پوست درختان در پایین در طول این روزهای سگ تابستان در West Bottoms در کانزاس سیتی

KANSAS CITY ، مو.، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – شاید پوشش نقره ای این روزهای بی نظیر قادر به متوقف کردن و گوش دادن به موسیقی با عزیزان و حیوانات خانگی باشد. واقعیت جدید شامل کار کردن خانه ها برای یادگیری آنلاین ، دفاتر خانه و تماس های ویدیویی با حیوانات خانگی خود به صورت دستی است. این آخر هفته West Bottoms ، 7-9 آگوست، افراد می توانند از نظر اجتماعی فاصله بگیرند و از یک کنسرت رایگان با حیوانات خانگی در زیر 12 لذت ببرندهفتم خیابان بریج ، و آن خرید را انجام دهید تا همه کارهای خانه را بهبود بخشید. منطقه تاریخی دارای 22 بلوک خرید است تا فضای زیادی را برای تفریح ​​و تفریحی در فضای باز بین فروشگاه های ویژه مدرسه به شما اختصاص دهد.

اخبار مرتبط  صندوق جامعه FruitGuys کمکهای اساسی به مزارع کوچک آمریکایی در طول COVID-19 ارائه می دهد

آخر هفته جشنواره ماه کامل شامل گروه BQ Ocean Blu خواهد شد که جمعه و شنبه از آن پخش می شود ساعت 11 صبح3 بعدازظهر. این گروه از زادگاه (که اخیراً با یک امضا شده است نشویل label) انواع مورد علاقه راک ، پاپ ، کشور و بلوز و اصالت آنها را پخش خواهد کرد. آنها می توانند کمک های مالی برای مرکز پذیرش حیوانات اهلی Great Plains SPCA را بپذیرند. به دنبال پودل استاندارد مورد علاقه آنها “حباب ها” باشید تا سایر دوستان چهار پا را با آب و رفتارهای سگ پذیرایی کنید.

“صندلی تاشو بیاورید ، یا یک پیک نیک برنامه ریزی کنید ، در حالی که از گروه لذت می برد ، در زیر پل نشسته اید. با کند شدن و لذت بردن از” اوقات خوب “با دوستان ، خانواده و نوزادان خز ، به آنچه مهم است ارتباط برقرار خواهیم کرد. گزینه ها ، و کافه های مختلف در ولسوالی نیز برای کسانی که مایل به غذا و نوشیدنی هستند ، باز خواهد شد. ” کهربا آرنت-بکهیتسخنگوی منطقه سرگرمی West Bottoms ، با نام ملکه West Bottoms. “به علاوه ، فروشگاه ها انواع مختلفی را برای لباس های پرنعمت ، عتیقه فروشی ، پوشاک و مبلمان در فروش دارند.”

اخبار مرتبط  چگونه می توانیم مکانی مناسب برای شما پیدا کنیم

هاچ و صفحه اصلی در منطقه باز می شود – طراحی داخلی و فضای رویداد را ارائه می دهد.

جشنواره ماه کامل این جشن هر آخر هفته جمعه اول در خارج از هفته اول جمعه است.

درباره منطقه سرگرمی تاریخی West Bottoms:
منطقه سرگرمی تاریخی West Bottoms واقع در نزدیکی پل خیابان 12th ، دارای 22 انبار در یک منطقه سیزده بلوک با تقریبا 600 فروشنده و بیش از 25 فروشگاه و رستوران است. بسیاری از ساختمانهای بزرگ و چند طبقه دارای تاریخچه هستند که از 120 سال پیش شروع شده اند. اکنون ، این فضاهای گسترده بازسازی شده عنوان بزرگترین منطقه سالن ، پرنعمت داخلی و سرگرمی را کسب می کند. West Bottoms مقصدی برای دکوراسیون داخلی و طراحان ، کلکسیونرها و مصرف کنندگان است که به دنبال دکوراسیون و گزینه های هدیه ای شیک با تاریخ و پتینه هستند که قابل تکرار نیستند. اتاق های جدید فرار Full Moon گزینه دیگری برای ماجراجویی در منطقه ایجاد می کند. westbottoms.com

اخبار مرتبط  SUNU توسط Renaissance Creative Studios لس آنجلس

عکس:
https://www.prlog.org/12832773

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

SOURCE West Bottoms District سرگرمی