دلاراما برای گزارش نتایج سه ماهه دوم مالی 2021

مونترال، 10 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Dollarama (TSX: DOL) نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم مالی 2021 صادر خواهد کرد و دوره آن را پوشش می دهد 4 مه سال 2020 به 2 آگوست 2020، بر چهارشنبه 2 سپتامبر 2020 در ساعت 7 بعد از ظهر (ET).

مدیریت همان روز کنفرانسی را برای بحث در مورد نتایج برگزار می کند. از تحلیلگران مالی دعوت می شود تا با استفاده از شماره گویش در زیر ، سوالات خود را مطرح کنند. سایر علاقه مندان می توانند از طریق پخش مستقیم صوتی که در وب سایت Dollarama در دسترس است ، فقط در یک تماس تلفنی شرکت کنند.

درباره Dollarama

Dollarama یک خرده فروش شناخته شده کانادایی است که مجموعه ای گسترده از کالاهای مصرفی ، کالاهای عمومی و کالاهای فصلی را هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین ارائه می دهد. 1301 مکان ما در سراسر کانادا در نقاط مناسب از جمله کلانشهرها ، شهرهای متوسط ​​و شهرهای کوچک ، ارزش قانع کننده ای را به مشتریان ارائه می دهید. محصولات انتخابی ، فقط به صورت کامل ، فقط از طریق فروشگاه آنلاین ما در www.dollarama.com در دسترس هستند. کالاهای با کیفیت ما در قیمت های ثابت و ثابت قیمت به فروش می رسد 4.00 دلار.

Dollarama همچنین 50.1٪ علاقه به Dollarcity ، خرده فروش رو به رشد ارزش آمریکای لاتین دارد. Dollarcity مجموعه ای گسترده از کالاهای مصرفی ، کالاهای عمومی و کالاهای فصلی را در نقاط انتخاب شده و با قیمت ثابت تا 3.00 دلار آمریکا (یا معادل آن به ارز محلی) از طریق 232 فروشگاه مناسب که در آن واقع شده اند کلمبیا، السالوادور و گواتمالا.

www.dollarama.com

اخبار مرتبط  Khiron شروع به فروش اولین شاهدانه پزشکی THC با کیفیت بالا در کلمبیا کرد

SOURCE Dollarama Inc.

لینک های مربوطه

www.dollarama.com