Artemest در بازار لوکس 5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سهام

ميلان، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – Artemest ، میلان و نیویورکمبتنی بر پلت فرم تجارت الکترونیکی با فروش طراحی لوکس ایتالیایی ، دکوراسیون منزل و شیوه زندگی ، دور جدیدی از تأمین اعتبار با سهام خصوصی فرانسه OLMA Luxury Holdings و سوئیس Brahma Brahma را به عضویت در میلانشرکت سرمایه گذاری مستقر NUO سرمایه (حمایت شده توسط هنگ کنگ دفتر خانواده PAO) در حمایت از رشد اقتصادی و استراتژیک شرکت.

مأموریت Artemest پشتیبانی از مارک های لوکس کوچک ، صنعتگران ، طراحان و هنرمندان برای به دست آوردن دید بین المللی و آوردن مشاغل خود به خارج از کشور با ارائه آنها نه تنها با یک بازار سرآمد بلکه همچنین با بهترین خدمات در کلاس از قبیل دربان ، پشتیبانی لجستیکی و بازاریابی است. فعالیت هایی برای دستیابی به مشتریان در بیش از 70 کشور جهان.

اخیراً Artemest به بیش از هزار صنعتگر و مارک لوکس در سکوی خود رسید که اکثر آنها توافق نامه توزیع انحصاری با بازار دارند. این شرکت از درآمد حاصل از بودجه برای توسعه بیشتر ابزارهای دیجیتال برای طراحان داخلی ، معماران و مصرف کنندگان نهایی در سطح جهان و نیز تهیه کنندگان آن برای افزایش بیشتر دید آنلاین و استراتژی فروش دیجیتال استفاده خواهد کرد.

علیرغم تعطیلی قفل ناشی از COVID-19 و کاهش متعاقباً سفارشات از سوی گروه های مهمان نوازی ، مصرف کنندگان نهایی و خطوط مشاغل تجاری رشدی سه رقمی در مقایسه با سال را به ثبت رسانده اند. ایالات متحده آمریکا، کاناداو بریتانیا بازارهای اصلی Artemest را تشکیل می دهند که کشورهای APAC از آن تبعیت می کنند آمریکای شمالی به عنوان منطقه دوم برای درآمد و ترافیک.

مدیرعامل Artemest می گوید: “Artemest به طور مداوم در حال رشد است تا به بازار اصلی لوکس برای طراحی معاصر تبدیل شود و اصلی ترین نقطه مرجع هزاران مشتری در سراسر جهان باشد که به دنبال قطعات هنری دستباف هستند.” مارکو کرندینو. “توسعه فن آوری و رشد مجموعه ، به مشتریان ما این امکان را می دهد تا به راحتی راه حل هایی را برای نیازهای خود پیدا کنند.”

پس از موفقیت مجموعه های ویژه ای که با هم راه اندازی شده اند ریچارد گینوری و مارک مد لوئیزا بکریا، Artemest به توسعه همکاری با برندها و هنرمندان لوکس ادامه خواهد داد.

پیر لاین از OLMA Luxury Holdings ، عضو هیئت مدیره Artemest اظهار داشت: “OLMA از پیوستن به Artemest خوشحال است. با تیم مدیریت پویای خود ، تجسم تجمل فردا است و تغییراتی را که اکنون بخش در حال تغییر است پذیرفته است.”

“ما مفتخریم که همچنان از تیم مدیریتی Artemest در این سرمایه گذاری شگفت انگیز حمایت می کنیم و از سرمایه گذاران جدید استقبال می کنیم که می توانند ردپای بین المللی و دانش خاص خود را داشته باشند.” توماسو پائولیمدیر عامل شرکت NUO Capital.

OLMA Luxury Holding و NUO Capital رهبری این دور را در کنار براهما و سهامداران فعلی شرکت انجام دادند. Bonelli Erede مشاور حقوقی افزایش سرمایه برای Artemest بود در حالی که Chiomenti مشاور سرمایه گذاران بود.

روابط عمومی

کریستینا جوارز

[email protected]

درخواست های شرکت

[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع Artemest

اخبار مرتبط  QNET برنده جایزه برنز استیویچ در سال 2020 جوایز استوی اقیانوسیه و اقیانوسیه