Tommee Tippee ، نام تجاری پشت نوک سینه مانند پستان ، تا به حال ، ماه ملی تغذیه با شیر مادر را با مجموعه ای از محصولات جدید و ماه پشتیبانی و پشتیبانی متخصصان و مادران جدید آغاز می کند

وی ادامه داد: “ما به عنوان مادران خود ، می دانیم که هر سفر شیردهی متفاوت است ، چه دردناک باشد ، چه خسته کننده ، چه پاداش و چه موارد فوق. تجربیات شخصی ما به عنوان مادران و سالها تخصص در طراحی محصولات ، به مجموعه ای منجر می شود که واقعاً برای مادر ساخته شده باشد. گفت ، ارائه راه حل نهایی برای شیردهی های شیردهی وی. ” بروک کولر-فالونرئیس بازاریابی برای Tommee Tippee آمریکای شمالی. “ساخته شده با راحتی ، شخصی سازی و راحتی در ذهن ، این محصولات شیردهی سفر تغذیه مادر را به آسانی امکان پذیر می کند.”

تحقیق تأیید می کند هر روز مجله متفاوت است
فقط در زمان ماه ملی تغذیه با شیر مادر ، نتیجه آن است Tommee Tippee است نظرسنجی اخیر1 واقعیت های شیردهی را آشکار کنید. با پاسخ هایی که به عنوان سفر تغذیه ای هر زن متغیر است ، مادرانی به نام زمان شیردهی ، وقت گیر ، تخلیه و پاداش می نامند. برای هر مادر تعجب آور نیست ، بسیاری از آنها اگر می توانستند ، تجارت را تجربه نمی کردند ، در حالی که دیگران می توانستند. در مورد مشاوره در مورد شیردهی مادران: اگر شما نمی خواهید یا نمی توانید شیر دهید ، این کار ساده نخواهد بود.

یافته های کلیدی بررسی شامل:

  • در حالی که تقریبا 37٪ از پاسخ دهندگان دریافتند که شیردهی “ارتباط نهایی” است ، اما 27٪ دیگر آن را “تخلیه عاطفی” می دانند.
  • دو بزرگترین شیردهی شیردهی شامل نیاز به دسترسی 24/7 کودک (26٪) و تلاش برای چیدن نوزاد (24٪) است.
  • 52٪ آرزو می كنند كه كسی در طی مراحل تغذیه با شیر مادر و پمپاژ آنها را راهنمایی كند و تقریباً 40٪ مادران آرزو می كنند كه بدانند قبل از مادر شدن چه تعهد عظیمی خواهد داشت.
  • وقتی از آنها سؤال شد که چه کسی وظایف شیر دادن را در صورت امکان انجام می دهند ، تقریباً 50٪ از شریک زندگی خود گفتند ، 41٪ گفتند هیچ کس و 9٪ گفتند کسی دیگر نیست.
  • 51٪ گفتند بازخوردشان در مورد مادر شیردهی این است که اگر تغذیه با شیر مادر برای شما مؤثر نباشد اشکال دارد و اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید اشکالی ندارد.
اخبار مرتبط  iHerb قول می دهد 100 میلیون دلار در روسیه سرمایه گذاری کند تا بتواند بهتر به جوامع روسیه خدمت کند

ماه محتوا و اهداف مختلف
Tommee Tippee شروع یک ماه از مطالب تهیه شده برای مادران شیرده ، از جمله جلساتی که توسط کارشناسان متخصص مادر و تازه تغذیه انجام می شود ، برای حمایت از مادران از نظر جسمی و عاطفی از طریق سفر به شیردهی آنها است. همراه با هدایای هیجان انگیز از مارک های مادر مورد علاقه ، SecondLove و Milky Mama ، Tommee Tippee تجهیز مادران به منابع و محصولاتی است كه برای تسهیل مبارزات مربوط به تغذیه با شیر مادر ، تا حد ممكن و متناسب با سفر بی نظیر آنها ، لازم است. انتظارات و مادران جدید می توانند دنبال کنند Tommee Tippee آمریکای شمالی در فیس بوک و اینستاگرام برای جزئیات بیشتر در مورد جلسات تخصصی و ارائه نتایج.

