Trulieve برای باز کردن Titusville Dispensary ، گسترش برند به سواحل فضایی فلوریدا

دیسپنسر جدید دسترسی به این کشور را گسترش می دهد فلوریدا وسیع ترین پزشکی
موجودی حشیش برای بیماران در تیتوسویل حوزه

TITUSVILLE ، FL، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL & OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “The Company”) ، یک شرکت پیشرو و برتر با عملکرد کانابیس مستقر در ایالات متحده، قرار است درهای جدید را باز کند فلوریدا دیسپنسر در شنبه 18 فروردین. تیتوسویل موقعیت مکانی 46 رکورد در ایالت را نشان می دهد فلوریدا و 48 کشور برای Trulieve.

در بلوار کلمبیا واقع شده است تیتوسویل جنوبی دیسپنسر از رسالت شرکت برای گسترش و اطمینان از دسترسی ایمن و مطمئن بیمار در سراسر کشور پشتیبانی می کند. این شرکت به 45 شرکت توزیع کننده دیگر شرکت در سراسر کشور می پیوندد و دسترسی را برای بیماران گسترش می دهد فلوریدا ساحل فضایی

“تمرکز Trulieve همواره بر مراقبت از آن بوده است فلوریدا بیماران و جوامعی که ما خوشبختانه از آنها به خانه دعوت می کنیم. با بلاتکلیفی ناشی از COVID-19 ، ما تلاش می کنیم تا پاسخگوی نیازها و خواسته های بیماران و در عین حال انجام اقدامات پیشگیرانه برای ایمن نگه داشتن کارمندان و مشتریان خود باشیم. ” کیم ریورز. “گسترش دسترسی در ساحل فضایی به ما امکان دسترسی مستقیم به بیماران را در سراسر ایالت ، با سفارش آنلاین ، گزینه های برداشت از فروشگاه و تحویل در سراسر کشور برای کمک به بیماران می دهد.”

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی تجهیزات مرتب سازی در طی سالهای 2020-2024 با 639.68 میلیون دلار رشد کند و در CAGR 8٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

ریورز افزود: اولویت ما در حال حاضر تداوم دسترسی ایمن و مطمئن به داروهایی است که بیماران به آنها اعتماد کرده‌اند. بیماران و کارمندان. “

برای بزرگداشت مکان عطف ، کلیه بیماران – از افراد جدید به Trulieve تا جامعه قدرتمند Truliever – ما با 25٪ تخفیف در فروشگاه در تیتوسویل محل روز افتتاح.

برای افتتاح فروشگاه جدید ما ، Trulieve به بیماران امکان سفارش آنلاین را قبل از افتتاح فروشگاه ارائه می دهد شنبه 18 فروردین، و قرارهای انتخاب وانت برای روز افتتاحیه برای کاهش زمان در فروشگاه و پشتیبانی از مسافت اجتماعی برنامه ریزی کنید علاوه بر این ، برای کمک به دستورالعمل های CDC برای دوری از اجتماعی و دستورالعمل های ایمنی تحت تأثیر شرکت ، اقدامات بسیاری برای اطمینان از سلامت و رفاه کارمندان و بیماران انجام شده است ، از جمله محدود کردن بازدیدکنندگان در دیسپانسر فقط برای بیماران و اصلاح طرح های فروشگاه برای کمک به با فاصله اجتماعی لیست کاملی از ابتکار عمل Trulieve در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 به طور آنلاین در Trulieve.com در دسترس است.

چی: جشن بزرگ افتتاحیه Trulieve Stuart
جایی که: بلوار 3055 کلمبیا ، سوئیت B110 ، تیتوسویل ، فلوریدا 32780
چه زمانی: شنبه 18 آوریل 2020، در 09:00

در فروشگاه ها و آنلاین ، بیماران پیدا می کنند فلوریدا بیشترین انتخاب محصولات THC و CBD ، در انواع روشهای مختلف تحویل از جمله شاهدانه دودی ، کنسانتره ، تنتور ، کرمهای موضعی ، بخارسازها و سایر موارد موجود است. Trulieve همچنین زایمان خانه را در سراسر کشور برای بیماران ارائه می دهد و وانت های مناسب فروشگاهی را در 46 دستگاه پخش خود در مکان های سراسر ایالت از پنساکولا به کی وست.

به عنوان پیشرو در زمینه حشیش پزشکی ایالات متحده ، کارمندان Trulieve با تجربه ، دانش و مشتاق برای کمک به بیماران هستند. Trulieve بیماران بالقوه و همچنین بیمارانی که تازه شاهد حشیش هستند و محصولات گسترده ما را تشویق می کند ، برای یادگیری بیشتر با کارکنان ارتباط برقرار می کنند.

اخبار مرتبط  نحوه رانندگی در هنگام حرکت و ارسال Covid-19

دفتر استفاده از ماری جوانا پزشکی اخیراً اعلام کرد که رجیستری در حال نزدیک شدن به 335،000 بیمار ماریجوانا ثبت شده پزشکی دارای کارت شناسایی فعال است ، در حالی که Trulieve به طور مداوم تقریبا نیمی از حجم کلی ایالت را می فروخت ، در وزارت بهداشت فلوریدا. بیش از 2500 پزشک ثبت سفارش در ثبت نام وجود دارد ایالت فلوریدا همچنین.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.Trulieve.com مراجعه کنید.

درباره Trulieve
Trulieve یک شرکت عمودی “بذر به فروش” است و اولین و بزرگترین شرکت کانابیس پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را درون خانه پرورش داده و تولید می کند و آن محصولات را در فروشگاه های مارک Trulieve (توزیع) توزیع می کند. ایالت فلوریدا، و همچنین به طور مستقیم از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve همچنین فعالیت دارد کالیفرنیا، ماساچوستو کانکتیکات. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا با این نماد ذکر شده است TRUL و در بازار OTCQX تحت این نماد معامله می شود TCNNF

اخبار مرتبط  هلندی سبز ارگانیک نتایج آرا AG AGSM 2020 را اعلام می کند

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید ندارد و همچنین هیچ فروشی از اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود ندارد که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد. اوراق بهادار طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) ، یا قوانین اوراق بهادار در هر ایالت ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده و ممکن است در داخل عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده (مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است) مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی ثبت شده یا به موجب معافیت از چنین الزامات ثبت نام.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، به www.Trulieve.com مراجعه کنید.

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.

پاسخی بگذارید