Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار منسوجات ضد میکروبی احتمالاً تا 2026 از 20.5 میلیارد دلار فراتر خواهد رفت.

منسوجات ضد میکروبی از موادی ساخته شده اند که رشد سلول های باکتری را از بین می برد یا مانع از رشد آنها می شود ، که منجر به احتمال کمتر در معرض عفونت در بین نیروی کار پزشکی و بیماران می شود. این عوامل تأثیر مثبتی در رشد بازار پارچه های ضد میکروبی در سال های آینده دارد.

افزایش جمعیت سالمندان همراه با نگرانی در مورد عفونت های بیمارستانی در اروپا و ایالات متحده آمریکا بازار پارچه های ضد میکروبی را برای مدت زمان پیش بینی شده رونق بخشید. عواملی مانند معاملات مشارکت و توزیع استراتژیک تولیدکنندگان نساجی با تعداد زیادی از کاربران نهایی در ترکیب با استفاده از پارچه های ضد میکروبی در طیف گسترده ای از برنامه ها ، به احتمال زیاد از رشد بازار حمایت می کنند.

درخواست گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/2533

افزایش نمایی عفونت کروناویروس در سراسر جهان و نیاز به منسوجات پزشکی هوشمند از خدمات مراقبت های بهداشتی ، در سطح جهان ، خواستار مقدار بیشتری پارچه برای کادر پزشکی است. تولید کنندگان مختلف برای حمایت از دولت های منطقه ای و سایر کشورها در جریان این همه گیری ، توانایی های تولیدی خود را افزایش می دهند. با استناد به نمونه ای ، Milliken & Company اعلام کردند مارس 2020، که تولید پارچه BioSmart را برای پشتیبانی از نیازهای مهم کارگران مراقبت های بهداشتی سوار کرده است.

اخبار مرتبط  نوآوران فن آوری مالی Koosha Azim نویسندگان کتاب Stablecoin

دلایل اصلی رشد بازار پارچه های ضد میکروبی

  • افزایش استفاده از لباس های ورزشی ضد قارچ و ضد باکتری.
  • تقاضای رو به رشد در نتیجه همه گیر کرونور ویروس.
  • تمرکز بازیگران صنعت بر گسترش جغرافیایی ، استراتژی های بهینه سازی هزینه ، توسعه محصول و نصب محصولات منسوجات.

پیش بینی های 2026 رشد بخش برنامه ‘apparels’ را پیش بینی می کند

بخش برنامه های پوشاک به دلیل افزایش بازار پوشاک و سیاست های مطلوب مبتنی بر نساجی در کشورهای مختلف رشد قابل توجهی در بازار منسوجات ضد میکروبی نشان می دهد. علاوه بر این ، سرمایه گذاری های بسیاری از تولید کنندگان منسوجات در کشورهای مختلف نیز فرصت های رشد سودآوری متنوعی را برای گسترش بازار منسوجات ضد میکروبی فراهم می کند.

آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، و آمریکای لاتین برای ایجاد انگیزه رشد چشمگیر از نظر درآمد

به دلیل افزایش تعداد خدمات درمانی به همراه افزایش جمعیت و درآمد سرانه ، احتمالاً APAC با میزان قابل توجهی رشد خواهد کرد. پیش بینی می شود که منطقه تقریباً تولید کند 5.5 میلیارد دلار تا سال 2026. علاوه بر این ، وجود چندین تولید کننده نساجی و همچنین صنعت پوشاک در حال توسعه سریع در هند و چین در دوره زمانی پیش بینی شده ، بیشتر از بازار منسوجات ضد میکروبی حمایت خواهد کرد.

آمریکای شمالی به احتمال زیاد به دلیل رشد صنعت نساجی در ایالات متحده ، رشد چشمگیری خواهد داشت. این منطقه در سال 2019 نزدیک به 25٪ از سهام را به ثبت رسانده است. طبق شورای ملی سازمانهای نساجی ، در سال 2018 ، محموله های منسوجات ایالات متحده درآمد تقریباً داشته است 76.8 میلیون دلار، در نتیجه رشد در حدود 5.20٪ در مقایسه با رشد شاهد در سال 2017.

اخبار مرتبط  Church's Chicken® نوآوری های توزیع شده نیروی کار با تفکر رو به جلو را با تجربه جامع دفتر کار ارائه می دهد

برای خرید این گزارش استعلام کنید: https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/2533

آمریکای لاتین پیش بینی می شود تقریباً تولید کند 1 میلیارد دلار درآمد تا سال 2026 ، به دلیل افزایش تقاضا برای منسوجات ضد میکروبی از صنعت مراقبت های بهداشتی. افزایش آگاهی در مورد بهداشت در کنار نگاه مثبت به صنعت پوشاک باعث افزایش سهم بازار پارچه های ضد میکروبی می شود.

پیشروان بازار

فعالان کلیدی بازار که در گزارش صنعت پارچه های ضد میکروبی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند شامل Unitika Ltd. ، Trevira GmbH ، Milliken & Company ، Thai Fiber Acrylic Co. Ltd. ، Kolon Industries و Toyobo Co. Ltd. آنها چندین استراتژی از جمله مشارکت ، گسترش ، همکاری ، سرمایه گذاری مشترک و سایر موارد را در جهت تقویت جایگاه خود در صنعت گنجانیده اند.

گزارش های مرتبط:

انتظار می رود که بازار پوشش های ضد میکروبی به آن برسد 6.3 میلیارد دلار تا سال 2026

انتظار می رود بازار مواد شیمیایی معطر Ararn 7.5 میلیارد دلار تا سال 2026

اخبار مرتبط  موسسات داروسازی CVS با خط مشی پوشش در همه مکان ها روبرو می شوند

دی اکسید تیتانیوم در بازار شاهد شاهد CAGR 7.7٪ تا سال 2026 است

رسیدن به بازار سولفات لوریل اتر سولفات سدیم 1.5 میلیارد دلار تا سال 2024

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است. Global Market Insights، Inc. با ارائه گزارش های تحقیقاتی و پژوهشی سندیکایی و سفارشی ، مشاوره رشد و سرویس های اطلاعاتی تجاری ، قصد دارد به مشتریانی که دارای اطلاعاتی نافذ و داده های عملی در بازار هستند کمک کند تا به تصمیم گیری استراتژیک کمک کند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجاری ما گزینه ای تعاملی و آنلاین را برای کاوش در داده های تحقیقاتی صنعت اختصاصی ما به روشی آسان و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در داخل آنها کشف کنند و آمار منطقه ای ، شرکت و آمار مقطعی را ارائه می دهند که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیری ها متمایز می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: + 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

وب: https://www.gminsights.com

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

پاسخی بگذارید