کیمبرلی کلارک سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

دالاس، 3 آگوست 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شرکت Kimberly-Clark (NYSE: KMB) یک سود سه ماهه منظم از $ 1.07 در هر سهم سود سهام قابل پرداخت است 2 اکتبر 2020، به سهامداران ضبط در تاریخ 4 سپتامبر 2020.

این نشان دهنده 48 استهفتم سال متوالی که کیمبرلی کلارک سود سهام خود و 86 را افزایش داده استهفتم سال مستقیمی که شرکت سود سهام خود را به سهامداران پرداخت کرده است.

اخبار مرتبط  بدون شریک غذایی و غذاهای شیطانی ادم جایگزین کوفته مرغ امضا شده با جایگزین گیاهی

درباره کیمبرلی-کلارک
کیمبرلی کلارک (NYSE: KMB) و مارک های معتبر آن بخش مهمی از زندگی برای بیش از 175 کشور جهان است. ما با نبوغ ، خلاقیت و درک نیازهای ضروری مردم ، سوخت داده می شود و ما محصولاتی را ایجاد می کنیم که به افراد کمک می کند تا بیشتر از آنچه برایشان مهم است تجربه کنند. نمونه کارها مارک های ما از جمله Huggies، Kleenex، Scott، Kotex، Cottonelle، Poise، Depend، Andrex، Pull-Ups، GoodNites، Intimus، Neve، Plenitude، Viva and WypAll، موقعیت سهم شماره 1 یا شماره 2 را در 80 کشور ما از شیوه های پایدار استفاده می کنیم که از یک سیاره سالم پشتیبانی می کنند ، اجتماعات قوی تری ایجاد می کنند و اطمینان می کنند که تجارت ما برای چند دهه آینده رشد خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه 148 ساله این شرکت ، به kimberly-clark.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  رویکرد جدید به جدول سرویس و مدیریت سفارش برای کافه ها و رستوران ها

[KMB-F]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/648588/Kimberly_Clark_RGB_Blue_Logo.jpg

SOURCE شرکت کیمبرلی کلارک

لینک های مربوطه

http://www.kimberly-clark.com