شراب های Longhouse با توزیع پراکنده امضا می شوند ، گسترش در سراسر سن دیگو و اورنج کانتی ادامه دارد

سن دیگو، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Longhouse Wines ، محلی سن دیگو شرکت شراب سازی که در سال 2017 راه اندازی شد ، اعلام کرد که با توزیع Scout Distribution امضا می کند ، زیرا همچنان در سراسر کشور گسترش می یابد سن دیگو و شهرستان اورنج. برنده جایزه برند شراب اخیراً 232٪ بیش از سطح تولید 2019 را افزایش داده تا تقاضای فزاینده را افزایش دهد.

“ما از اینكه ما شراب Longhouse Wines به خانواده Scout ملحق شویم هیجان زده ایم! شیوه های آنها كاملاً مناسب برای سبد خرید ما است زیرا ما همچنان به تدوین برنامه شراب با کیفیت بالا و قابل دسترسی می پردازیم. به حساب های ما ، “گفت لیزا پنول گونار، رئیس مدیر حسابها ، توزیع پیشاهنگی.

توسط برادران تأسیس شده است رایان و اندرو ژاکوبسونشراب Longhouse Wines شراب هایی را که از تاکستان های کوچک “mom & pop” در اطراف تولید می شوند ، تولید می کند کالیفرنیابا تأکید بر AVA های برتر مانند کوهپایه های سیرا ، سونوماو مونتری. شراب ها با طراوت تر شدن اسیدیته طبیعی ، پیچیدگی و توجه به جزئیات مشخص می شوند. نام “Longhouse” از قلعه ای به یاد ماندنی در کودکی گرفته شده است که دارای همین نام است.

“توزیع پویش نشان دهنده همه چیزهایی است که یک شریک توزیع باید باشد. رویکرد” افزایش موج آنها همه قایقها را بالا می برد “چیزی است که آنها را از بقیه جدا می کند. از آگاهی از مارک گرفته تا موقعیت یابی محصول ، آنها دائماً در تلاشند تا بیشتر پیشرفت کنند. گفت: “ما از همکاری با تیم Scout هیجان زده ایم رایان ژاکوبسون.

لانگ هاوس در ابتدا سه شراب از طریق Scout ارائه می دهد و برنامه دارد که هر سه ماه یک شراب جدید منتشر کند. پیشنهادات اولیه شامل موارد زیر است:

  • 2016 Monterey County Pinot Noir – یک انگور قدیمی Pinot Noir با نت های میوه ای متمرکز و اسیدیته روشن.
  • 2017 Sierra Foothills GSM Red Blend – مخلوط فرانسوی به سبک Rhone ، 70٪ سیرا ، 20٪ گرناشی ، 10٪ مورودر.
  • 2019 Sonoma County Sauvignon Blanc – در 100 St استیل ضد زنگ با نت هایی از جواهرات لیمو ، میوه های سنگی و تنگهای گرمسیری تولید می شود.

اندرو ژاکوبسون توضیح می دهد ، ” سن دیگو جامعه از ابتدا شگفت انگیز بوده است همه بازخورد مثبت فروشگاه ها ، رستوران ها و مصرف کنندگان به ما این امکان را داده است تا شراب هایی با کیفیت بالا تولید کنیم که به آنها افتخار کنیم. ”

“دیدن آنچه که شراب Longhouse Wines توانسته است با تیمی دو نفری موفق به انجام آن شود سن دیگو بسیار چشمگیر بوده است و ما منتظر همکاری با آنها هستیم تا بتوانیم فروش آنها را به جلو سوق دهیم. شراب آنها تولید فوق العاده است و ما نمی توانیم هیجان زده تر از آنها باشد. ” آنتونی لواس، معاون رئیس جمهور ، توزیع پیشاهنگ.

رایان می افزاید: “نکته قابل ذکر این است که فرهنگ شرکت در Scout چیز خاصی است. همه آنها ساعتهای طولانی در خواب اندکی کار می کنند اما بسیار سرگرم کننده هستند ، شما نمی توانید کمک کنید اما می خواهید بخشی از آی تی.”

تماس با رسانه:
رایان ژاکوبسون
تلفن: (607)267-2114
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

longhouse-wines.jpg
شراب Longhouse
Chardonnay ، Sauvignon Blanc ، Pinot Noir ، GSM Red Blend

longhouse-wines-logo.png
آرم شراب Longhouse

image3.jpg
image4.jpg

SOURCE شراب Longhouse

اخبار مرتبط  Johnson Controls پیشنهادات جدید خدمات متناسب برای مدیریت ساختمان از راه دور در خاورمیانه و آفریقا را راه اندازی می کند

پاسخی بگذارید