FarmHouse Fresh® پرده های کم مصرف را نشان می دهد

تقریباً با فرار به مزرعه و مرتع های پنج هکتاری ، میهمانان می توانند فیلم های بیشماری را از طریق برند الاغ و بزهای تجاری این برند مشاهده کنند. هر بیت فیلم منحصر به فرد است و حیوانات مختلفی از مرتع را نشان می دهد از جمله Roo ، یک بز کوهی یک ساله که از طریق نجات وارد می شود و مادربزرگ ، یک خر 25 ساله که از قتل عام نجات پیدا کرده و از طریق انجمن Humane تگزاس شمالی؛ اگر از نزدیک نگاه کنید ، ممکن است حتی یک یا دو اسلحه شیتلند نیز ببینید! آیا شما می خواهید “در واقع حیوان خانگی یک بز” یا “توسط یک خر تعقیب کنید“- یا به سادگی برخی از فیلم های شایان ستایش را که در طول روز ضبط شده است تماشا کنید – به هیچ وجه این حیوانات زرق و برق دار لبخندی بر چهره شما نمی گذارند و برای لحظه ای ، باعث می شوند که زمانهای امتحانی را که تجربه می کنیم فراموش نکنید.

اخبار مرتبط  SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

“در FarmHouse Fresh® ما به همان اندازه افتخار می کنیم که حیواناتی را که نجات می دهیم و توانبخشی می کنیم ، همانطور که در محصولات مراقبت از پوست ما ایجاد می کنیم ، “گفت: بنیانگذار و رئیس جمهور ، شانون مک لیندن. “ما می دانستیم که زمان بهتری برای به اشتراک گذاشتن عشق و شادی که این حیوانات باید داشته باشند ، حتی اگر واقعاً نبوده است ، و امید ما این است که مردم را به همان روشی که هر روز انجام می دهیم لبخند بزنیم.”

Donkey و Goat Cams این برند به عنوان راهی برای آرامش بینندگان در نظر گرفته شده و احساس آرامش را برای بسیاری از افراد مورد نیاز خود فراهم می کند ، در عین حال یک نگاه پشت پرده نیز به شما ارائه می دهد. FarmHouse Fresh® در مرتع پرورش احشام. حیوانات بسیار شبیه به نفس های انتخابی خود ، حیوانات هویج ، نعناع و سیب یا شیرینی های شیرین بیان شیرین را ترجیح می دهند ، و هر روز صبح به طور معمول یکی را دریافت می کنند. مک لیندن اضافه کرد ، “تقریباً هر زمان که می خواهیم در مراتع برویم ، یک شوخی در حال اجرا داریم” ABC – همیشه مراقب باشید. ” یعنی ، مگر اینکه تور انجام دهیم – با 19 حیوان و یک نفر با سیر و سکنه ضرب و شتم خواهد شد! ” بینندگان می توانند عتیقه های حیوانات ، روالهای روزمره و بازیگوشانه خود و حتی مراقبت متفکرانه برخی از حیوانات مسن را دریافت کنند (نکته: در جستجوی چکمه های “پوشک” پوشیده از مادربزرگ خر ، که کارمندان آن را لقب داده اند) باشید. “چکمه های گوچی”).

اخبار مرتبط  سامسونیت از انعطاف پذیری مالی اضافی برای پرداختن به تأثیر COVID-19 برخوردار است

برای اطلاعات بیشتر در مورد FarmHouse Fresh®کم های جدید خر و بز ، صفحه ویدیوی آنها را ببینید اینجا.

FarmHouse Fresh® یک محصول برنده جایزه از محصولات حرفه ای حمام ، بدن و مراقبت از صورت است که توسط Spa Professionals به عنوان خط مراقبت از بدن مورد علاقه کشور و 5 خط برتر برتر پوست (مجله Spa American) رای داده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این یا هر شخص دیگری FarmHouse Fresh® لطفاً با محصول اسپا خرده فروشی یا حرفه ای تماس بگیرید FarmHouse تازه در 888-773-9626 یا بازدید آنلاین www.farmhousefreshgoods.com. محصولات آنها را می توان در هزاران اسپا مقصد ، استراحتگاه و خرده فروشان دقیق تر در سراسر ایالات متحده خریداری کرد ، کانادا، مکزیک، کارائیب، و خاورمیانهاز جمله Beaches Resorts، Disney، The Broadmoor، Burke Williams Spas، Westins، Caesars Palace – Qua Baths & Spa، Ritz-Carltons، Four Season، Mountain Red، Hotel Hyatt Hotel & Resorts، Waldorf Astoria Spas، Spa at Hotel Hershey، Woodhouse اسپاس روزانه و موارد دیگر.

اخبار مرتبط  County Line Energy Corp. "Counter Top Update House Green"

SOURCE FarmHouse تازه

لینک های مربوطه

http://www.farmhousefreshgoods.com

پاسخی بگذارید