Bureau Veritas از Rollout C-V2X پشتیبانی می کند

هنگ کنگ، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – Bureau Veritas ابراز خرسندی می کند که به طور فعال از پشتیبانی و پذیرش فناوری Cellular V2X با میزبانی دو Plugfests C-V2X که در آمریکا برگزار می شود حمایت می کند. آسیا در ماه اکتبر این دو رویداد بخشی از رویداد تست وسایل نقلیه متصل OmniAir در سراسر جهان است – Plugfest جهانی OmniAir با میزبانی Bureau Veritas در سئول، کره بین 5-8 اکتبر و در دیترویت، ایالات متحده آمریکا بین 12 تا 16 اکتبر. هدف اصلی Global Plugfest ارزیابی مشخصات اولیه تست OmniAir است ، بیش از 120 مورد آزمایش تا به امروز تهیه شده است ، که برای برنامه صدور گواهینامه C-V2X OmniAir برای واحدهای کنار جاده ای (RSU) و پردازنده-واحدها (OBU) طراحی شده است. بعداً امسال

این رویداد تمام عیار متناسب با روش های جدید کار از راه دور ، به شرکت کنندگان امکان می دهد تا از طریق شبکه های مجازی شرکت کنند ، از متخصصان صنعت و رهبران فکری ما در حالیکه مشغول انجام آزمایشات سازگاری و قابلیت همکاری از آسایش خانه خود هستند ، بشنوند. این آزمایش شامل ترکیبی از تست در محل خواهد بود که توسط پرسنل آزمایشگاه های مجاز OmniAir Bureau Veritas (OATL) انجام می شود و شاهد مجازی برای دستگاه های C-V2X و DSRC در هر مکان است. دستگاه های شرکت کننده تولید کننده این امکان را دارند که دستگاه خود را در هر مرکز همراهی کنند یا دستگاه خود را ارسال کنند و به صورت واقعی شرکت کنند.

اخبار مرتبط  الکترولوکس کارستن فرانکه را به عنوان گروه جدید COO معرفی کرد

این آزمایش همچنین به اعضای سازمان های همکار OmniAir از جمله 5GAA و ITS کره باز می شود. گذشته از Bureau Veritas ، سایر مراکز آزمایشگاه مجاز OmniAir در مدت سه هفته در آمریکا میزبان Plugfests هستند ، اروپا و آسیا دسترسی جهانی به جامعه C-V2X.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://omniair.org/events/global-plugfest/ مراجعه کنید یا به وب سایت ما به آدرس www.cps.bureauveritas.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار بسته بندی مواد غذایی جهانی 2018-2026 و تأثیر COVID-19

درباره Bureau Veritas

Bureau Veritas یک شرکت برتر جهان در زمینه آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه است. این گروه در سال 1828 تأسیس و بیش از 150000 کارمند در بیش از 1500 دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان دارد. Bureau Veritas به مشتریان خود کمک می کند تا با ارائه خدمات و راه حل های نوآورانه ، عملکرد خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ، زیرساخت ها و فرایندهای آنها از نظر کیفیت ، بهداشت و ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی از استانداردها و مقررات مطابقت دارند.

اخبار مرتبط  Solutions Univar گزارش پایداری سال 2019 خود را منتشر می کند

Bureau Veritas در Euronext Paris ثبت شده است و متعلق به فهرست 20 بعدی است

محفظه A ، کد ISIN FR 006174348 ، نماد سهام: BVI.

وب سایت: https://group.bureauveritas.com

بخش خدمات محصولات مصرفی Bureau Veritas یک پیشرو در زمینه تضمین کیفیت جهانی برای کالاهای مصرفی جهانی و بازارهای خرده فروشی است. این سرویس مجموعه ای از خدمات تخصصی شامل آزمایش ، بازرسی ، ممیزی و خدمات مهندسی را برای طیف گسترده ای از محصولات مصرفی ارائه می دهد. این محصولات شامل کالاهای سخت است. اسباب بازی ها و محصولات خردسال؛ کالاهای نرم؛ حق بیمه؛ محصولات برقی و الکترونیکی از جمله دستگاه های بی سیم و موبایل؛ تجهیزات خودرو؛ محصولات غذایی و همچنین سلامتی ، زیبایی ، آرایشی و بهداشتی و خانگی.

وب سایت: https://www.cps.bureauveritas.com

SOURCE Bureau Veritas خدمات محصولات مصرفی

لینک های مربوطه

www.bureauveritas.com