Tommee Tippee است مجموعه ساخته شده برای من شامل موارد زیر است:

  • پمپ سینه برقی: پمپ قابل حمل ، سبک و با احتیاطی برای اطمینان به مادران و آزادی پمپاژ در زمان و جایی که می خواهند. با شارژ USB ، این پمپ توان پایداری را برای پمپاژ بر روی محل کار و آرام تر از پمپ پیشرو دارد. پمپ Made for Me با داشتن یک فنجان سیلیکونی کوسن فوق العاده نرم و نرم برای حداکثر راحتی ، 5 حالت ماساژ و 9 حالت پمپاژ این پمپ Made for Me ساخته شده است. همچنین مراقب باشید پمپ سینه دو برقی در دسترس اواخر سال 2020.
  • پمپ پستان دستی: این پمپ سینه فوق العاده ساکت و قابل حمل برای مادران آزادی پمپاژ در زمان و مکان مورد نظر خود را فراهم می آورد و شامل یک فنجان سیلیکونی کوسن برای استفاده ملایم و طراحی ارگونومیک است که بطور خاص برای متناسب بودن در اختیار خانمها قرار گرفته است.
  • پمپ پستان سیلیکون: این محصول سیلیکونی 100٪ بدون مواد غذایی بند ناف می تواند برای گرفتن شیرینی یا رهایی از سینه های پر از شیر استفاده شود و پمپ بی صدا کامل در حین حرکت است.
  • کرم نوک پستان: کرم 100٪ طبیعی ، خالص و هایپو آلرژی زا از 3 ماده غذایی بی خطر کودک – روغن آووکادو ، موم زنبور عسل و کره شیوا برای کمک به تسکین سینه های گلودار با قفل شدن در رطوبت استفاده می کند و به آنها کمک می کند قبل و در حین و بعد از شیر دادن نرم و نرم باشند.
  • کیسه های استریلیزر مسافرتی: کیسه های استریلیزه کننده قابل استفاده مجدد به گونه ای طراحی شده اند که گسسته به نظر می رسند و تا 30 برابر نیز قابل استفاده هستند تا در هزینه خود صرفه جویی کرده و ضایعات را کاهش دهند. هر کیسه به اندازه کافی بزرگ است که می تواند قطعات پمپ پستان یا بطری های کوچک را برای عقیم سازی عملی ، سریع و قابل حمل استریل کند.
اخبار مرتبط  زنان به تمبر رای می دهند تا از جنبش حق رای گیری تاریخی یاد کنند

همه Tommee Tippee پمپ های سینه با جایزه نزدیک بطری طبیعت برای پمپاژ آسان و حداقل ظروف سرباز یا مسافر جفت می شوند. محصولات موجود در tommeetippee.com هستند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به tommeetippee.com مراجعه کنید. مانند ما در فیس بوک: facebook.com/TommeeTippeeNorthAmerica و ما را در اینستاگرام دنبال کنید:tommeetippeenorthamerica.

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای مارك داولی از هیئت مدیره را اعلام كرد

در باره Tommee Tippee
Tommee Tippee® مارک تغذیه شماره یک در انگلیس و یکی از سریعترین مارک های بطری کودک در حال رشد است ایالات متحده2. برای بیش از 50 سال ، ما محصولات خلاقانه و نوآورانه را ساخته ایم که به گونه ای طراحی شده اند که زندگی را برای والدین کمی آسان تر کند. و شاید کمی سرگرم کننده تر باشد. امروز افتخار می کنیم که در خانه های خانواده ها در بیش از 50 کشور جهان قرار داریم. # پدر و مادر

1 منبع: یک نظرسنجی بیش از 500 پاسخ دهنده انجام شده در ژوئیه سال 2020 توسط Tommee Tippee.

2 منبع: مشاوره آلتو ، قرارگیری در منازل طوفان 2 ، گزارش تحقیق ، نوامبر 2018.

مخاطب: هانا سلمونسن، [email protected]، (857) 268-4250

منبع Tommee Tippee

لینک های مربوطه

http://tommeetippee.com