JELD-WEN 24 ساعت ALERT DEADLINE: دادستان کل سابق لوئیزیانا و Kahn Swick & Foti ، LLC به سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100000 دلار مهلت یادآوری در دادخواست اقدام طبقاتی علیه JELD-WEN Holding، Inc. یادآوری کنید.

نیواورلان، 19 آوریل 2020 / PRNewswire / – Kahn Swick & Foti ، LLC (“KSF”) و شریک KSF ، دادستان کل سابق لوئیزیانا، چارلز فوتی ، جونیور، به سرمایه گذاران یادآوری کنید که آنها فقط تا زمان دارند 20 آوریل 2020 در صورتی که سهام شرکت را بین خریدند ، درخواستهای شاکی اصلی را در دادخواست اقدام صنفی اوراق بهادار علیه JELD-WEN Holding، Inc. (NYSE: JELD) ثبت کنید 26 ژانویه 2017 و 15 اکتبر 2018، فراگیر (“دوره کلاس”). این اقدام در حال تعلیق است ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی ویرجینیا.

آنچه شما ممکن است انجام دهید

اگر سهام JELD-WEN را خریداری کرده اید و می خواهید در مورد حقوق قانونی خود و اینکه چگونه این پرونده ممکن است بر شما و حق شما برای بهبودی در ضرر اقتصادی شما تأثیر بگذارد ، بحث کنید ، ممکن است بدون تعهد یا هزینه ای برای شما ، با مدیر شریک KSF لوئیز کان تماس بگیرید. رایگان در 1-877-515-1850 یا از طریق ایمیل ([email protected]) ، یا برای اطلاعات بیشتر به https://www.ksfcounsel.com/cases/nyse-jeld/ مراجعه کنید. اگر می خواهید به عنوان یک شاکی رهبر در این اقدام طبقاتی با نظارت از مشاور رهبری با هدف به دست آوردن یک قطعنامه عادلانه و عادلانه خدمت کنید ، باید این مقام را با درخواست به دادگاه تقاضا کنید. 20 آوریل 2020.

درباره دادخواست

اخبار مرتبط  سزارهای کوچک - یک میلیون پیتزای خود را به کسانی که سالم و ایمن هستند ، اهدا می کند

JELD-WEN و برخی از مدیران آن متهم به عدم افشای اطلاعات مربوط به مطالب در دوره دوره ، نقض قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال هستند.

بر 15 اکتبر 2018، این شرکت فاش کرده است که می خواهد یک 76.5 میلیون دلار اتهام مربوط به دادخواستهای ضد انحصاری در حال انجام ، و حكمی كه انتظار می رود علیه این شرکت صادر شود ، توسط تولیدكنندگان مستقل كه ادعا شده است درگیر شدن در توطئه قیمت گذاری با تولیدكننده دیگر است ، صادر شده است ، و همچنین دیگر از استعفای ناگهانی رئیس مالی آن خبر داد.

اخبار مرتبط  Cato به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد

در این خبر ، قیمت سهام JELD-WEN با حجم بالای معاملات 19٪ کاهش یافته است.

قضیه این است سیستم بازنشستگی کمبریج در مقابل JELD-WEN Holding، Inc.، 20-cv-112.

درباره Kah Swick & Foti، LLC

KSF ، که شرکای آن شامل سابق است لوئیزیانا دادستان کل چارلز فوتی ، جونیور، یکی از شرکت های حقوقی دادرسی اوراق بهادار بوتیک برتر کشور است. KSF به مشتریان مختلف – از جمله سرمایه گذاران نهادهای عمومی ، صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران پول و سرمایه گذاران خرده فروشی – در جستجوی بازپرداخت ضررهای سرمایه گذاری ناشی از کلاهبرداری شرکتها یا سوء استفاده شرکتهای بازرگانی عمومی ، خدمت می کند. KSF دارای دفاتر در نیویورک، کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF ، می توانید به www.ksfcounsel.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سرویس پستی ایالات متحده با تمبرهای جدید برای همیشه در فضای باز بزرگ را جشن می گیرد

مخاطب:

Kahn Swick & Foti، LLC
لوئیس کان، مدیر شریک
[email protected]
1-877-515-1850
خیابان 1100 پویدرس ، سوئیت 3200
نیواورلئان ، LA 70163

SOURCE Kahn Swick & Foti، LLC

لینک های مربوطه

http://www.ksfcounsel.com

پاسخی بگذارید