شرکت آب Primo برای حضور در کنفرانس رشد سالانه Canaccord

تمپا ، فلا.، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت آب Primo (NYSE: PRMW) (TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، ارائه دهنده پیشرو آب مستقیم به مصرف کنندگان و خدمات تصفیه آب در آمریکای شمالی و اروپا و همچنین به عنوان ارائه دهنده پیشرو در توزیع كننده های آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی مجدد سلف سرویس در آمریكا و كانادا ، امروز اعلام كرد كه در كنفرانس رشد رشد Canaccord 2020 (فرمت مجازی) ارائه می دهد. چهارشنبه ، 12 آگوست 2020.

ارائه ، که تقریباً آغاز می شود 16:00. زمان شرقی، از طریق بخش روابط سرمایه گذار وب سایت Primo در primowatercorp.com پخش می شود و برای مدت دو هفته پس از این رویداد بایگانی خواهد شد.

برای اهداف افشای عمومی ، از جمله این و رویدادهای مشابه آینده ، Primo از بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت خود به عنوان کانال اصلی انتشار اطلاعات کلیدی برای سرمایه گذاران خود استفاده می کند ، که برخی از آنها ممکن است حاوی اطلاعات مادی و قبلاً غیر عمومی باشد.

اخبار مرتبط  McCormick Grill Mates مسافران RV روز کارگر را با پاپ آپ های اختصاصی سورپرایز کرد

درباره شركت آبي پريمو

شرکت آب ابتدایی پیشرو ارائه دهنده راه حل های آب خالص در کشور است آمریکای شمالی، اروپا و اسرائيل و تقریباً تولید می کند 2.1 میلیارد دلار در درآمد سالانه Primo عمدتا تحت یک مدل درآمد تیغ / تیغ مجدد کار می کند. تیغ در مدل درآمد Primo صنعت پیشرو در صنعت توزیع آب و براق و نوآورانه است که از طریق خرده فروشان عمده و بصورت آنلاین و در نقاط مختلف قیمت یا به مشتریان اجاره داده می شود. ضسبنسرس در افزایش نفوذ خانگی کمک می کند که باعث خرید مکرر خرید تیغ تیغ Primo می شود. تیغ تیغه Primo شامل Water Direct ، Water Exchange و Refill Water می باشد. Primo از طریق تجارت مستقیم با آب ، راه حل های هیدراتاسیون پایدار را در سراسر اثر 21 کشور خود مستقیماً به درب مشتری ، چه در خانه و چه در مشاغل تجاری ارائه می دهد. Primo از طریق مشاغل تبادل آب و پر کردن مجدد آب ، ظروف از قبل پر شده و قابل استفاده مجدد را در بیش از 13،000 مکان و واحد پر کردن آب به ترتیب در حدود 22،000 مکان ارائه می دهد. Primo همچنین واحدهای تصفیه آب را در جای جای 21 کشور خود ارائه می دهد که نماینده پنج موقعیت برتر است.

اخبار مرتبط  بازار جهانی ضد عفونی کننده دست (2020 تا 2027)

راه حل های آب Primo دسترسی مصرف کننده به آب خالص ، چشمه و مواد معدنی را گسترش می دهد تا یک شیوه زندگی سالم تر و پایدار داشته و همزمان همزمان ضایعات و آلودگی های پلاستیکی را کاهش دهد. Primo به استانداردهای مربوط به مدیریت آب متعهد است و مفتخر است که با انجمن بین المللی آب بطری (IBWA) در آمریکای شمالی و همچنین با Watercoolers Europe (WE) ، که از رعایت دقیق استانداردهای ایمنی ، کیفیت ، بهداشتی و نظارتی به نفع حمایت از مصرف کننده اطمینان می کنند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پوست الکترونیکی ارزش 19.6 میلیارد دلار تا سال 2027

دفتر مرکزی مستقر است تامپا ، فلوریدا (ایالات متحده آمریکا). برای اطلاعات بیشتر به سایت www.primowatercorp.com مراجعه کنید.

شرکت آب Primo Primo

لینک های مربوطه

http://www.cott.com