مطالعه CDC نشان می دهد که کفش های اسپرت COVID-19؛ نام تجاری کفش بدون دست و پا Kizik بلافاصله اهدا کفش اضطراری به کارگران بهداشت مقدم

VINEYARD ، یوتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – اطلاعات از یک مطالعه جدید منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نشان می دهد که COVID-19 ممکن است با کفش حرکت کند و کفشهای مربوط به کارمندان پزشکی به ویژه ممکن است ناقل باشد. Kizik ، یک شرکت نوآورانه کفش کفش مستقر در یوتا ، امروز اعلام کرد بلافاصله برای حمایت از مبارزه با COVID-19000 جفت کفش Kizik® بدون دست به کارگران مراقبت های بهداشتی اهدا خواهد کرد.

“سه سال پیش ، Kizik کفش های هندزفری را برای کمک به مشتریانی که می خواهند راحتی ، راحتی و مد را به وجود آورند ، معرفی کرد. وقتی این مطالعه CDC رخ داد ، ما فوراً فهمیدیم که کفش های ما می توانند به کارمندان مراقبت مقدم مقدم مقابله با COVID-19 کمک کنند. مجبور نیستید از کفشهای خود استفاده کنید ، کفش بپوشید ، یا کفش خود را بپوشید ، احتمال اینکه تاج مسافرتی از کفش به دست گرفته شود کاهش می یابد. ساعات طولانی در بیمارستان ها نیز پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت می کنند. ” مونته دیرمدیر عامل شرکت Kizik. دیر ادامه داد: “دادن 1000 جفت کفش به پزشکان و پرستارانی که سلامت خودشان را تهدید می کنند روش کوچک ما برای حمایت از آنها در این مواقع نامشخص و تلاش است.”

اخبار مرتبط  شركت هلدینگ برندهای ساحلی همیلتون سهم سه ماهه را اعلام كرد

Kizik با نوآوری شیوه قرار دادن کفش روی پاهای خود ، انقلابی در صنعت کفش ایجاد می کند. کفش های Kizik با استفاده از یک باند تیتانیومی درجه هوا و فضا که دور پاشنه می چرخد ​​، برای نگه داشتن پا به صورت محکم و ایمن ، یک دست مناسب و مناسب را برای هر پا ایجاد می کند و باعث می شود کفش های Kizik ساده ترین پوشیدن هر کفش باشد.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار جهانی ماشین آلات پردازش مواد غذایی طی دوره 2020-2024 با 16155.48 میلیون دلار رشد کند و در CAGR 6٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

برای درخواست دریافت کفش رایگان Kizik ، لطفاً به آدرس kizik.com/germfree مراجعه کنید

اطلاعات مطبوعات و رسانه ها در اینجا موجود است: kizik.com/press

درباره Kizik
Kizik است یوتاشرکت پایه کفش که با ایجاد چیزی واقعی و خارق العاده واقعی ، صنعت را متحول می کند و آنرا به شکلی انجام می دهد که فقط مخترعین بتوانند رانندگی Kizik برای سادگی منجر به کفشهایی می شود که با سبک هیجان انگیز و عملکردی باورنکردنی مطابقت دارند. سبک کفش یکی از محبوب ترین راه های بیان شخصیت است ، اما این بدان معنی نیست که پس از گذراندن امنیت فرودگاه ، باید مشکلی برای پیوند دادن توری ها یا پرتاب شدن روی یک پا داشته باشد. کفش های Kizik با F.A.S.T.® (فن آوری کفش فعال شده با پا) در داخل ساخته می شوند تا طراحی و فن آوری کفش با هم یکپارچه عمل کند. کفش های Kizik بیش از 100000 تست فشرده سازی را طی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هر کفش مطابق با قول این شرکت ، بدون سازش ، مطابقت دارد. هر کفش با استفاده از مواد درجه بالاتر ساخته می شود و از استحکام و دوام بالاتری برخوردار است و با گذشت زمان حتی بهتر به نظر می رسد.

اخبار مرتبط  CleanToShine پایان کار اجاره تمیز کردن خدمات ملبورن را از 160،00 دلار ارائه می دهد

منبع Kizik

پاسخی بگذارید