Amorepacific Group راه اندازی می کند مارکهای اصلی را در آمازون انتخاب کنید

وی گفت: “به عنوان رهبر زیبایی کره ، ما از همکاری و معرفی بهترین مارک های معروف کره و عملکرد محور کره برای مشتریان آمازون هیجان زده ایم.” برایان لی، رئیس توسعه تجارت در Amorepacific ایالات متحده. “ما در تلاش هستیم تا سبد خرید مارک های ما همچنان به رشد چشمگیر در فضای دیجیتال ادامه دهد زیرا هرچه بیشتر مشتریان آمریکایی راحتی خرید آنلاین را دنبال می کنند.”

اقدام برای گسترده تر کردن دسترسی آنلاین ایالات متحده برای مارک های خود ، بخشی از استراتژی Amorepacific برای تقویت یک سفر مشتری بدون درز است. این شرکت از قابلیت های زنجیره تامین جهانی و رویکرد مبتنی بر داده خود برای گسترش نزدیک به نقاط دید مشتری در ایالات متحده برای نزدیک به 20 سال استفاده کرده است. نمونه کارها مارک های آن در منطقه مستقر در منطقه ، یک نسخه قابل اعتماد از فرمول های زیبایی نوآورانه کره ای ، از جمله نمونه های AMOREPACIFC و Mamonde است. این مارک ها با استقبال مستمر مشتریان آمریکایی از پوست پریمیوم با مواد طبیعی و همچنین آخرین علاقه آنها به کارهای روزمره زیبایی به عنوان نوعی از مراقبت از خود پذیرایی می کنند.

اخبار مرتبط  CTT Pharma پرونده های ادعای ادعا در برابر شفق حشیش و تعیین دکتر شین موریس به هیئت مشورتی

با داشتن محصولات قهرمان از جمله “عصاره عصاره پرنعمت Vintage” با برگهای چای سبز تخمیر شده ، نام تجاری لوکس نام تجاری AMOREPACIFIC این محصول را با کارایی بالا تولید می کند که با گیاهان آسیایی مانند چای سبز و بامبو تولید می شود. Mamonde ، که از سال 2018 به تازگی در ایالات متحده عرضه شده است ، دارای محصولات برنده کننده پوست مخصوص پوست است که از ترکیبات گل طبیعی استفاده می کنند. طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایش شامل ‘Petal Spa Oil to Foam Cleanser’ و ‘سرم بازیابی انرژی قرمز’ است.

اخبار مرتبط  افزایش سرمایه گذاری های دولت در فعالیت های تحقیق و توسعه فرصت های جدید رشد را ایجاد می کند

در باره Amorepacific Group

Amorepacific از سال 1945 مأموریت واحد و واضحی را بر عهده داشته است: ادراک منحصر به فرد خود از زیبایی – یعنی آنچه که آن را “زیبایی آسیایی” می نامد – به جهانیان. Amorepacific به عنوان شرکت پیشرو در زیبایی کره ، از درک عمیق خود از طبیعت و انسان نتیجه می گیرد تا هماهنگی بین زیبایی درونی و بیرونی را دنبال کند. Amorepacific با دارا بودن بیش از 20 برند لوازم آرایشی ، مراقبت شخصی و مراقبت های بهداشتی ، به تأمین شیوه های مختلف زندگی و نیازهای مصرف کنندگان جهانی در سراسر جهان اختصاص یافته است: آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، اقیانوسیه و خاورمیانه. مراکز تحقیقاتی Amorepacific واقع در سراسر جهان به تحقیق و توسعه پایدار اختصاص داده شده است که بهترین ترکیبات طبیعی آسیا و فناوری زیستی پیشرفته را در خود جای داده است. Amorepacific با محصولات درجه یک خود را به شیوه های خلاقانه ای که در آن در حال تغییر روند زیبایی جهانی است تحسین می شود.

اخبار مرتبط  شهر چانگژو ، شرق چین ، گردشگری را از طریق پخش مستقیم ترویج می کند

منبع Amorepacific