بنیاد کیسی 100000 وعده غذایی را به صندوق پاسخگویی Covid-19 تغذیه غیرانتفاعی آمریکا اهدا می کند

هوستون، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – بنیاد کیسی امروز اعلام کرد که اهدای 100000 وعده غذایی را به خانواده هایی در سراسر کشور که تحت تأثیر مالی همه گیر کورون ویروس قرار دارند ، ساخته است ، از طریق بزرگترین سازمان ملل در رفع گرسنگی در کشور ، از طریق آمریکا.

وی گفت: “تغذیه آمریکا سابقه طولانی در ارائه کمک های غذایی به افراد و خانواده های نیازمند دارد و بنیاد کیسی خوشحال است که با اهدا 100000 وعده غذایی در طول این بیماری همه گیر Covid-19 به هدف آنها می پیوندد.” کیوان کیسی. “من همه را تشویق می کنم تا در این زمان بی سابقه از جوامع خود و این ملت بزرگ حمایت کنند.”

به عنوان بزرگترین سازمان مبارزه با گرسنگی در کشور ، کشور Feeding America بطور خاص و ویژه ای برای کمک به افرادی که در این زمان دشوار به آنها نیاز دارند ، کمک می کند. صندوق پاسخگویی COVID-19 آن به طور خاص طراحی شده است تا بتواند شبکه سراسری خود را از 200 بانک مواد غذایی تأمین کند تا منابع مورد نیاز برای خدمت به هجوم افرادی که با گرسنگی و کمبود مواد غذایی در میان همه گیر روبرو هستند را تأمین کند.

اخبار مرتبط  نظرسنجی جدید در سراسر اتحادیه اروپا می گوید ، شهروندان می خواهند برای از بین بردن آزمایشات حیوانات در اروپا برنامه صحافی كنند

تغذیه آمریکا حدود 40 میلیون نفر را در هر 50 ایالت و گرسنگی روبرو می کند پورتوریکو در سال ، شامل 11 میلیون کودک و 7 میلیون سالمند. این سازمان 40 ساله برای پرداختن به ناامنی غذایی با بانک های مواد غذایی و پوشاک در سراسر کشور همکاری می کند.

تغذیه آمریکا اخیراً تخمین زده است 1.4 میلیارد دلار در مدت شش ماه آینده به منابع اضافی برای تأمین مواد غذایی کافی برای خانواده هایی که با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند ، نیاز خواهد بود – افزایش 30 درصدی هزینه های عملیاتی شش ماهه اولیه بانکهای مواد غذایی 200 نفره در سراسر کشور.

اخبار مرتبط  Wedbush کمپین امدادرسانی COVID-19 را آغاز می کند ، با شرکای خود با صفحه آنها همکاری می کند

درباره تغذیه آمریکا®

تغذیه آمریکا® بزرگترین سازمان امدادرسانی در گرسنگی است ایالات متحده. از طریق شبکه ای از 200 بانک غذا و 60،000 غذا و شلوار غذا و برنامه های غذایی ، ما سالانه بیش از 40 میلیون نفر غذا تهیه می کنیم. تغذیه آمریکا همچنین از برنامه هایی جلوگیری می کند که از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می کند و امنیت غذایی را در بین افرادی که در خدمت آنها هستیم بهبود می بخشد. مردم را در مورد مسئله گرسنگی آموزش می دهد. و از قوانینی حمایت می کند که مردم را از گرسنگی محافظت کند. افراد ، خیرین ، مشاغل و دولت همه در پایان دادن به گرسنگی نقش دارند. اهدا کنید داوطلب. مدافع. آموزش. با هم می توانیم گرسنگی را حل کنیم. از www.feedingamerica.org دیدن کنید ، ما را در فیس بوک بیابید یا در توییتر ما را دنبال کنید.

اخبار مرتبط  MINISO Group Holding Limited قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

www.feedingamerica.org | (800) 771-2303

درباره بنیاد کیسی

بنیاد کیسی برای آگاهی رسانی به بسیاری از خیرین که به حمایت از جامعه احتیاج دارند ، نه تنها مالی ، بلکه با کار داوطلبانه ، برپایی رویدادها و انجام برخی از آرزوها برای کودکان و جانبازانی که خیرین در واقع از آن بهره می برند ، تأسیس شده است. بیش از 10 سال ، کیوان کیسی به سازمانهایی کمک کرده است که هدف آنها کمک به جانبازان و کودکان و سایر سازمانهای مذهبی است.

www.thecaseyfoundation.co
713-300-5070

منبع بنیاد کیسی

لینک های مربوطه

https://thecaseyfoundation.co

پاسخی بگذارید