SC Johnson یک میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 در اروپا اهدا می کند

حمایت مالی و کمکهای مالی به سازمانهای بهداشتی و کارگران خط مقدم در 15 کشور اروپایی به عنوان بخشی از تلاشهای جهانی برای مبارزه با COVID-19 کمک خواهد کرد.

ROOT ، ویسکانسین، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از تلاش های جهانی برای مبارزه با COVID-19 ، SC Johnson ، یک برند برتر صنعت تمیز کردن لوازم خانگی ، 1 میلیون دلار برای پشتیبانی اهدا کرده است اقدامات مداخله در سراسراروپا.

این کمک مالی بخشی از 10 میلیون دلار است که این شرکت قبلاً برای کمک به سازمانها در مبارزه با شیوع و تأثیر ویروس در سراسر جهان کمک کرده است. اخیراً ، SC Johnson اعلام كرد همکاری با Save the Children آموزش و توانمند سازی کودکان در سراسر جهان برای کنار آمدن بهتر با بیماری همه گیر.

فیسک جانسون ، رئیس جمهور و مدیرعامل SC جانسون گفت: “همه اعضای خانواده SC جانسون متعهد هستند که از کسانی که در خط مقدم این همه گیری و آسیب پذیرترین افراد در اجتماعات ما هستند ، حمایت کنند.” “ما فوق العاده افتخار می کنیم که از سازمان هایی در سراسر جهان پشتیبانی می کنیم که منابع و کمک های فوری را به کسانی که به آن نیاز دارند ، ارائه می دهند. ”

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی مبرد ثانویه با رشد 240.30 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 پیشرفت کند و در CAGR 7٪ طی دوره پیش بینی

این کمک ها برای طیف وسیعی از موسسات و پروژه هایی که از ابتکار عمل برای مبارزه با COVID-19 در 15 کشور اروپایی حمایت می کنند ، به ویژه:

  • پشتیبانی موسسات خیریه NHS با هم در بریتانیا برای پشتیبانی از بیماران NHS از طریق کارکنان NHS ، داوطلبان و مراقبان خط مقدم ، با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی ذهنی و تأمین نیازهایی مانند غذا و بهبود طولانی مدت
  • با همکاری با جوامع صلیب سرخ اتریش ، مجارستان ، آلمان و انگلیس برای کمک به آنها در تهیه کالاهای اساسی برای کارمندان بهداشت و درمان و آسیب پذیرترین افراد کمک می کنند.
  • تجهیزات را در اختیار آنها قرار دهید بیمارستان لوئیجی ساکو از طریق بنیاد Francesca Rava در ایتالیا و همچنین کمک به دو خیریه منتخب: Lega Italiana per la Lotta Contro در توموری (LILT) و OBM ONLUS ، موسسه خیریه ای که از زنان باردار و نوزادانی که ممکن است تحت تأثیر ویروس باشند ، پشتیبانی می کند.
  • کار با خیرین اتوبوس Gute Nacht و Tafel Erkrath در آلمان برای تأمین پشتیبانی اجتماعی ، سرپناه ، حمل و نقل و مواد غذایی برای گروه های آسیب پذیر.
  • راهنما استکهلم استادیسمیت تأمین غذا و پشتیبانی از بی خانمان ها.
  • راهنما بنیاد رویال مارگارت رومانی ارائه راهنمایی برای سالمندان برای دسترسی به آنها به مشاوره روانشناسی ، کمکهای اساسی غذایی و خرید آنلاین برای کسانی که نمی توانند از اینترنت استفاده کنند.
  • همکاری جهانی با کودکان را نجات دهید آموزش و توانمند سازی کودکان در سراسر جهان ، از جمله انگلستان و اسپانیا ، برای مقابله با بیماری همه گیر COVID-19. این همکاری جدید در کمک به کودکان و خانواده های آنها در پاسخ به این و تهدیدات آینده برای سلامت عمومی متمرکز خواهد شد.
اخبار مرتبط  برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا گابریلا موریس را به عنوان مدیر ارشد بشردوستانه منصوب می کند

SC Johnson همچنان به عنوان تکامل بیماری همه گیر COVID-19 ، راههای تأمین نیازهای مردم در سراسر جهان را ارزیابی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محافظت از خانواده خود ، لطفاً مراجعه کنید www.scjohnson.com/covid19 و وب سایت CDC ، https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nCoV/

درباره SC Johnson

SC Johnson یک تجارت خانوادگی است که متمرکز بر محصولات نوآورانه با کیفیت بالا ، برتری در محیط کار و تعهد بلند مدت به محیط زیست و جوامعی است که در آن فعالیت می کند. این شرکت که در ایالات متحده مستقر است یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات تمیز کننده خانگی ، انبار خانگی ، تمیز کردن هوا ، کنترل آفات ، مراقبت از کفش و محصولات است متخصصان این مارک های معروف مانند GLADE® ، KIWI® ، OFF! ® ، PLEDGE® ، RAID® ، SCRUBBING BUBBLES® ، SHOUT® ، WINDEX® و ZIPLOC® را در ایالات متحده و جاهای دیگر و همچنین مارک هایی که در خارج از بازار هستند به بازار عرضه می کند. از ایالات متحده مانند AUTAN® ، BAYGON® ، BRISE® ، KABIKILLER® ، KLEAR® ، MR MUSCLE® و RIDSECT®. این شرکت که 134 سال پیش تأسیس شده است ، 10 میلیارد دلار فروش ایجاد می کند ، تقریباً 13000 نفر در سراسر جهان استخدام می کنند و محصولات خود را تقریباً در هر کشور دنیا به فروش می رسانند.

اخبار مرتبط  کابینت Romar & amp؛ شرکت برتر سری جدید Pro-Line را راه اندازی می کند

www.scjohnson.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1156840/SC_Johnson_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

https://www.scjohnson.com

SOURCE SC جانسون

پاسخی بگذارید