Rochelle Foods مکث در تولید را اعلام کرد

ROCHELLE ، Ill.، 18 آوریل 2020 / PRNewswire / – Rochelle Foods ، LLC بر اساس اخطار بسته شدن از اداره بهداشت محلی ، به مدت 14 روز تولید را متوقف خواهد کرد. این شرکت در حال همکاری با مقامات محلی برای درک بیشتر دستور بسته شدن و مشاوره با کارشناسان داخلی و خارجی برای درک مراحل بعدی برای بازگشایی تسهیلات است. این بسته شدن در پاسخ به گسترش بیشتر COVID-19 در منطقه و تأثیر آن بر تأسیسات تولیدی است که باعث می شود محصولات خرده فروشی و محصولات غذایی ارائه شود. این شرکت متعهد شده است در این 14 روز به اعضای تیم خود بپردازد. Rochelle Foods یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Hormel Foods Corporation (NYSE: HRL) است.

اخبار مرتبط  نامهای دقیق تخمیر Joe Procopio مدیر عامل

وی گفت: “ما تصمیم گرفته ایم تا امکانات خود را ببندیم تا درک گسترده تری از COVID-19 و تأثیر عملیات خود داشته باشیم.” بیل رایس، مدیر کارخانه. وی ادامه داد: متأسفانه شیوع این بیماری بر توانایی ما در عملکرد کامل تأثیر گذاشته است. ما چندین دهه است که بخشی از پارچه این جامعه هستیم ، بنابراین این خبر برای تیم بزرگ ما بسیار ناامیدکننده است و سالها است که ما پشتیبانی را ارائه می دهیم. بانکهای غذایی محلی ما و محصولاتی که توسط FEMA و سایر برنامه های پاسخ به فاجعه در مواقع ضروری مورد استفاده قرار می گیرد ، برای کمک به ادامه کار خود ، ما مشتاق هستیم که به زودی مجدداً افتتاح و تولید محصولات عالی خود را انجام دهیم ، دقیقاً همانگونه که برای ده ها سال بی وقفه انجام داده ایم. “

اخبار مرتبط  راکوتن کمک مالی راکوتن را برای حمایت از رستوران های محلی و جایزه شام ​​با 20٪ پول نقد در سفارشات واریز می کند

اعضای تیم با جدیت تلاش می کنند تا تأثیرگذاری بر روی عملیات و محصولاتی که در آنجا ساخته شده اند از جمله محصولات بیکنی و وعده های غذایی مایکروویو باشند.

Rochelle Foods همچنان به بالاترین سطح بهداشتی و حفظ استانداردهای ایمنی مواد غذایی در تأسیسات تولید ادامه می دهد. علاوه بر این استانداردها ، پیشرفتهای دیگری از جمله آموزش اعضای تیم در مورد ویروس COVID-19 ، افزایش فرکانس ضد عفونی ، ارائه تجهیزات محافظ شخصی اضافی ، ممنوعیت بازدیدکنندگان در خارج از خانه و گرفتن درجه حرارت اعضای تیم انجام شده است.

اخبار مرتبط  مراکز فروش Tanger Outlet برنامه های مربوط به انتشار درآمد سه ماهه سوم و کنفرانس را ترتیب می دهد

اظهارات پیش بینی شده

این نسخه حاوی اطلاعات آینده نگر بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت است. رویدادهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. لطفاً در مورد “عوامل خطر” و “اظهارات رو به جلو” که در صفحات 30-35 در فرم 10-Q شرکت برای سه ماهه مالی به پایان رسیده است ، به موارد احتیاط مراجعه کنید 26 ژانویه سال 2020، که می توانید در بخش “سرمایه گذاران” به hormelfoods.com دسترسی داشته باشید.

تماس با: روابط رسانه ای ، [email protected]

منابع غذایی راشل

پاسخی بگذارید