برای دومین سال در یک ردیف ، Lidl ایالات متحده در لیست خرده فروشان داغ 100 رتبه برتر را به خود اختصاص داده است

آرلینگتون ، وا، 10 آگوست 2020 / PRNewswire / – برای دومین سال پیاپی ، Lidl US رده بندی برتر خرده فروشی در لیست داغ 100 خرده فروشان فدراسیون ملی خرده فروشی بود. این لیست که توسط کانتار تهیه شده است ، رتبه بندی سالانه شرکت های خرده فروشی با رشد سریع کشور است و بر اساس افزایش حجم فروش از سال 2018 تا 2019 است. برترین رتبه ، ارائه محصولات تازه تولید Lidl ، زیرساخت های فروشگاه و انبار و سریع رشد را تشخیص می دهد. فروش و مشتری.

“ما مفتخریم که توسط فدراسیون ملی خرده فروشی به عنوان سریعترین خرده فروش در این کشور شناخته شویم ایالات متحده برای دومین سال پیاپی ، ” گفت مدیرعامل و رئیس جمهور لیدل یوهانس فیبر. “این رتبه بندی نشان دهنده اشتیاق مشتری است که هر روز برای لیدل در جوامع خود می بینیم. خریداران عاشق قیمت های پایین لیدل هستند و این کلمه را در مورد بقال فروشی پخش می کنند که هر بار خرید می کند ، برای پول خود به آنها می دهد. من می خواهم از حرکت رو به رشد تشکر کنم از طرفداران وفادار Lidl که رشد ما را تقویت می کنند ، و تیم رو به رشد Lidl ایالات متحده که گزارشی ارزشی ارائه می دهد که برای مشتریان بهتر کار می کند. ”

اخبار مرتبط  RoadRunner Holdings LLC رهبری سرمایه گذاری را با مک تیلمن به عنوان مدیرعامل جدید تقویت می کند

امسال ، لیدل بیش از 20 فروشگاه جدید را در ایالات متحده افتتاح کرده و سومین انبار خود را در این کشور فعال کرده است سیسیل شهرستان مریلند. لیدل بارها و بارها به خاطر تجربه خرید خود شناخته شده است. مجله غذایی و شراب اخیراً لیدل را در لیست پشتیبان از 10 رتبه برتر سوپر مارکت ایالات متحده قرار داده است – پیش از خرده فروشان مانند Trader Joe و Costco. یک مطالعه جدید از دانشکده بازرگانی کنکان-پرنلر UNC نشان داد که قیمت های مجموعه برنده جوایز Lidl تا 45 درصد پایین تر از کالاهای فروشی ملی در نزدیکی است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت تر برای خوابیدن روی معده (JMC-2225) ایجاد می کند

درباره Lidl
Lidl با بیش از 11000 فروشگاه فعالیت می کند و در 32 کشور فعال است و حدود 287،000 کارمند در سطح جهان استخدام می کند. لیدل با بالاترین کیفیت محصولات تازه ، گوشت ، کالاهای نانوایی و طیف گسترده ای از محصولات خانگی را با کمترین قیمت ممکن به مشتریان ارائه می دهد. Lidl برای اولین بار دفتر مرکزی خود را در ایالات متحده تأسیس کرد شهرستان آرلینگتون ، ویرجینیا، که در ژوئن 2015، و امروز محصولات برنده کننده خود را در بیش از 100 فروشگاه در 9 ایالت ساحل شرقی به فروش می رساند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.Lidl.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  Reina Rebelde با مجموعه Día De Los Muertos با سه محصول جدید منحصر به فرد در فروشگاه های Walmart گسترش می یابد

Lidl US
[email protected]

منبع Lidl ایالات متحده