Ascent® به کسانی که با چالشهای روبرو شده توسط COVID-19 ناشی می شوند کمک می کند و توزیع را گسترش می دهد

– Ascent صندوق امداد بدنسازی را تاسیس کرده است. از جانب 31 مارس – 30 آوریل، Ascent 15٪ از کل خریدها را به سالن های ورزشی شرکت کننده اهدا می کند. تاکنون نزدیک به 300 سالن ورزشی در این برنامه شرکت می کنند.
-Ascent همچنین از متحد جنبش پشتیبانی خواهد کرد ، یک چالش مناسب آنلاین برای شرکت کنندگان در تمام سطوح مهارت ، ایجاد شده برای جمع آوری بودجه امداد برای حمایت از تلاش های بشردوستانه ، مشاغل و سالن های ورزشی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارد. صعود اهدا کننده کالاهای حراج خاموش از جمله یک بازیکن ورزشی امضا شده صعود مسیحی مک کافری ، 1000 دلار به سمت عضویت در سالن بدن سازی CrossFit ، محصول و موارد دیگر.
– ورزشکار صعود کریستین مک کافری به تازگی ابتکار جدیدی به نام های 22 و شما را آغاز کرده است که از قهرمانان مراقبت های بهداشتی – از جمله بیمارستان ها و اولین پاسخ دهندگان – در کارولیناس و زادگاهش دنور ، شرکت صعود با ارائه کمکهای نقدی و محصول از 22 و شما پشتیبانی می کند. صعود همچنین از طریق 22 دقیقه ای “از من هر چیزی بخواهید” به رهبری مک کافری در کانال اینستاگرام Ascent به ایجاد آگاهی و تشویق اهدا کمک خواهد کرد.

محصولات Ascent در ابتدای هفته از بسیاری از فروشگاه های Giant / Martins در قفسه قرار می گیرند 12 آوریل. این فروشگاه طیف وسیعی از محصولات Ascent را شامل پروتئین پروتئین Whey Wheel Ascent Native Fuel ، قبل از تمرین و بازیابی آب ارائه می دهد. پروتئین Ascent Native Whey Whey در شکلات و وانیل لوبیا در اندازه های مختلف و همچنین پیش تمرین در تمشک لیموناد و عطر و طعم جدید Fruit Punch Punch از Water Recovery Water در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  رامیت ستی نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز از گروه دوم درآمد کسب شده خبر داد

همچنین شروع هفته 12 آوریل، محصولات Ascent در تمام فروشگاه های Fresh Thyme و بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود. Fresh Thyme پروتئین Asy Native Fuel Whey Protein را در شکلات ، وانیل و کره بادام زمینی شکلاتی در اندازه های مختلف و همچنین پیش تمرین Ascent در تمشک لیموناد و هندوانه ارائه می دهد.

وی گفت: “به عنوان یک رهبر اثبات شده در تغذیه ورزشی ، ورزشکاران در سرتاسر جهان آمده اند تا با بزرگترین چالش های خود بر صعود تکیه کنند.” پل وراسیومدیر کل پروتئین صعود. “اکنون ، ما به عنوان یک کشور ، ما با هم یکی از بزرگترین چالش های ما روبرو هستیم و صعود برای کمک به آنجاست. خواه این یک امید المپیک باشد که در زیرزمین او کار می کند یا یک ارشد خانه دار است که به دنبال منبع پروتئین پایدار قفسه است ، از صعود کمک می کند. آمریکایی ها بحران COVID-19 را هواشناسی می کنند. ”

خط کامل محصولات Ascent به ورزشکاران کمک می کند تا عملکرد خود را قبل ، حین و بعد از تمرین با پروتئین تمیز بهینه کنند. علاوه بر پودرهای پروتئینی Ascent Native Whey Whey و Micellar Casein ، Ascent Recovery Water یک نوشیدنی آماده برای نوشیدن است که برای تمرین بعد از تمرین استفاده می شود و Ascent Pre-تمرین قبل از تمرین باعث افزایش سطح انرژی و هیدراتاسیون می شود. پروتئین صعود توسط برخی از ورزشکاران برتر جهان از جمله All-Pro دویدن ، اعتماد دارد کریستین مک کافری، زن 2 برابر Fittest روی زمین و ورزشکار CrossFit ، کاترین دیویدسودیرو ایالات متحده آمریکا وزنه برداری.

