Lovappy © اعلام کرد یک برنامه دوستیابی جدید برای موزیسین ، کاربران حشیش و “باللر”

JERSEY CITY ، N.J.، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Lovappy © با بی سر و صدا یک برنامه سرگرمی و بدون سرگرم کننده دوستیابی را راه اندازی کرده است که تجربه ای متفاوت را در اختیار کاربران قرار می دهد. سه گزینه ارتباطی در Lovappy وجود دارد: کاربران می توانند موسیقی را با متن های برجسته ارسال کنند ، یک پیام صوتی ضبط شده ارسال کنند یا (برای نوع خاصی از dater) هدیه ای ارسال کنند. کاربرانی که هدیه می فرستند بالابر نامیده می شوند. بالر کسی است که با اطمینان پول خرج کند.

مطابق با مارک نجمهیک مدیر بازاریابی انجمن Lovappy ، “Ballers تنها بازار هدف نیست. یکی دیگر از مخاطبان در نظر گرفته شده ، جامعه شاهدانه تحت خدمت است ، اگرچه Lovappy برای همه مناسب است. Lovappy ادعا می کند که دنیای امروز از چهار نوع مردم تشکیل شده است: افرادی که از حشیش استفاده کنید ، افرادی که در گذشته از حشیش استفاده می کردند ، افرادی که به فکر استفاده از حشیش هستند و افرادی که هرگز از حشیش استفاده نخواهند کرد. “

اخبار مرتبط  شرکت مواد غذایی هورمل سهم سه ماهه را اعلام کرد

فرآیند ثبت نام Lovappy کارآمد است و منجر به الگوریتم مطابقت دقیق تر داده ها می شود زیرا از سایر برنامه ها سؤال می کند. کاربران به سرعت یاد می گیرند که یک تاریخ بالقوه در کجای موضوعات مهم مانند سیاست ، دین و جنس قرار دارد.

موسیقی یکی دیگر از ویژگی های مهم Lovappy است. کاربران می توانند موسیقی را با متن های برجسته برای ارتباط با خواسته های خود ارسال کنند. کاربران همچنین با موسیقی جدیدی که بین پروفایل های صوتی خودکار پخش می شود ، سرگرم می شوند. در آینده ، Lovappy مطالب جالب و اطلاع رسانی دیگری مانند اخبار و قطعه های ادبیات را نیز درج خواهد کرد.

فراتر از ویژگی های معمولی برنامه دوستیابی ، Lovappy برنامه هایی مانند پیاده روی ، کنسرت و پیاده روی موزه را برگزار می کند. برنامه علاوه بر این دارای منبعی برای لیست بهترین مکان های دوست یابی بر اساس معیارهای خاص است. کاربران Lovappy به زودی قادر خواهند بود با استفاده از یکی دیگر از ویژگی های ابتکاری – تعامل برقرار کنند – نمایش پخش بازی داخلی که اکنون در حال تولید است.

اخبار مرتبط  BlanQuil از طریق پتوهای وزنه بردار به کارگران Frontline در آغوش می کشد

Lovappy از افراد مجرد طلاق با بیش از 20 سال تجربه استفاده از سایر برنامه های دوستی الهام گرفته شد. برای ایجاد این برنامه غیرمعمول ، کنسرسیومی از نظرات مورد ارزیابی قرار گرفت. موفقیت Lovappy به این بستگی دارد که آیا این برنامه می تواند کاربران و محتوای اصلی را جذب کند یا خیر.

Lovappy با یک برنامه انتخاب محتوای به نام UpYours همکاری می کند تا محتوای اصلی برای فروش را مستقیماً بر روی پلت فرم Lovappy بارگذاری کند. UpYours در دسترس است فروشگاه برنامه و فروشگاه بازی هر بار که کاربر آهنگی را به یک تاریخ بالقوه ارسال می کند ، موسیقیدان تقریباً درآمد کسب می کند $ 0.40.

بدون هیچ گونه تبلیغات ، Lovappy حدود 5،000 کاربر در سراسر جهان ایجاد کرده است. این برنامه به پنج زبان – انگلیسی ، ایتالیایی ، صربستانی ، پرتغالی و اسپانیایی موجود است – از طریق Google Play ، فروشگاه اپل اپل و آمازون Appstore قابل بارگیری است. خوشبختی می تواند عشق را شاد کند. بنیانگذاران Lovappy عاشق و خونسرد هستند.

اخبار مرتبط  SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

Lovappy یک برنامه دوست یابی است که باعث تقویت جامعه ، تجارت و تعامل اجتماعی ایمن می شود. لوفوس معتقد است که تنهایی ناسالم است و عشق همه را شفا می دهد. Lovappy به نوآوری و پیشرفت خود ادامه خواهد داد. Lovappy ایجاد APPY LLC است وایومینگ ، ایالات متحده، شرکت. www.lovappy.com

تماس با رسانه: مارک نجمه / [email protected] / 732-995-3914

پرونده های مرتبط

LovappyFinalVersion.docx

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع Lovappy

لینک های مربوطه

http://www.lovappy.com

پاسخی بگذارید