چگونه ADOREYES ، یک راه اندازی زیبایی آرایشی کانادایی ، در طول بیماری همه گیر COVID-19 موفقیت و گسترش یافت

تورنتو، 10 آگوست 2020 / PRNewswire / – هنگامی که برند زیبایی کانادایی ADOREYES در دسامبر سال 2019 راه اندازی شد ، آنها نمی دانستند که سال 2020 یک سال از بیماری همه گیر جهانی و قفل شدن خواهد بود. برخی ممکن است تصور کنند که این بدترین زمان برای راه اندازی یک شرکت بوده است ، اما این مارک جدید کانادایی باعث اشتباه بودن آنها شده است. فروش ADOREYES در این اوقات بی سابقه ترین رونق داشته است. محصولات زیبایی وگان و بی رحمانگی آنها همه در کشور ساخته شده است کاناداآنها اکنون قصد دارند بازار خود را به ایالات متحده گسترش دهند.

کار با تورنتوADOREYES کارشناسان زیبایی مبتنی بر اولین سرم شلاق و ابروهای مبتنی بر پپتید را در بازار ایجاد کردند و در هر سه مرحله رشد مو برای دستیابی به مژگان طولانی تر ، کاملتر و پررنگ تر عمل کردند. سرم آنها همراه با ویتامین ها و عصاره گیاه شناسی ، قوی ترین و عاری از بهترین نسخه برای سرم های مبتنی بر پروستاگلاندین ها مانند Latisse است. با اطمینان توسط متخصصان زیبایی ، برند ADOREYES پیروان وفاداری را به دست آورد و آنها را تشویق به بازدید از آبگرم و سالن های زیبایی برای خرید محصولات خود کرد.

حتی با تاثیری که همه گیر بر روی آن گذاشته است کاناداآنها رشد خود را متوقف نکرده اند. در حالی که مشاغل زیبایی به دلیل کمبود قفل و محدودیت رنج می بردند ، ADOREYES با فروش سرم های خود به صورت آنلاین و ارائه کمک در زمینه تحویل و بازاریابی ، آنها را تقویت کرده و آنها را فعال کرد. میزان حمایت از حمایت محلی در حین قفل نشان داده است که کلید رشد به سه عامل متکی است: محصولات مؤثر ، موفقیت سالن زیبایی و مشتریان فرهیخته. بنیانگذار ADOREYES ، ناتالیا هالوسسکا، گفت: “شروع کار در طول همه گیری ، نشان داده است که ما انعطاف پذیر تر و سریعتر در حال تغییر واقعیت هستیم. حمایت از مشاغل زیبایی محلی کانادا و انجام وبینارهای آموزشی نشانگر قدرت جامعه زیبایی ما و پشتیبانی بیش از حد از مشتریان ما است که از ارادت ما به محصولات ما و مشاغل محلی. “

کانادا برخی از شناخته شده ترین مارک های آرایشی در سراسر جهان تبدیل شده است ، و امروز ، ADOREYES اعلام کرد از راه اندازی ADOREYES به علاوه مژه ها و رشد را مشاهده می کنید سرم در ایالات متحده آمریکا. ADOREYES با قول کیفیت واقعی در پشت نتایج و حمایت از متخصصان زیبایی ، قصد دارد گسترش بیشتری را در اواخر سال جاری اعلام کند.

تماس با رسانه:
ناتالیا هالوسسکا
تلفن: +1 647 526 2130
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

adoreyes-plus-lashes-brows-growth.jpg
سرخ های رشد و مرور ADOREYES Plus به همراه
سرمهای رشد و رشد ADOREYES Plus Plus دارای مجتمع پپتید سه گانه هستند تا به طور طبیعی هر سه مرحله از چرخه رشد مژه و ابرو را تقویت و پشتیبانی کنند. این سرمها با عصاره های گیاه شناسی ، هیدرو و ویتامین تقویت کننده ترکیب شده اند ، به استحکام ، یکدست شدن ، ایجاد شرایط و تقویت تولید کلاژن طبیعی برای شلاقهای سالم تر و ماندگارتر و ابروهای حجیم کمک می کنند.

لینک های مربوطه

ADOREYES ما

ADOREYES کانادا

منبع آدورزی

لینک های مربوطه

https://adoreyes.com/

اخبار مرتبط  Milano Colori اسپری ، ژل و دستمال سفره نسل بعدی را از یک کنسرسیوم صنعتی علیه Corona ، همه با Polygiene ViralOff راه اندازی کرد.