تاج های گل در سراسر آمریکا برای شروع سری مسابقات مسابقه 5K با مسابقه مجازی در تگزاس

ایستگاه کالج ، تگزاس، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، ملی تاج های غیر انتفاعی در سراسر آمریکا (WAA) این تور را از تور مسابقه مسابقه Stem to Stone 2020 خود اعلام می کند. اولین رویداد به صورت مستقیم با a برگزار می شود 5K که در تگزاس بر یکشنبه ، 19 آوریل. این سریال که با شرکت مدیریت رویداد و زمان سنجی شرکت CompetitorME همکاری می کند ، بود در اوایل سال جاری اعلام شد و ویژگی های هشت 5K مسابقات جاده ای در طول سال. با توجه به COVID-19 و توصیه CDC برای اجتماعات بزرگ ، این مسابقه به یک رویداد VIRTUAL منتقل شده است.

ثبت نام برای مشارکت مجازی تا زمانی باز خواهد بود جمعه 10 آوریل در 10:59 بعد از ظهر CDT. برای ثبت نام ، لطفاً مراجعه کنید www.competitorme.com/wreaths-across-america یا کلیک کنید اینجا.

وی گفت: “هدف از این مجموعه مسابقه ایجاد آگاهی جامعه و درک ماموریت یکساله سازمان برای به یاد آوردن ، افتخار ، آموزش است”. کارن ورسستر، مدیر اجرایی ، تاجهای سراسر آمریکا. وی ادامه داد: با این وجود با توجه به بحران فعلی سلامتی ، احساس می کنیم این مسابقات با فراهم کردن فرصتی برای افراد به صورت ایمن در کاری سالم و سرگرم کننده ، ضمن حمایت و تسلیم در جامعه خود در این زمان نامشخص ، معنای بیشتری به خود گرفته است. “

اخبار مرتبط  دادخواستهای 5 مارلر کلارک به نمایندگی از قربانی شیوع سیکلوسپورا

به این ترتیب ، هر فرد ثبت نام کننده مسابقه مجازی می تواند یک گروه حامی مالی محلی WAA مانند سلامت برای همه (WAA ID: TX0494p) را در حین معاینه تعیین کند ، که ارائه می دهد 5 دلار پشت هرکدام 15 دلار تاج گل که از این کلینیک رایگان جامعه محور حمایت می شود. ثبت نام مجازی همچنین از یک تاج گلزار جانباز تازه ای که بر روی سنگ یک قهرمان آمریکایی قرار خواهد گرفت ، حمایت می کند. 19 دسامبر سال 2020، به عنوان بخشی از روز ملی تاج های سراسر آمریکا در یک محل شرکت کننده WAA ، از جمله ایستگاه کالج، برایان و گورستانهای دره Brazos.

اخبار مرتبط  در Track Innovations Ltd. برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و میزبان یک کنفرانس در چهارشنبه ، 6 مه در 9 صبح EDT

شركت كنندگان مجازی از كتابهای مسابقه شخصی و مدالهای یادبود فینالیست دریافت می كنند كه تی شرت های رویداد در اختیار 200 نفر اول ثبت نام قرار می گیرد ، از طریق نامه قبل از روز مسابقه!

درباره تاج های مختلف در سراسر آمریکا
Wreaths Across America یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که برای ادامه و گسترش مراسم سالانه تخم گذاری تاج در گورستان ملی آرلینگتون که توسط تاجر ماین موریل وورستر در سال 1992 آغاز شده است ، تأسیس شده است. هر سال با هماهنگی مراسم تشییع تاج در دسامبر در آرلینگتون ، و همچنین در هزاران قبرستان جانبازان و سایر مناطق در 50 ایالت و پس از آن.

برای اطلاعات بیشتر یا حمایت از یک تاج گل لطفا از این سایت بازدید کنید www.wreathsacrossamerica.org

درباره CompetitorME
CompetitorME افتخار است ، ماینشرکت مدیریت رویداد و زمانبندی مشهور با مشتریان در نیو انگلستان. ما در مورد الهام بخشیدن به ورزشکاران و ارتباط جوامع هستیم. ما با تمرکز بر ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی از شرکت کنندگان ، خوشحالیم که با مشتری ها کارگردانی کنید تا برنامه های ایمن ، سرگرم کننده و عادلانه را برای همه سنین انجام دهید. نمونه کارها و رویدادهای ما گسترش یافته است تا شامل مواردی باشد که از خدمات و وظایف فعال وظیفه ملّت ، ایثارگران ، یا قهرمانان افتاده ملی و خانواده های ستاره طلایی آنها تقدیر و یاد می کنند. تیم CompetMME همچنین در کمیته ای برای یادبود خانواده خانوادگی ماین طلایی که در آن ساخته خواهد شد ، خدمت می کند آگوستا ، ماین.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.competitorme.com.

مخاطب مطبوعاتی:
کهربا کارون
تاج های گل در سراسر آمریکا
(207) 513-6457
[email protected]

تاج های SOURCE در سراسر آمریکا

اخبار مرتبط  UMITRON با همکاری Tokyo Tech برای برنامه نوآوری ماهواره ای JAXA انتخاب شده است ، که ماهواره ای را با هدف جمع آوری داده های اقیانوس برای آبزی پروری slovenčina Pусский راه اندازی می کند.

لینک های مربوطه

http://www.WreathsAcrossAmerica.org

پاسخی بگذارید