Cansortium از حل و فصل با Woodmere Health Partners LLC خبر داد

میامی، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Cansortium (CSE: TIUM.U) (OTCQB: CNTMF) (“قوطی” یا “شرکت“) ، یک شرکت کانابیس عمودی یکپارچه با فعالیت در فلوریدا، تگزاس، میشیگان و پنسیلوانیاامروز اعلام کرد که با Woodmere Health Partners LLC به توافق رسیده است (“وودمیرWoodmere شریک سابق بازار در این شرکت بود پنسیلوانیا در رابطه با درخواست خود برای مجوز ثبت نام بالینی با وزارت بهداشت پنسیلوانیا. این شرکت یکی از متقاضیان موفق نبود و مجوز اخذ نشد که منجر به ایجاد اختلاف در رابطه با رضایت از شرایط آزادسازی سپرده گذاری 483.616 سهم رای گیری متناسب و 204 سهم مشترک به وودمیر شد.

به عنوان بخشی از حل و فصل اختلاف ، وودمیر موافقت کرده است که 483،616 سهام رای گیری متناسب و 204 سهم مشترک را به شرکت و یا معادل 4،836،364 سهم مشترک برای بازگشت به شرکت و آزادی شرکت از هرگونه تعهدات بعدی بازگرداند ، در حالی که شرکت موافقت کرد که برای صادرات 125000 سهم رأی متناسب و 750،000 حکم خرید سهم مشترک با مدت سه سال و قیمت تمرینی از 0.53 دلار آمریکا به وودمیر.

اخبار مرتبط  U-Haul 30 روز خود ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد

درباره شرکت Cansortium

دفتر مرکزی در میامی، فلوریداو تحت نام تجاری Fluent operating فعالیت می کند ، Cansortium بر روی بالاترین کیفیت شرکت حشیش در ایالت فلوریدا ناشی از تعهد بی امان به تعالی عملیاتی از بذر تا فروش. Cansortium در هر یک از فعالیت های کشت ، فرآوری ، خرده فروشی و توزیع ، سودآوری بالایی را ایجاد کرده است ، نتیجه موفقیت آمیز در صنعت شاهدانه بسیار تنظیم شده است. بعلاوه فلوریدا، Cansortium به دنبال ایجاد ارزش سهامدار قابل توجه در بازارهای جذاب است تگزاس، میشیگان و پنسیلوانیا، جایی که این شرکت مجوزها را تأمین کرده و فعالیت خود را تأسیس کرده است.

سهام و ضمانت های مشترک شرکت Cansortium Inc. به ترتیب با نماد “TIUM.U” و “TIUM.WT.U” و در بازار VTC Venture تحت عنوان (OTCQB: CNTMF) در CSE تجارت می کنند. سرمایه گذاران می توانند افشای مالی فعلی و قیمت واقعی سطح 2 برای شرکت را از طریق سایت www.otcmarkets.com پیدا کنند.

اطلاعات به جلو

برخی از اطلاعات موجود در این نسخه خبری ممکن است اطلاعات آینده نگر باشد. در بعضی موارد ، اما نه لزوماً در همه موارد ، می توان اطلاعات آینده نگر را با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه” ، “اهداف” ، “انتظار” یا “انتظار نمی رود” ، “انتظار می رود” شناسایی کرد. ، “فرصتی وجود دارد” ، “موقعیت یابی شده است” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “فرض می کند” ، “پیش بینی می کند” یا “پیش بینی نمی کند” یا “ایمان می آورد” یا تغییراتی از این کلمات و عبارات یا بیانگر برخی اقدامات خاص است. رویدادها یا نتایج “ممکن” ، “می تواند” ، “می توان” ، “ممکن” ، “خواست” یا “گرفته می شوند” ، “رخ می دهند” یا “به دست می آیند”. علاوه بر این ، هر جمله ای که به انتظارات ، پیش بینی ها یا سایر توصیف های رویدادها یا شرایط آینده مربوط باشد ، حاوی اطلاعات آینده نگر است. اظهارات حاوی اطلاعات آینده نگر ، واقعیتهای تاریخی نیستند بلکه در عوض بیانگر انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های مدیریت در مورد رویدادهای آینده هستند.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 22 ربع دوم را در 22 ژوئیه اعلام می کند و در 23 ژوئیه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

اطلاعات رو به جلو لزوماً مبتنی بر تعدادی از نظرات ، فرضیات و برآوردها است که ، هرچند که شرکت از تاریخ انتشار این خبر منطقی تلقی شود ، در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و عوامل دیگری است که ممکن است باعث شود. نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها که از نظر مادی متفاوت از اطلاعاتی هستند که توسط چنین اطلاعاتی آینده نگرانه بیان شده و یا دلالت دارند ، از جمله اما محدود به عوامل توصیف شده در اسناد عمومی شرکت موجود در www.sedar.com نیستند. این عوامل برای نشان دادن لیست کاملی از عواملی که می توانند در شرکت تأثیرگذارند ، نیست. با این حال ، این عوامل باید با دقت در نظر گرفته شود. نمی توان اطمینان داد که چنین برآوردها و فرضیات صحیح خواهند بود. اظهارات آینده نگر در این خبرنامه از تاریخ انتشار این خبر اعلام شده است و شرکت صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی یا تغییر اظهارات حاوی هرگونه اطلاعات آینده نگر یا عوامل یا فرضیات اساسی در مورد آنها صرف نظر می کند. نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای آنچه در قانون لازم است.

اخبار مرتبط  Essity هدف برای بازده تعدیل شده سرمایه به کار گرفته شده را به بالای 17 درصد تا سال 2025 افزایش می دهد

برای اطلاعات بیشتر:
www.getfluent.com

SOURCE Cansortium Inc

لینک های مربوطه

https://www.getfluent.com/