هالووین در حال وقوع است و آمریکایی ها برای جشن خلاقانه و ایمن در طول ماه اکتبر آماده هستند

واشنگتن، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – هالووین ممکن است امسال کمی متفاوت به نظر برسد و احساس کند وقتی مردم تصمیم می گیرند جشنشان را چگونه جشن بگیرند – خواه لذت بردن از راه دور ، ترفند یا درمان ، لذت بردن از هالووین در خانه و یا چیزی در بین. نظرسنجی انجام شده توسط Morning Consult به نمایندگی از انجمن ملی شیرینی سازی ها نشان داد 63٪ از بزرگسالان معتقدند که افراد برای جشن فصل هالووین امسال روش های خلاقانه ، سرگرم کننده و بی خطر پیدا می کنند.

آمریکایی ها مشتاقانه منتظر هالووین هستند تا عادی و شادی را به آنچه در آن زمان بسیار جدی و نامشخص بوده است ، اضافه کند. در نظرسنجی انجام شده توسط هریس نظرسنجی به نمایندگی از NCA ، 74٪ از مادران هزار ساله و والدین جوان می گویند که هالووین از امسال مهمتر است.

“مصرف کنندگان گزارش می دهند که در طول ماه اکتبر خلاقیت پیدا می کنند تا مطمئن شوند که می توانند در امان بمانند و هنوز هم از فصل هالووین لذت ببرند.” جان داونرئیس جمهور و مدیرعامل انجمن ملی شیرینی سازی ها گفتند. “نتایج تحقیقات ما اشتیاق عمیقی را برای هالووین نشان می دهد ، حتی اگر این بدان معنا باشد که افراد مجبورند امسال به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 تجدید نظر کنند.”

اخبار مرتبط  POLYTECH محدوده خود را در کاشت های کم وزن سبک B-Lite® گسترش می دهد

طبق تحقیقات هریس پول ، اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان می گویند که آنها نمی توانند هالووین را بدون شکلات و آب نبات تصور کنند و ترفند یا درمان غیرقابل جبران است – که شامل 80٪ از عموم مردم و 90٪ مادران هزار ساله و والدین جوان است. و طبق یک نظرسنجی مستقل از Insight to Action ، 70٪ مادران قصد دارند امسال هالووین را با فرزندانشان جشن بگیرند.

اختلافات منطقه ای در سراسر کشور از نظر چگونگی انتخاب جوامع برای جشن گرفتن فصل هالووین وجود خواهد داشت ، اما یک چیز مطمئناً است – هالووین اتفاق می افتد ، “داونز گفت:” همانطور که ما برای ایمنی به رهبران بهداشت عمومی در سراسر کشور نگاه می کنیم. راهنمایی ، ما می خواهیم آنچه را که درباره نحوه نزدیک شدن مردم به فصل هالووین می دانیم به اشتراک بگذاریم. “

تحقیقات هریس پول نشان داد که 75٪ آمریکایی ها و 91٪ مادران هزار ساله و والدین جوان موافق هستند که شکلات و آب نبات برای سلامت عاطفی مصرف کنندگان یکپارچه هستند و نقش مهمی در جشن ها به ویژه هالووین دارند. براساس بررسی ملی آزمایشات بهداشتی و تغذیه ، افراد در ایالات متحده آمریکا هفته ای 2-3 بار از شکلات و آب نبات لذت می برند ، به طور متوسط ​​روزانه 40 کالری و فقط یک قاشق چایخوری شکر اضافه شده در روز – و این شامل هالووین نیز می شود.

اخبار مرتبط  U-Haul ارائه می دهد 30 روز ذخیره رایگان در 3 کشور

فصل هالووین (یعنی هشت هفته منتهی به آن) 31 اکتبر) تقریباً حساب می کند 4.6 میلیارد دلار در فروش شیرینی پزی هر ساله ، و تجزیه و تحلیل بازار NCA در سال 2020 نشان می دهد که فروش شکلات از میانه سال حدود 4.5٪ افزایش یافته است مارس 2020، در مقایسه با رشد 2.2٪ در کل سال 2019.

داونز گفت: “شکلات و آب نبات در این محیط COVID-19 بسیار مقاوم بوده اند.” “مصرف کنندگان در این مواقع نامشخص ، شکلات و آب نبات را قدردانی و ارزش می کنند ، زیرا توانایی غیرقانونی بودن آنها در تقویت روحیه شما و روشن شدن چشم انداز شماست.”

مشاوره صبح NCA x صبح ، ژوئیه سال 2020
روش شناسی: این نظرسنجی از سال گذشته انجام شده است 24-26 ژوئیه ، 2020، در میان یک نمونه ملی از 2200 بزرگسال. مصاحبه ها بصورت آنلاین انجام شد و داده ها برای تقریبن تعداد نمونه هدف از بزرگسالان بر اساس سن ، نژاد / قومیت ، جنسیت ، میزان تحصیلات و منطقه اندازه گیری شد. نتایج حاصل از بررسی کامل حاشیه خطای به علاوه یا منفی دو درصد است.

اخبار مرتبط  یک ماده غذایی مغذی و جذاب

NCA x نظرسنجی هریس ، ژوئن سال 2020
روش کار: این نظرسنجی از سال گذشته انجام شد 16-24 ژوئن ، 2020، در میان یک نمونه ملی از 1000 بزرگسال ، با نمونهای از 200 ژنرال Z ، 200 مادر هزار ساله / والدین جوان و 400 نخبه افکار. مصاحبه ها بصورت آنلاین انجام شد.

درباره انجمن ملی شیرینی پزی (NCA)
انجمن ملی شیرینی پزی
یک سازمان تجاری است که نقش بی نظیری شکلات ، آب نبات ، آدامس و نعناع را در یک زندگی شاد ، متعادل و شرکت هایی که این رفتارهای ویژه را ایجاد می کنند ، پیشرفت ، محافظت و ترویج می کند. NCA از طریق حمایت و راهنمایی نظارتی ، ارتباطات ، بینش های صنعت و تعامل زنجیره ای خرده فروشی و زنجیره تأمین ، به ایجاد محیطی کمک می کند که سازندگان آب نبات را به شکوفایی برساند. تولید قنادی در هر 50 ایالت تولید می شود و در حدود 54000 کارگر در بیش از 1300 مرکز تولید در سراسر کشور ایجاد اشتغال می کند. در AlwaysATreat.com بیشتر بیاموزید یا از NCA در Facebook پیروی کنید ، توییتر و اینستاگرام.

مخاطب: لورن اوتول بلوند
تلفن: 330-571-3693
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE انجمن شیرینی پزی ملی

لینک های مربوطه

http://www.candyusa.org