اخبار مرتبط  2.1 میلیارد دلار صنعت پرده های ضد صدا در سراسر جهان تا سال 2027

درباره شرکت GIANT: در سال 1923 در کارلایل ، PA، شرکت GIANT علاقه مند به اتصال خانواده ها و ایجاد اجتماعات سالم تر است. GIANT به عنوان یک فروشنده خرده فروشی کانال ، با افتخار به میلیون ها نفر از همسایگان در سراسر کشور خدمت می کند پنسیلوانیا، مریلند، ویرجینیا و ویرجینیای غربی. با بیش از 33000 عضو تیم با استعداد که از نزدیک به 190 فروشگاه ، 132 داروخانه ، 105 جایگاه سوخت و بیش از 125 مرکز وانت آنلاین و خدمات تحویل مواد غذایی در صدها کد پستی پشتیبانی می کنند ، شرکت GIANT در حال تغییر تجربه مشتری و ایجاد تأثیر در جوامع محلی است. برای آینده ای بهتر. خانواده مارک های شرکت GIANT شامل GIANT ، MARTIN’S ، GIANT Heirloom Market ، GIANT DIRECT و DARTCT MARTIN است. شرکت GIANT یک شرکت Ahold Delhaize است ایالات متحده آمریکا. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت های GIANT یا MARTIN مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پاک کننده چند سطحی اصلی Pine-Sol® تأییدیه ادعاهای کشتار ویروس SARS-Cov-2 را دریافت می کند

درباره بازار کشاورزان تازه آویشن: Fresh Thyme Farmers Market یک خرده فروش ویژه کالا با تمرکز بر عرضه های تازه ، سالم ، طبیعی و ارگانیک با ارزش است. این شرکت دارای بخش تولید گسترده ای با میوه و سبزیجات ارگانیک و محلی ، یک بخش گوشت طبیعی ، غذاهای سالم با غذای دلپذیر ، صدها سطل غذای فله ای ، لبنیات و یخ زده ، محصولات مکمل بهداشتی ، و خط مخصوص محصولات ارگانیک طبیعی و طبیعی است. . Fresh Thyme دارای 74 فروشگاه در 11 ایالت در سراسر میدوست است. در freshthyme.com بیشتر بدانید. با دوست داشتن ما در facebook.com/freshthymefarmersmarkets ، در تماس باشید و ما را دنبال کنید در twitter.com/freshthymefm.

درباره پروتئین صعود: سوخت بومی صعود® معیار تمیز پروتئین و اسپانسر رسمی کار سخت است®. با استفاده از 30 سال تجربه ساخت پروتئین ، Ascent تنها از شیر گاوداران مورد اعتماد استفاده می کند و پروتئین را در امکانات خود فیلتر می کند. صعود از صفر مواد مصنوعی استفاده می کند و از اقدامات مضر مانند “سفید کننده” جلوگیری می کند. صعود با ویژگیهای تحسین برانگیز در ورزشکارانی که Ascent در آن مشغول به خدمت هستند – رفتن به آن مایل اضافی ، انجام یک مجموعه اضافی و هرگز پشت سر گذاشتن یک چالش – صعود به نتایج باکیفیت فشار می آورد ، دانستن اینکه بدون کار سخت نمی آیند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.ascentprotein.com مراجعه کنید.

پروتئین صعود به منبع

لینک های مربوطه

http://www.ascentprotein.com


پاسخی بگذارید