حکم دادگاه استیناف تگزاس ، دادخواست تجاوز جنسی به استیک را به دادگاه هیئت منصفه ارسال می کند

دالاس، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – دادخواست 9 سال پیش به نمایندگی از کارمند سابق استیک ‘Shake (NYSE: BH) ، که در زنجیره رستوران شکایت کرد به ادعای اینکه وی توسط یک مدیر مورد تعرض جنسی قرار گرفته بود ، شکایت کرد.

وکیل دادگستری گفت: “Steak ‘n Shake برای جلوگیری از مسئولیت پذیری ، همه چیز ممکن را انجام داده است.” متیو مک کارلی، شریک در دالاسموسسات حقوقی نچاواتی مبتنی بر ترس. “نه سال خیلی طولانی است که باید منتظر عدالت در پرونده ای مانند این باشید ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا سرانجام فرصتی برای یک هیئت منصفه داشته باشیم تا این ادعاهای بسیار جدی را در نظر بگیریم.”

اخبار مرتبط  Restaurant Brands International Inc. شرکت در کنفرانس آینده سرمایه گذاران را اعلام می کند

طبق دادخواست ، یک کارمند زن به عنوان B.C. شکایت کرد سن آنتونیوزنجیره ای از رستوران های گاه به گاه به دلیل تجاوز جنسی پس از مدیر وی در فریسکو ، تگزاسگفته می شود ، Steak ‘n Shake گفته می شود که در یک تغییر اواخر شب در سال 2011 به وی حمله کرد. در مورد جدیدترین درخواست تجدید نظر این بود که آیا رستوران می تواند در قبال اقدامات مدیر مسئول باشد یا خیر.

می نویسد: “بار سوم در دادگاه پنجم جذابیت داشت.” قانون360. “این حكم سوم پیروزی رستوران را باطل كرد و پرونده نه ساله به دادگاه محاكمه بازگشت كه می تواند به محاكمه ادامه دهد.”

اخبار مرتبط  روند رو به رشد روزمره مراقبت از پوست در حال چرخش چرخ رشد برای ماسک های زیبایی صورت ، آسیا و اقیانوس آرام به عنوان کمک کننده اصلی رشد

قضیه این است قبل از میلاد مسیح. v. Steak ‘n Shake Operations Inc. شماره پرونده 05-14-00649-cv ، در پنجمین دادگاه تجدید نظر تگزاس. علاوه بر آقای مک کارلی و موسسه حقوقی ترس ها ناچاواتی ، دالاسوکیل پایه متی جی. کیتا با استدلالهای استیناف برخورد کرد

آقای مک کارلی گفت: “ما مجبور بودیم دو بار به دیوان عالی کشور مراجعه کنیم و آخرین بار ، ما برای تمرین دوباره به آنجا رفتیم و حرکت کردیم. اینها خیلی وقت ها اعطا نمی شوند.” وکیل تگزاس. “تنها چیزی که می توانم بگویم نتیجه برای خودش صحبت می کند. ما موفق بودیم و نتیجه خود را می خواستیم.

اخبار مرتبط  Dollarama تأیید مالی 2021 نتایج نتایج سه ماهه اول و تاریخ انتشار و میزبانی نشست سهامداران مجازی

دالاسمبتنی بر ترس | موسسه حقوقی Nachawati نماینده اشخاص ، مشاغل و نهادهای دولتی در دعاوی از جمله سوءاستفاده جنسی و ادعای تجاوز جنسی ، ادعای قطع تجارت ناشی از Coronavirus (COVID-19) و سایر بلایای طبیعی ، صدمات جدی شخصی و مرگ اشتباه ، و شکنجه های گسترده ناشی از محیط زیست آسیب و آلودگی آب و همچنین دادخواستهای معیوب و داروهای معیوب برای اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.fnlawfirm.com/.

مخاطب:
رابرت تارپ
800-559-4534
[email protected]

منبع ترس از موسسه حقوقی Nachawati

لینک های مربوطه

https://www.fnlawfirm.com