. 30 مه 2019، تحت عنوان شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com ثبت شده است.

CSE محتوای این خبر را نه تأیید و نه تأیید كرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که در سیاست های CSE تعریف شده است) مسئولیت را قبول نمی کنند برای کفایت یا صحت این نسخه.

SOURCE Harborside Inc.