اعلام مراسم افتتاحیه 2020 “Crushie” برندگان جوایز بازاریابی Craft Beer در مراسم جایزه مجازی

نیویورک، 4 آگوست 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – جوایز بازاریابی Craft Beer (CBMA) مفتخر به اعلام یک سال افتتاحیه موفقیت آمیز و گسترش جهانی برنامه تا سال 2021 می شوند. این اولین برنامه جایزه در نوع خود است تجلیل از بهترین دستاوردهای بازاریابی در صنعت کاردستی صنایع دستی.

با توجه به بیماری همه گیر covid-19 ، جوایز CBMA مراسم اصلی را که در ماه آوریل برگزار می شود ، در طی هفته کنفرانس Craft Beer Brewers به ​​قالب دیجیتالی در سان آنتونیو ، تگزاس. برندگان جوایز CBMA در سال 2020 “Crushie” در یک مراسم مجازی زنده که در شانزدهم ژوئن سال 2020 در فیس بوک و زوم برگزار شد ، معرفی شدند.

اخبار مرتبط  شرکت بین المللی تحویل هدیه با وجود ویروس کرونا ویروس را برای کریسمس متصل می کند

جوایز CBMA در 32 دسته و سطح (پلاتین ، طلا و اونیکس) اعلام شد ، که توسط هیئتی متشکل از بیش از 100 قاضی شناخته شده صنعت ارزیابی شد. در مجموع 130 جوایز به نانوا ، طراحان و آژانس ها در سراسر آمریکای شمالی اهدا شد. ارائه را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

در سال اول خود ، CBMA علاوه بر ارسال مکزیک و کانادا ، تقریباً از هر ایالت ایالات متحده ورودی دریافت کرد. برو به لیست کامل 130 برنده در صفحه برندگان CBMA 2020. ورودی های برنده را می توانید در گالری برندگان CBMA 2020 مشاهده کنید.

جیم مک کان و جکی دی بلاابازاریابان نوشیدنی CBMA ها را برای تمایز بهترین دستاوردهای ملی بازاریابی از صنعت آبجو تولید کردند. از آبجوها ، آژانسهای آنها ، طراحان و شرکای بازاریابی دعوت شده بودند تا کارهای اصلی خود را ارائه دهند. هیلبراند حامی CBMA است.

اخبار مرتبط  Eastside Distilling ، Inc نامه ای را به منظور تحویل Redneck Riviera Spirits® Business خود اعلام می کند ، راهنمایی های اولیه ای برای نتایج سه ماهه سوم و اهداف کلیدی استراتژیک برای رشد پایدار به جلو ارائه می دهد

دیبالا می گوید: “این افتخار ماست كه در سال اول ما با مشاركت كارخانه های بزرگ و كوچك و آژانسهای آنها از سراسر آمریكای شمالی ، اینقدر مورد توجه قرار گرفتیم.” “نیاز به این جوایز برای درک سهم مهم و رو به رشدی که ابتکارات بازاریابی در صنعت آبجو با صنایع دستی رقابتی ایجاد می کند ، وجود دارد.

علاوه بر این ، CBMA 2021 ثبت نام های مربوط به آبجو ، سلتزر سخت و سرو را در سراسر جهان ثبت و قبول می کند. این برنامه دسته های مشارکت دیگری را نیز اضافه می کند. CBMA 2021 در سپتامبر 2020 راه اندازی می شود.

اخبار مرتبط  صنایع CCA ، شرکت نتایج سالانه سهامداران را اعلام می کند

مک کان می گوید: “ما از آنچه که در سال گذشته به وجود آمد بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم.” “ما مشتاقانه منتظر دیدن کارهای حتی حیرت انگیز سالهای آینده از سراسر جهان هستیم.”

برای اطلاعات بیشتر برای به روزرسانی در مورد CBMA 2021 ، به سایت craftbeermarketingawards.com مراجعه کنید.

SOURCE Craft Beer Awards جوایز بازاریابی

لینک های مربوطه

http://craftbeermarketingawards.com

SOURCE Craft Beer Awards جوایز بازاریابی