Alimentation Couche-Tard به روزرسانی را برای دستیابی به Caltex استرالیا ارائه می دهد

LAVAL ، QC، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – Alimentation Couche-Tard Inc. (“Couche-Tard” یا “Company”) (TSX: ATD.A) (TSX: ATD.B) امروز به روز رسانی زیر را با توجه به پیشنهاد خود برای دستیابی به Caltex استرالیا ارائه داد. محدود (ASX: CTX) (“Caltex”).

در نتیجه تلاشهای متعهدانه ای كه تیم های هر دو شركت انجام داده اند ، كوچارد می خواهد تأیید كند كه دقت لازم برای معاملات پیشنهادی بطور اساسی انجام شده است. کار این شرکت تأیید می کند که کالتکس یک استراتژیک قوی برای Couche-Tard و یک مؤلفه مهم آن است آسیا و اقیانوسیه استراتژی گسترش. فرصت های قابل توجهی از ترکیب هر دو تجارت وجود دارد و Couche-Tard همچنان به رسمی کردن معامله علاقه مند است.

با این حال ، وضعیت کنونی جهان بسیار نامشخص است. بحران COVID-19 قبل از هر چیز یک فاجعه انسانی است که میلیون ها نفر را تحت تأثیر قرار داده و همچنین برای اقتصادها و مشاغل در سراسر جهان از جمله سوخت خرده فروشی و صنایع خرده فروشی راحتی استرالیا به معنای نابسامانی بوده است. علاوه بر این ، Couche-Tard در این دوره بر مدیریت مشاغل شخصی خود متمرکز شده و اولویت های بهداشتی ، ایمنی و رفاه کارمندان ، مشتریان و جوامعی را که در آن خدمت می کند ، قرار داده است.

با توجه به عدم اطمینان و تأثیر آن بر چشم انداز ما برای تجارت کالتکس ، و مطابق با رویکرد انضباطی Couche-Tard در مورد ادغام ، این شرکت با وجود تأمین تعهدات لازم برای تأمین اعتبار ، در این زمان قادر به ارائه پیشنهاد اصلاح شده نیست. .

برایان هاناش، رئیس جمهور و مدیر اجرایی کوچه تارد ، اظهار داشت: “ما از شایستگی های مالی و استراتژیک بلند مدت برای دستیابی به مالکیت کالتکس و تمام مزایایی که این شرکت به سهامداران هر دو شرکت ارائه می دهد ، اطمینان داریم. ما در تلاش هستیم تا از طریق سرمایه گذاری قابل توجه وقت و هزینه ، دقت لازم را در برنامه انجام دهیم. برنامه فعلی ما این است که یک بار مجدداً روند کار را انجام دهیم تا در مورد چشم انداز جهانی شفافیت کافی وجود داشته باشد و کارهایی که تا به امروز انجام شده است باید معنی داشته باشد. که ما قادر خواهیم بود به سرعت پیشنهاد خود را در آن زمان رسم کنیم. “

اخبار مرتبط  توافق پاناكیا با داروخانه بین المللی Neuraxpharm نهایی شده است

آقای هاناش اضافه کرد: “تیم مدیریت Couche-Tard بابت پشتوانه ای که از تمام ذینفعان ما در طول این فرآیند دریافت کردیم ، سپاسگزار است. ما می خواهیم از اعضای تیم ما بخاطر زحمت و سختی که در طول انجام مراقبت های دقیق انجام داده اند و مردم Caltex بخاطر تلاش متمرکزشان تشکر می کنیم. ما از دانش و فداکاری آنها بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم ، خصوصاً در دوره ای چالش برانگیز که همه ما در آن فعالیت کرده ایم. و در آخر ، ما می خواهیم از شرکای بانکی ما بخاطر تعهد ناخوشایندشان ، حتی در صورت افزایش ، تشکر کنیم. ناپایداری بازار به دلیل گسترش COVID-19. ما با آنها به طور منظم در حال گفتگو بوده ایم و آنها همچنان آماده حمایت از معامله هستند. “

درباره Alimentation Couche-Tard Inc.
Couche-Tard پیشرو در صنعت فروشگاه های راحتی کانادا است. که در ایالات متحده، این بزرگترین اپراتور فروشگاه رفاه مستقل از نظر تعداد فروشگاه های دارای شرکت است. که در اروپا، Couche-Tard رهبر فروشگاه های راحتی و خرده فروشی حمل و نقل جاده ای در کشورهای اسکاندیناوی است (نروژ، سوئد و دانمارک)، در بالتیک کشورها (استونی، لتونی و لیتوانی) ، و همچنین در ایرلند، و حضور مهمی در لهستان.

