وکلای ایمنی مواد غذایی OFT اولین دادخواست را در مورد شیوع سالمونلا پیاز قرمز تشکیل دادند

آزمایش ژنتیکی پیشرفته موسوم به Whole Genome Sequencing نشان داد که شاکی در این پرونده با بیماری شیوع سالمونلا منعقد شده است. تا به امروز ، مراکز کنترل بیماری 396 بیماری سالمونلا نیوپورت را که در 34 ایالت ناشی از پیازهای آلوده ایجاد شده اند ، شناسایی کرده اند. اورگان با 71 بیماری تأیید شده یکی از سخت ترین کشورها بود.

در پاسخ به تحقیقات بهداشت عمومی ، شرکت تامسون بین المللی ، از بیکرزفیلد ، کالیفرنیا یک فراخوان سراسر کشور از پیازهای قرمز ، زرد ، سفید و شیرین را که به عمده فروشان ، رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی توزیع می شود آغاز کرد

اخبار مرتبط  کارشناس LinkedIn و مارک شخصی در اینجا برای ذخیره نمایه های دیجیتال ما: جسیکا زویگ

وکیل ایمنی مواد غذایی OFT رایان استرولم آزمایش بهداشت عمومی که منبع شیوع این بیماری را نشان داد ، ستود:

زیرساخت های بهداشت عمومی برای محافظت از خانواده های ما در برابر غذاهای خطرناک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آزمایش WGS انجام شده بر روی مشتری من و 395 نفر دیگر در این شیوع ، به CDC ، FDA و دپارتمان های بهداشتی ایالت اجازه می دهد تا این محصول را از قفسه ها خارج کنند و به معنای واقعی کلمه جان خود را نجات دهند. داشتن سیستم تست قوی هنگامی که شیوع آن توسط محصولی مانند پیاز قرمز ایجاد شود که غالباً با سایر کالاهای تولیدی مخلوط می شود ، داشتن سیستم تست قوی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اخبار مرتبط  شرکت ALJ Regional Holdings ، Inc. به روزرسانی سرمایه گذار برای سه ماهه مالی چهارم و سال پایان یافته به راهنمای 30 سپتامبر 2020

اوسترولم همچنین خاطرنشان کرد که سویه سالمونلا شیوع دهنده آن بسیار خطرناک است. اوترهلم گفت: “از امروز ، CDC 59 بستری از پیاز قرمز گزارش داده است. من با افرادی که دارای آسیب کلیوی ، علائم عصبی خود ایمنی و عفونت های خون بسیار وحشتناک هستند صحبت کرده ام. این فقط آنفولانزای معده نیست.”

شاکی در اورگان مورد گزارش خرید پیاز قرمز در هر دو مورد فرد مایر فروشگاه های مواد غذایی و در وال مارت. در طی چند روز او گرفتگی گرفتگی معده ، مدفوع خونین را تجربه کرد و در بیمارستان بستری شد.

اخبار مرتبط  U-Haul ارائه می دهد 30 روز ذخیره رایگان در 3 کشور

با بیش از 4 دهه تجربه ، وکلا در وکلای ایمنی مواد غذایی و آسیب دیدگان OFT میلیون ها نفر را به نمایندگی از قربانیان مسمومیت غذایی بهبود یافته اند. OFT یکی از بزرگترین موسسات حقوقی ملی است که متعهد به نمایندگی از قربانیان مسمومیت غذایی است. اگر تحت تأثیر این شیوع قرار گرفته اید ، امروز برای مشاوره رایگان با قانون OFT تماس بگیرید. با شماره 888-828-7087 یا با ایمیل تماس بگیرید [email protected].

SOURCE OFT Law PLLC

لینک های مربوطه

https://www.oftlaw.com/