کلر از همکاری با آسمان براون ، جوانترین المپیک انگلیس خبر داد

به طور انحصاری در دسترس کلر ، مجموعه 37 جواهرات و لوازم جانبی که توسط Sky طراحی و ساخته شده است ، نشانگر سبک دختر پر شور وی است. با الهام از نماد LA ساحل ونیزاین مجموعه که به دلیل پارک های اسکیت در فضای باز و نقاط دیدنی گشت و گذار مشهور است ، دارای طیف گسترده ای از لوازم جانبی سرگرم کننده و روشن است. این مجموعه شامل دستبندهای بافته شده با رنگی رنگی ، پوکرهای پوستی ناز ، موهای فاکس سرگرم کننده ، طیف گسترده ای از گوشواره ها و گردنبندها ، و همچنین لوازم آرایشی تزئینی emoji و لوازم جانبی رنگی پاستلی است که مجموعه “دختر Surfer” را دور هم جمع می کند.

این مجموعه بصورت آنلاین در claires.com و فروشگاههای 980 Claire’s، U.K. و کانادا در دسترس خواهد بود. امتیاز قیمت از $ 6.99 به 26.99 دلار.

گفت: ارتقاء توانمندسازی یکی از تعهدات کلر به مشتریان است ملانی بری، بازاریابی SVP در کلر. “آسمان توانمندسازی دختر را به نمایش می گذارد ، و او را به عنوان شریک عالی برای کلر انتخاب می کند. او با مثبت می درخشد ، کاری را که دوست دارد انجام می دهد ، و دائماً به رویاهایش می رسد. آسمان یک الگوی نقش شگفت انگیز است ؛ فقط در 12 سالگی ، و یکی از جوانترین المپیک ها همیشه ، Sky به جوانان در سراسر جهان الهام می بخشد که به آرزوهای خود برسند و به خودشان نیز اعتقاد داشته باشند ، هر سن و شرایطی که دارند ، درست مثل آنچه در کلر انجام می دهیم. “

اخبار مرتبط  تقاضا برای تمیز کردن خشک می تواند با باز شدن مشاغل بیشتر ، COVID-19 افزایش یابد

آسمان قهوه ای یک اسکیت بورد حرفه ای و سورپرایز 12 ساله است. اسکای برای بازی در تیم بریتانیا در المپیک 2020 توکیو (از زمان تأخیر تا سال 2021) انتخاب شد و او را رقم زد انگلیس جوانترین ورزشکاری که تاکنون در بازی های المپیک به رقابت پرداخته و یکی از جوانترین ورزشکاران المپیک از سال 1936 است.

اسکیت از سن 2 سالگی شروع به اسکیت و گشت و گذار کرد و به توانایی خود برای دستیابی به هر کاری با سخت کوشی و عزم اعتقاد داشت. با نگرش مثبت و مهارت های شگفت انگیز در اسکیت و گشت و گذار ، او به سرعت با میلیون ها بازدید از رسانه های اجتماعی به پدیده ای جهانی تبدیل شد. عزم و اراده او باعث شده است تا دستاورد شگفت انگیز دیگری را به دست آورد: در پاییز سال 2018 ، او اولین برنده نمایش مسابقه رقابتی ABC با نام “رقصیدن با ستاره ها: جونیورز” شد. همکاری با کلر در مجموعه او فقط یک موفقیت دیگر است که Sky می تواند به لیست خود بیفزاید!

اخبار مرتبط  دعوت به ارائه AAK از سه ماهه اول 2020 در تاریخ 24 آوریل

گفت: “من برای عرضه محصولم با کلر بسیار هیجان زده ام.” آسمان قهوه ای. “من یک دختر دخترانه هستم ، عاشق لباس ، پاشنه پا و زرق و برق هستم. من می خواهم به دختران دیگر نشان دهم که می توانید ورزش کنید و کثیف شوید اما هنوز یک دختر دخترانه باشید. من عاشق دستبندها ، گردنبندها و موهای رنگی و همه هستم من می توانم همه این چیزها را بپوشم و هنوز هم اسکیت و گشت و گذار کنم. بنابراین می توانم هر دختری را داشته باشم. ”

Claire’s Stores، Inc یکی از فروشندگان پیشرو در جهان در زمینه سرگرمی ، جواهرات و لوازم جانبی شیک در جهان است و متخصص سوراخ کردن گوش در جهان است که در تاریخ 40+ ساله خود بیش از 100 میلیون گوش سوراخ کرده است. این شرکت از طریق فروشگاه های خود تحت دو نام تجاری: Claire’s® و Icing® فعالیت می کند. Claire’s Stores، Inc در 17 کشور جهان فروشگاه های کاملاً متعلق و دارای امتیاز را اداره می کند آمریکای شمالی و اروپا، و فروشگاه های حق رای دادن در 28 کشور که عمدتا در آن واقع شده اند خاورمیانه، مرکزی و جنوب شرقی آسیا و مرکزی و آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبیو روسیه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه های Claire’s می توانید از طریق وب سایت شرکت شرکت در اینجا دریافت کنید www.clairestores.com.

اخبار مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

برای هرگونه سؤال درباره مطبوعات و بازاریابی با ما تماس بگیرید:

جولیا ریمز – مدیر روابط عمومی و ارتباطات جهانی
[email protected]
تلفن: +1 630 549 4528

لیزی استفانز – مدیر ارتباطات برند – اروپا
[email protected]
تلفن: +44 7557 283 209

سابرینا سمریا – هماهنگ کننده روابط عمومی و رویدادها – آمریکای شمالی
[email protected]

SOURCE فروشگاه های کلر ، شرکت

لینک های مربوطه

www.claires.com