مدیر اجرایی سابق و مشاوران عمومی استرز به هیئت مدیره ایمن SOBR عضویت دارد

نزدیک به 20 سال استیو به عنوان ژنرال مشاور و مدیر ارشد شبکه کابلی و ماهواره ای Starz مشغول به کار بود ، در طی این مدت وی از معاون رئیس جمهور به معاون رئیس جمهور و دبیر اجرایی شد. وی بخشی از تیم مدیریت ارشد استراتژیک بود که تجارت را از یک استارتاپ نسبی به یک شرکت چند میلیارد دلاری Nasdaq گسترش داد. وی مسئول مذاکره با قراردادهای چند میلیونی تا میلیارد دلاری با امثال یونیورسال ، دیزنی ، سونی ، Comcast ، تایم وارنر ، نتفلیکس و… بود. وی مسئولیت کلیه جنبه های قانونی مشاغل اعم از فروش ، بازاریابی ، کسب استودیو ، برنامه نویسی ، منابع انسانی و عملیات کلی شرکت ها را بر عهده داشت. به عنوان جنرال کانون و وزیر امور خارجه ، وی به شدت در اداره شرکت های دولتی درگیر بود. استیو همچنین یک سرمایه گذار در زمینه فن آوری موفق و با تمرکز بر روی راه حل های رشد بالقوه مخرب و در حال ظهور است.

اخبار مرتبط  مک کورمیک 0.62 دلار سود سه ماهه اعلام کرد

اظهار داشت: “من مفتخرم که درگیر شرکتی و فناوری هسته ای هستم که معتقدم می تواند تأثیر عمیقی بر ایمنی جوامع ما بگذارد.” استیو بیوبوت. “من به عنوان یک سرمایه گذار در سرمایه گذاری اخیر ، من مشتاقانه در تلاش هستم که در کنار این تیم مدیریت برجسته کار کنم تا SOBR تجاری شود. استراتژی پلت فرم فناوری گسترده تر تشخیص SOBR Safe را بررسی و اجرا کنید.”

رئیس و مدیر عامل SOBR Safe را دنبال کرد کوین مور، “ما معتقدیم که اضافه کردن یک رهبر اثبات شده مانند استیو بیوبوت به هیئت مدیره ما یک اعتبار قوی از معماری اصلی ثبت شده ما و یک مؤلفه مهم موفقیت درازمدت در تجارت ما است. ما خوشبختیم که شخصی از کالیبر استیو را جذب کردیم ، و خودمان را در هر وجه عملکردی که داریم خوب می دانیم تا یک محصول موفق و راه اندازی موفقیت آمیز داشته باشیم. “

اخبار مرتبط  غول پیکر از افتتاح فروشگاه جدید در شهرستان فیرفاکس ، VA

درباره SOBR ™ Safe، Inc. (www.sobrsafe.com)

SOBR Safe، Inc یک سیستم سنجش الکل غیر تهاجمی – SOBR ™ بررسی و ثبت کرده است. SOBRCheck است یک راه حل بالقوه مختل کننده در تشخیص مصرف الکل – یک فناوری مبتنی بر لمس با برنامه های پیش بینی شده در اتوبوس های مدرسه ، ناوگان حمل و نقل تجاری ، کنترل دسترسی به امکانات و موارد دیگر. در سرتاسر صنایع ، عناوین سازگار هستند: الکل یک خطر آشکار و خطرناک در حال حاضر است – عملیات مختل شده زندگی ، خانواده ها و شرکت ها را از بین می برد. ماموریت SOBR Safe این است که اثرات مخرب الکل را در جاده ها و محل های کار ما از بین ببرد … فقط با لمس انگشت.

اخبار مرتبط  اولین حراج تخصصی قهوه سنگاپور مجازی (میکرو لات) 45 تولید کننده و 56 قطعه از 12 کشور را به خود جلب می کند

بیانیه جستجوی پیشرفته

اظهارات SOBR Safe ، Inc. در این بیانیه مطبوعاتی که واقعیتی ندارد و مربوط به برنامه ها یا رویدادهای آینده است ، بیانیه هایی آینده نگر هستند. جملات رو به جلو را می توان با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “پیش بینی” و عبارات مشابه شناسایی کرد. این اظهارات آینده نگر شامل خطرات مرتبط با تغییر در شرایط تجاری و رویدادهای مشابه است. خطرات و عدم قطعیت های موجود شامل مواردی است که هر از چند گاهی در پرونده SOBR Safe، Inc. با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ، از جمله SOBRSafe ، جدیدترین گزارش سالانه در مورد فرم 10-K ارائه می شود.

SOURCE SOBR Safe، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.sobrsafe.com