ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری Funko ، شرکت سرمایه گذاران مهلت مهم در دادخواست اقدام به کلاس اوراق بهادار

نیویورک، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار Funko ، Inc را بین خریداران یادآوری می کند. 31 اکتبر 2019 و 5 مارس 2020، فراگیر (“دوره کلاس”) از مهم است 11 مه سال 2020 آخرین مهلت شاکی در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در تلاش است تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارت سرمایه گذاران Funko را پس بگیرد.

برای پیوستن به کلاس کلاس Funko ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1805.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما از سوی شورای صنفی تا کنون که یکی از آنها را بازگو نمی کنید ، نشان نمی دهید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارمندان 2020-30

مطابق دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و یا فاش نکردند که: (1) Funko در حال فروش کمتر از حد انتظار بود. (2) در نتیجه ، منطق منطقی به احتمال زیاد Funko برای ثبت موجودی کندتر متحمل شده است. و (3) در نتیجه موارد فوق ، اظهارات مثبت متهمان در مورد شغل ، فعالیت ها و آینده نگرانی شرکت از نظر مادی کاذب و / یا گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول بودند. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

اخبار مرتبط  تولید کنندگان در بازار تجهیزات تبرید صنعتی ، طراحی های جدید را کاوش می کنند و مبردهای طبیعی را به عنوان محورهای اصلی درآمد تولید می کنند: TMR

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 11 مه سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1805.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی بحث کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه با 5.2٪ CAGR از سال 2020 تا 2025 گسترش یابد ، به دلیل افزایش آگاهی در مورد ایمنی مواد غذایی

موسسه حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمرکز خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار است موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات اقداماتی طبقه ای ISS در رتبه بندی شماره 1 برای تعداد تسویه حساب های اقداماتی در بورس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در رده های برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


پاسخی بگذارید