San Diego Distillery Misadventure & Co. برای کمک به بودجه تحقیق COVID-19 برنامه اهدا کمک مالی را راه اندازی کرد

Misadventure & Co. ، که به ودکا پایدار و برنده جوایز مشهور است ، همواره مسئولیت اجتماعی را رسالت خود قرار داده است. بهار گذشته ، به دلیل خاموش شدن قرنطینه ها و کمبود ضد عفونی کننده در سراسر جهان ، این کارخانه تقطیر کوچک نیز مطابق دستورالعمل سازمان غذا و دارو و WHO اقدام به تولید ضدعفونی کننده دستی نمود.

مؤسس گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم که توانستیم در اولین حمله کروناویید ، شغل خود را محور قرار دهیم و شغل خود را نجات دهیم. ما می خواهیم با اهدای مؤسساتی که به پیدا کردن واکسن کمک می کنند ، پس بدهیم.” سام چرسکین. وی گفت: “اکنون دقیقاً مانند ودکا پایدار ما ، مصرف کنندگان می توانند از خرید ضد عفونی کننده دست خود از طریق وب سایت ما احساس خوبی داشته باشند زیرا آنها می دانند که از تلاشها برای پایان دادن به این همه گیری حمایت می کنند. ما از شرکتهای بیشتری می خواهیم که به این جنبش بپیوندند و کمک کنند تا بخشی از درآمد خود را اهدا کنند. روشی مشابه “

اخبار مرتبط  استارباکس 83.500 دلار کمک مالی به بانک غذایی منطقه ای LA برای کمک به رفع گرسنگی ارائه می دهد

ضد عفونی کننده مایع Misadventure & Co. با استفاده از الکل اتیل 80 درصد با کیفیت بالا ساخته شده است. این محصول برای عدم وجود متانول ، استالدهید یا سایر مواد مضر مطابق با استانداردهای FDA است. ضد بوی تمیز و بدون سایش ، ضد عفونی کننده دست بر روی پوست ملایم و به اندازه کافی همه کاره است تا روی سطوح پاشیده شود.

اخبار مرتبط  اطلاعاتی راجع به بازار جهانی فروشگاه های مواد غذایی آنلاین به سال 2027 ، با نمایه های پخش کننده کلیدی Fresh Direct ، LLC ، Instacart ، ShopFoodEx ، Wal-Mart Stores ، Inc. و Safeway، Inc.

یک بطری بزرگ (8 اونس) برای آن بارگیری می شود 7.75 دلار؛ بطری های اسپری مناسب ، از جمله یافتن 2 اونس سخت است. اندازه جیب / کیف پول ، خرده فروشی از ابتدا شروع می شود $ 2.99. Misadventure & Co. حمل و نقل خنثی کربن را برای سفارشات آنلاین از طریق کمک مالی به خیرین محیط زیست ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت شیر ​​بادام تا سال 2025

برای سفارشات شخصی ، لطفاً به https://www.misadventure.co/hand-sanitizer بروید.

درباره Misadventure & Co.
سن دیگوشركت روحیه مستقر در سال 2015 تأثیر بسیاری از مغازه های هنرمند و اقتصاددان كشاورزی است كه می خواستند كارآیی خوبی داشته باشند. Misadventure Vodka اولین کسی است که برنده جایزه می شود ، روحیه ای که از کالاهای پخته اضافی ساخته می شود. Misritventure Vodka ، و اکنون ضد عفونی کننده دستی ، تقطیر شده و بطری می شوند شهرستان سن دیگو.

SOURCE Misadventure & Co.

لینک های مربوطه

https://www.misadventure.co