همانطور که از 2 فوریه 2020شبکه کوچه تارد شامل 9،799 فروشگاه راحتی در سراسر کشور بود آمریکای شمالی، از جمله 8،594 فروشگاه با توزیع سوخت حمل و نقل جاده ای. شبکه آمریکای شمالی آن از 18 واحد تجاری شامل 14 واحد تجاری تشکیل شده است ایالات متحده 48 ایالت و 4 ایالت را پوشش می دهد کانادا پوشش 10 استان. تقریباً 109000 نفر در سراسر شبکه و دفاتر خدمات آن در شاغل هستند آمریکای شمالی.

که در اروپا، Couche-Tard یک شبکه خرده فروشی گسترده در سراسر اسکاندیناوی را اداره می کند ، ایرلند، لهستان، بالتیک و روسیه از طریق 10 واحد تجاری. همانطور که از 2 فوریه 2020شبکه Couche-Tard شامل 2697 فروشگاه است که اکثر آنها سوخت حمل و نقل جاده ای و کالاهای راحتی را ارائه می دهند ، در حالی که بقیه ایستگاه های سوختی بدون سرنشین هستند که فقط سوخت حمل و نقل جاده ای را ارائه می دهند. Couche-Tard همچنین محصولات دیگری از جمله سوخت حمل و نقل هوایی و انرژی را برای موتورهای ثابت ارائه می دهد. از جمله کارمندان فروشگاه های حق رای دادن ، تقریباً 24000 نفر در شبکه خرده فروشی ، پایانه ها و دفاتر خدمات در سراسر آن مشغول به کار هستند. اروپا.

علاوه بر این ، تحت توافقنامه های صدور مجوز ، بیش از 2380 فروشگاه در زیر 15 کشور و سرزمین دیگر تحت عنوان Circle K اداره می شوند (کامبوج، چین، مصر، گوام، هندوراس، هنگ کنگ، اندونزی، جامائیکا، ماکائو، مکزیک، مغولستان، نیوزلند، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام) ، که شبکه کل جهان را به بیش از 14800 فروشگاه می رساند.

اخبار مرتبط  مزرعه 10000 دلار Perdue Farms به صندوق کمک می کند ظرفیت جدید فریزر در فودبانک جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Alimentation Couche-Tard Inc. یا مشاوره در صورتهای مالی ماهانه تلفیقی و بحث و تحلیل مدیریت ، لطفاً مراجعه کنید: https://corpo.couche‑tard.com.

بیانیه های رو به جلو

اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی ، که اهداف ، پیش بینی ها ، برآوردها ، انتظارات یا پیش بینی های کوچه تارد را شرح می دهد ، ممکن است بیانیه های منتظر به معنای قانون اوراق بهادار را تشکیل دهند. افعال مثبت یا منفی مانند “باور” ، “می توان” ، “باید” ، “قصد” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “فرض” و سایر اصطلاحات مرتبط برای شناسایی چنین جمله هایی استفاده می شود. Couche-Tard اظهار دارد كه ، به واسطه ماهیت آنها ، اظهارات آینده نگر ، مستلزم خطرات و ابهاماتی است به گونه ای كه نتایج آن ، یا اقداماتی كه اتخاذ می كند ، می تواند از نظر مادی با آنچه در این اظهارات یا زیربنای آنها ذكر می شود ، متفاوت باشد ، یا می تواند داشته باشد. تأثیر بر میزان تحقق یک پیش بینی خاص. عوامل عمده ای که ممکن است منجر به یک تفاوت اساسی بین نتایج واقعی Couche Tard و پیش بینی ها یا انتظارات مندرج در بیانیه های آینده پیش بینی شود ، شامل اثرات ادغام مشاغل اکتسابی و توانایی دستیابی به همکاری های پیش بینی شده ، نوسانات حاشیه ای بر سوخت موتور فروش ، رقابت در فروشگاه رفاه و صنایع سوخت موتور سیکلت خرده فروشی ، تغییرات نرخ ارز و سایر خطرات که بطور جزئی با جزئیات در گزارش های ارسال شده توسط Couche-Tard به مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا. مگر در مواردی که طبق قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار لازم باشد ، Couche-Tard قصد و یا تعهد خود را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده دار ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، رد می کند. اطلاعات آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعات موجود از تاریخ انتشار است.

اخبار مرتبط  Australis Capital تشکیل پرونده افشای خسارت اجرایی را به تأخیر می اندازد

SOURCE Alimentation Couche-Tard Inc.

لینک های مربوطه

http://corpo.couche-tard.com

پاسخی بگذارید