Wirecard و Visa در برنامه سریع آهنگ Visa Fintech در خاورمیانه همکاری می کنند

آشچیم ، آلمان و دوبی، امارات متحده عربی، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Wirecard ، رهبر نوآوری جهانی برای فناوری مالی دیجیتال ، امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را به عنوان پردازنده پرداخت ارجح برای Visa برای تقویت برنامه سریع آهنگ ویزا Fintech در امضا کرده اند. خاورمیانه منطقه

برنامه سریع آهنگ Visa Fintech ، شرکای fintech را قادر می سازد تا تجربیات جدید تجاری را با استفاده از دسترسی ، قابلیت ها و امنیت مورد استفاده در اختیار کاربران قرار دهند ، که VisaNet ، شبکه پرداخت جهانی شرکت ارائه می دهد. Wirecard به عنوان یک شریک استراتژیک ویزا ، راهکارهای پرداخت فناوری و مالی خود را ارائه می دهد ، و همچنین تخصص در بازار خود را با هدف تسریع در رشد و نوآوری در جامعه پر رونق پرداخت و فن آوری پیشرفته در منطقه فراهم می کند.

علاوه بر این ، Wirecard و Visa برای توسعه برنامه هایی با هدف سرعت بخشیدن به رشد و نوآوری برای مشاغل مربوطه همکاری می کنند. اکنون Wirecard توانایی دسترسی به شبکه رو به رشد ویزا را دارد که بخشی از برنامه سریع آهنگ Visa Fintech است و راهنمایی هایی را برای fintech ها در کمک به آنها برای پیشرفت و کارآمدترین راه ممکن فراهم می کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری برای نصب و راه اندازی میله های عایق بدون چهره (KOC-1350)

وی گفت: “ما از اینکه بخشی از برنامه سریع آهنگ ویزا Fintech هستیم و ما در کنار هم ، می توانیم به نوآوری های فناوری مالی به کلید ادامه دهیم ، هیجان زده هستیم. خاورمیانه بازار ، “اظهار داشت حمزه چیشی، مدیر منطقه ای سیم کارت در خاورمیانه.

وی گفت: “ما می دانیم که fintech ها سریع و سریع هستند و انتظار هر یک از شرکای شما را دارند. برنامه سریع آهنگ Visa Fintech با سرعتی که کار می کند ، با fintechs ملاقات می کند ، دسترسی ساده به دارایی ها و قابلیت های ویزا ، هم در سطح جهان و هم در سراسر منطقه. این همکاری با Wirecard به ما این امکان را می دهد که به ارتقاء ارزش fintechs بخشی از شبکه خود بپردازیم و اطمینان حاصل کنیم که ما در زمینه تجربیات نوآورانه در تجارت که با مقیاس و با سرعت تحویل می گیریم ، همکاری می کنیم. ” اتو ویلیامز، معاون رئیس جمهور ، مشارکتهای استراتژیک ، Fintech و Ventures ، CEMEA در ویزا.

اخبار مرتبط  نامهای مواد غذایی Maple Leaf نام نادیا تئودور معاون ارشد صنعت و روابط جهانی دولت

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سریع آهنگ Visa را در https://Partner.Visa.com کسب کنید.

درباره سیم کارت:

Wirecard (GER: WDI) یکی از سریعترین سیستم عامل های دیجیتال در جهان است که در زمینه تجارت مالی است. ما هم به مشتریان تجاری و هم به مصرف کنندگان یک اکوسیستم دائم در حال گسترش خدمات ارزش افزوده در زمان واقعی که با استفاده از یک رویکرد B2B2C یکپارچه ساخته شده است در حوالی پرداخت های دیجیتال ساخته شده است. این اکوسیستم در مناطق پرداخت و ریسک ، بانکداری خرد و معامله ، وفاداری و کوپن ، تجزیه و تحلیل داده ها و افزایش نرخ تبدیل در کلیه کانال های فروش (آنلاین ، موبایل ، POS) متمرکز است. Wirecard مؤسسات مالی تنظیم شده را در چندین بازار مهم فعالیت می کند و دارای مجوز و گرفتن مجوز از کلیه شبکه های عمده پرداخت و کارت می باشد. Wirecard AG در بورس فرانکفورت (DAX و TecDAX ، ISIN DE0007472060) درج شده است. اطلاعات بیشتری در www.wirecard.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Tanger مدیران و افسران را انتخاب می کند

درباره ویزا وارز:

شرکت ویزا (NYSE: V) پیشرو در جهان در پرداخت دیجیتال است. مأموریت ما اتصال به جهان از طریق ابتکاری ترین ، قابل اعتماد ترین و امن ترین شبکه پرداخت – امکان پیشرفت افراد ، مشاغل و اقتصادها است. شبکه پیشرفته پردازش جهانی ما ، VisaNet ، پرداختهای مطمئن و مطمئن را در سرتاسر جهان ارائه می دهد ، و قادر است در هر ثانیه بیش از 65000 پیام تراکنش را مدیریت کند. تمرکز بی امان شرکت برای نوآوری ، عامل مهمی برای رشد سریع تجارت متصل به هر دستگاه و یک محرک اصلی رویای آینده بدون پول برای همه ، در همه جا است. با تغییر جهان از آنالوگ به دیجیتال ، ویزا برای تغییر شکل دادن به آینده تجارت از مارک ، محصولات ، مردم ، شبکه و مقیاس استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.visamiddleeast.com ، Visa MENA مراجعه کرده یا در توییترVisamiddleeast ما را دنبال کنید.

مخاطب رسانه ای سیم کارت:

Wirecard AG
جانا تیلز
تلفن: +49 (0) 89-4424-1363
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Wirecard AG

پاسخی بگذارید