Cheetos® با راه اندازی پنیر جدید Cheetos Mac ، گربه را از کیف خارج می کند

Cheetos Mac ‘n Cheeseos همان تجربه طعم جسورانه و شدید Cheetos های معمولی را ارائه می دهد و در سه نوع مختلف وجود دارد: Bold & Cheesy ، Flamin’ Hot و Cheesy Jalapeño. ساخته شده با پنیر چیتوس معتبر با استفاده از فصلی Top-Secret چستر ، رشته های ماکارونی چسبان حتی از دم یوزپلنگ چستر الهام می گیرند. این آخرین روش برند برای ارائه خلاقیت مسری و هیجان طرفداران Cheetos در ساخت چیزهای بیشتر Cheetos است.

وی گفت: “ما در طول سال ها خلاقیت های باورنکردنی آشپزی را از طرف طرفداران Cheetos مشاهده کرده ایم ، محصول ما را گرفته و به عنوان یک ماده اصلی در دستور العمل ها استفاده می کنیم – چه در رستوران ها ، چه در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، در خانه.” راشل فردیناندو، SVP ، CMO Frito-Lay آمریکای شمالی. “Cheetos Mac ‘n Cheese آن الهام از آشپزی را به شما می بخشد تا از تهیه یك عیب یك طرفداران عادی استفاده كند. ما اثر انگشت های آلوده به رنگ نارنجی خود را بر روی اصلی و اصلی در خانه قرار می دهیم.

اخبار مرتبط  پروژه های مطالعات تغذیه آمریکا نرخ ناامنی غذایی محلی در میان همه گیری ها ممکن است به 1 در 3 بزرگسال و 1 در 2 کودک برسد

Cheetos Mac ‘n پنیر جدیدترین نوآوری در هر دو بخش PepsiCo Foods آمریکای شمالی است – Frito-Lay America North و Quaker Foods آمریکای شمالی ، که مدیریت مارک ماکارونی Roni® را بر عهده دارد.

وی گفت: “این یک نوع از نوآوری ، قدرت برندهای ما را برای هک کردن یک لوازم خانگی و سوق دادن آن به سطح بعدی با تجربیات منحصر به فرد با طعم منحصر به فرد که تنها Cheetos قادر به ارائه آن است ، افزایش می دهد.” کریستین کروپف، VP ، CMO Quaker Foods آمریکای شمالی. “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا مصرف کنندگان پرشور خود را با همان طعم یوزپلنگ ها به روشی کاملاً جدید بکشاند.”

اخبار مرتبط  سازگار با کارگران افتخاری که در طول ماه ملی آگاهی از سرطان پستان با سرطان پستان مبارزه می کنند

شروع 8 آگوست، طرفداران می توانند Cheetos Mac ‘n پنیر را به دو صورت تک جعبه و قالب به صورت انحصاری در فروشگاه های والمارت به صورت ملی یا آنلاین با قیمت خرده فروشی پیشنهادی انتخاب کنند. 98 سنت. مراقب باشید این محصول در سال 2021 در خرده فروشان سراسر کشور موجود باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنیر Cheetos Mac’n ، به www.cheetos.com یا http://www.walmart.com/cheetos مراجعه کنید. یا ما را در اینستاگرام و فیس بوک وChesterCheetah درCheetos دنبال کنید توییتر.

درباره یوزپلنگ

Cheetos یکی از مارک های بسیاری است که تشکیل می دهد فریتو لای آمریکای شمالی، 17 میلیارد دلار بخش مناسب غذاهای PepsiCo ، Inc (Nasdaq: PEP) ، که مقر آن در آن است خرید ، NY. درباره Frito-Lay در وب سایت شرکتها ، http://www.fritolay.com/ ، وبلاگ Snack Chat ، http://www.snacks.com/ و توییتر بیشتر بدانید http://www.twitter.com/fritolay.

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد

درباره PepsiCo

محصولات PepsiCo بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان از آن لذت می برند. PepsiCo تولید بیش از 64 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2018 ، هدایت شده توسط یک نمونه کارها مکمل مواد غذایی و آشامیدنی که شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana است. مجموعه محصولات PepsiCo شامل طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش ، از جمله 22 مارک تولید کننده بیشتر از 1 میلیارد دلار هر کدام در فروش خرده فروشی سالانه راهنمایی PepsiCo چشم انداز ما برای پیروزی با هدف ، رهبر جهانی در غذاها و نوشیدنی های مناسب است. “پیروزی با هدف” بیانگر آرمان ما برای پیروزی پایدار در بازار و جاسازی هدف در همه ابعاد تجارت است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pepsico.com مراجعه کنید.

منبع یوزپلنگ

لینک های مربوطه

https://www.cheetos.com