ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، تشکیل پرونده دادخواست اقدام به کلاس کلاس اوراق بهادار در برابر تختخواب حمام و Beyond Inc. را اعلام کرد.

نیویورک، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی حقوق سرمایه گذار ، تشکیل پرونده دادخواست اقدام طبقاتی را به نمایندگی از خریداران اوراق بهادار شرکت Bath Bath & Beyond Inc. (NASDAQ: BBBY) بین 2 اکتبر 2019 و 11 فوریه 2020، فراگیر (“دوره کلاس”). این دادخواست در نظر دارد تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار فدرال ، خسارت وارده به Bed Bath & Beyond سرمایه گذاران را پس بگیرد.

برای پیوستن به برنامه کلاس Bath Bed & Beyond ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1842.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما از سوی شورای صنفی تا کنون که یکی از آنها را بازگو نمی کنید ، نشان نمی دهید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه وابسته نیست و از این طریق که به عنوان طرح اصلی هدایت می شود ، وابسته است.

اخبار مرتبط  LLC کاملا فعال CBD را با قیمت پایین تر محصول در دسترس نگه می دارد

طبق دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده اند و یا فاش نکرده اند: (1) به دلیل “تمایل به موجودی موجودی” ، شرکت فاقد موجودی کافی در دسته های اصلی برای حمایت از فروش تعطیلات بود. (2) کنترل داخلی شرکت بر روی سطح موجودی ها و گزارشگری مالی مؤثر نبود. (3) در نتیجه موارد فوق ، شرکت احتمالاً کاهش فروش را تجربه می کرد. و (4) در نتیجه موارد فوق ، اظهارات مثبت متهمان در مورد شغل ، عملیات و چشم انداز شرکت ، از نظر مادی گمراه کننده بود و یا فاقد مبنای معقول بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قاب تصویر بهبود یافته را برای آویز سطح (CLM-470) ایجاد می کند

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبری خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 15 ژوئن سال 2020. شاکی رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به آدرس http://www.rosenlegal.com/cases-register-1842.html بروید یا درباره حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

اخبار مرتبط  Lancaster Colony تاریخ و ساعت جلسات سالانه را اعلام می کند

موسسه حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمرکز خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار است موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات اقداماتی طبقه ای ISS در رتبه بندی شماره 1 برای تعداد تسویه حساب های اقداماتی در بورس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در رده های برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. . تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان 275 مدیسون ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com


پاسخی بگذارید