ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری سرمایه داران PharmaCielo Ltd. سرمایه گذاران مهلت مهم در دادرسی اقدام صنفی اوراق بهادار

نیویورک، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار شرکت PharmaCielo Ltd. را بین شما یادآوری می کند. 21 ژوئن 2019 و 2 مارس 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) ، از مهم است 5 مه سال 2020 مهلت شاکی سرب در اقدام کلاس اوراق بهادار که توسط شرکت تنظیم شده است. این دادخواست در تلاش است تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار فدرال ، خسارت سرمایه گذاران PharmaCielo را پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس PharmaCielo ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1798.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما از سوی شورای صنفی تا کنون که یکی از آنها را بازگو نمی کنید ، نشان نمی دهید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

اخبار مرتبط  هیدراتاسیون پوست در طول فصل ضروری است

مطابق دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده اند و یا فاش نکرده اند که: (1) PharmaCielo در معاملات طرفی ناشناخته با جنرال Extract LLC مشغول فعالیت بوده است. (2) PharmaCielo مشغول انجام معاملات و وام های گمراه کننده با General Extract LLC و XPhyto Therapeutics Corp. (3) مرکز فناوری و پردازش تحقیقات PharmaCielo هرگز به موقع برنامه ریزی نشده و به تعویق افتاده است. (4) تأسیسات Rionegro در یک سیلاب واقع شده و به قالب و سموم دفع آفات از مستاجران قبلی خود آلوده است. (5) زمین PharmaCielo بخش Cauca توسط شرکت هرگز مورد استفاده قرار نگرفته است و بیکار است. و (6) در نتیجه ، اظهارات عمومی متهمان در همه زمان های مربوط از نظر مادی نادرست و / یا گمراه کننده بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 5 مه سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به آدرس http://www.rosenlegal.com/cases-register-1798.html بروید یا درباره حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

اخبار مرتبط  تا زمانی که آنها به ماهی تبدیل نشوند ، بچه ها به شما احتیاج دارند تا آنها را در آب و اطراف آن ایمن نگه دارید

موسسه حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمرکز خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار است موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات اقداماتی طبقه ای ISS در رتبه بندی شماره 1 برای تعداد تسویه حساب های اقداماتی در بورس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در رده های برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


پاسخی بگذارید