مایکل و پسران سیستم HVAC را به یک خانواده محلی اهدا می کنند

الکساندریا ، وا.، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – Michael & Son Services ، با همکاری Carrier Enterprises ، خانواده ای بهار نقره ای که نیاز به یک سیستم HVAC با نام تجاری جدید را دارد ، تعجب آور خواهد بود. سه شنبه یازدهم مرداد. کاتلین موسارو یک مادر 5 ساله و یک معلم مدرسه دولتی محلی است که تابستان خود را صرف کار در کارهای روزانه و مراقبت از فرزند نیازهای ویژه خود ، دنی ، به همراه چهار خواهر و برادرش کرده است. دنی دارای معلولیت زیادی است ، از جمله مسئله تنفس که هنگام قطع واحد HVAC 25 ساله آنها در میان موج گرمایی اخیر به شدت آسیب دیده است. كاتلین شروع كرد gofundme برای کمک به آگاهی از وضعیت خانواده اش چند هفته به عقب. مایکل و پس از یادگیری نیازهای فوری خانواده ، با شرکت Carrier برای کمک به خانواده همکاری کردند. شرکت حامل با کمال لطف پیشنهاد کرد که این سیستم را اهدا کند زیرا مایکل و پسون وقت خدمه خود را برای کمک به نصب واحد برای موسارو اهدا می کنند.

اخبار مرتبط  برنامه رسمی جدید مکعب روبیک پازل مورد علاقه جهان را حل می کند

به مایکل و پسر و صاحب ملحق شوید باسم منصور او بعد از ظهر خانواده Musaro را با یک سیستم A.C. با نام تجاری جدید شگفت زده کرد سه شنبه یازدهم مرداد، در 1220 دکتر رنگین کمان دکتر نقره بهار MD. مصاحبه با مایکل و سون و خانواده Musaro در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  جستجو برای دستور العمل های آب نبات 30٪ در قرنطینه را افزایش می دهد

از کلیه رسانه ها و رسانه های خبری استقبال می شود که برای پوشش دادن این داستان عالی بپیوندند و تبلیغات ESB نیز در آنجا قرار خواهد گرفت تا شگفتی در فیلم را ضبط کند!

تماس مصاحبه: [email protected] & 571-330-8295

احمد دیویس
روابط عمومی
571-330-8295
5740 جنرال واشنگتن درایو ، اسکندریه VA 22312
[email protected]

SOURCE خدمات مایکل و پسر

اخبار مرتبط  داستان پزشک سوتین چینی دکتر لی ونلیانگ در حال تبدیل شدن به کتابی برای کودکان است

لینک های مربوطه

https://michaelandson.com