“همه عاشق انجیر کالیفرنیا هستند” پادکست از فصل 2020 انجیر کالیفرنیا شروع می شود

  • رنگ قهوه ای بوقلمون. بنفش روشن تا سیاه پوست با طعم محکم مانند Pinot Noir. از اواسط ماه مه تا نوامبر در دسترس است.
  • کادوتا پوست کهربا خامه ای با عطر و طعمی سبک مانند Sauvignon Blanc. از اواسط ژوئن تا اکتبر در دسترس است.
  • ماموریت پوست بنفش و سیاه با طعم خاکی عمیق مانند کابربن. از اواسط ماه مه تا نوامبر در دسترس است.
  • سیرا پوست روشن و رنگی با طعم تازه و شیرین مانند Riesling. در دسترس ژوئن تا نوامبر است.
  • ببر رنگ زرد روشن با نوارهای سبز منحصر به فرد تیره و یک میوه داخلی روشن بنفش قرمز با رنگهای میوه ای ، تمشک ، مرکبات مانند یک جرقه روشن. از اواسط ژوئیه تا نوامبر در دسترس است.
اخبار مرتبط  Redwood Green Corp. نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

انجیر تازه کالیفرنیا ، بسیاری از غذاها را به رنگ ، طعم و ماده غذایی اضافه می کند. برای دستور العمل های بیشتر در مورد کالیفرنیا ، به www.californiafigs.com مراجعه کنید.

پادکست “همه عاشق انجیر کالیفرنیا هستند”

به گفته مدیرعامل ، هیئت مشورتی كالیفرنیا ، همزمان با ساخت سری جدید پادكست ها كه نشان می دهد كالیفرنیا تازه و خشك انجیر است ، راه اندازی می شود. Karla J. Stockli.

Stockli می گوید: “بیاموزید که چگونه کشاورزان خانواده ما این میوه را پرورش داده و رشد می کنند ، ویژگی های عطر و طعم پنج گونه را بررسی کنید و ببینید که چگونه می توان انجیر کالیفرنیا را در انواع مختلفی از دستور العمل ها گنجاند

اخبار مرتبط  فیلم پنجره پارچه ای Veilish که به تازگی معرفی شده است ، راحتی و طراحی را با خصوصی حفظ می کند

این پادکست با هدف ایجاد علاقه مندان به این میوه قابل توجه ، گفتگوهایی را با پرورش دهندگان ، سرآشپزها ، خرده فروشان و متخصصان رژیم انجام می دهد.

استکلی می افزاید: “در حالی که انجیر میوه باستانی است ، انجیر کالیفرنیا برای شیوه های زندگی امروزی ایده آل است … سالم ، همه کاره و خوشمزه است.”

شروع آگوست 2020، یک قسمت 30 دقیقه ای در هر ماه منتشر می شود. به عنوان یک جایزه ، هر مکالمه با یک دستور العمل انجیر مورد علاقه برای شنوندگان پایان می یابد. پادکست را می توانید به صورت رایگان از تمام سایت های پیشرو از جمله اپل ، Google Play ، Spotify ، بخیه ، i-Heart و موارد دیگر بارگیری کنید. همچنین در www.EverybodyLovesCaliforniaFigs.com ارسال می شود.

اخبار مرتبط  خیرون با توافق توزیع مواد مخدر پزشکی در کلمبیا با لوکاتل امضا کرد

درباره شورای مشاوره انجیر کالیفرنیا و انجمن تازه کار انجیر کالیفرنیا هیئت مشاوره انجیر کالیفرنیا و انجمن تازه تولید کنندگان انجیر کالیفرنیا باعث افزایش آگاهی و استفاده از آن می شوند کالیفرنیا– تولید انجیر خشک و تازه در داخل و بین المللی. کالیفرنیا تولید کنندگان انجیر ، پردازنده ها و بازاریابان بودجه فعالیت های صنعت را تأمین می کنند.

برای اطلاعات بیشتر:
کریس کاپوتو
[email protected]
916-849-9323

SOURCE کالیفرنیا مشاوره انجیر

لینک های مربوطه

www.EverybodyLovesCaliforniaFigs.com