Trulieve ابتکار هفته ملی expungement را راه اندازی کرد

رهبری شرکت ملی شاهدانه به میزبانی کلینیک های رایگان برای کمک به حذف ، پلمپ یا تجدید ارزیابی مجدد محکومیت های مجاز از سوابق کیفری

TALLAHASSEE ، Fla.، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL) (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “شرکت”) ، یک شرکت پیشرو و برتر با عملکرد کانابیس در ایالات متحده، و بزرگترین شرکت حشیش در فلوریدا، امروز اعلام کرد که به عنوان بخشی از هفته ملی اعزام ، میزبان کلینیک های اعزام خواهد بود ، 19 سپتامبر – 26th، 2020.

در طول هفته ، Trulieve میزبان چهار کلینیک اعزامی در کشور خواهد بود فلوریدا:

  • 19 سپتامبرپینلاها/هیلزبورو/ مجازی (تمپا، آب پاک، سنت پیت)
  • 21 سپتامبربرووارد/میامی داد/ منطقه مجازی شهرستان (غرب پالم ، میامی)
  • 23 سپتامبرپینلاها/ شهرستان هیلزبورو حوزه (تمپا، آب پاک، سنت پیت)
  • 25 سپتامبرشهرستان اورنج حوزه (اورلاندو و شهرهای اطراف)

Trulieve متعهد شده است كه از 125 نفر در بازارهای ذکر شده در صدد ضبط یا بسته شدن سوابق حمایت مالی كند ، و 25 مورد دیگر در ماساچوست در طی یک کلینیک که برای برنامه ریزی شده است 25 سپتامبر. مایکل میناردی، شریک ارشد در قانون میناردی ، وکیل دادگستری در سایت خواهد بود فلوریدا کلینیک ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین حشیش ، منقضی شدن و چه کسی واجد شرایط است ، آخرین TruTalk ما را با آقای Minardi از قانون Minardi در اینجا تماشا کنید.

برنامه هایی که باید حمایت مالی شوند اکنون باز است. برای درخواست برای حمایت در کلینیک های هفته ملی انقراض Trulieve ، لطفا برنامه کامل موجود در اینجا را پر کنید سه شنبه ، 18 اوت سال 2020.

افراد دارای سوابق کیفری غالباً عواقب وثیقه ای را تجربه می کنند که سال ها پس از اجرای حکم ها بر زندگی آنها تأثیر می گذارد. چنین عواقب وثیقه ای شامل کاهش دسترسی به مسکن ، اشتغال ، آموزش و کمک های عمومی و همچنین عدم امکان رأی گیری است. برای بسیاری ، محکومیت حتی برای یک جرم مواد مخدر در سطح پایین و بدون خشونت می تواند مضر برای معیشت و فرصت باشد. حتی به عنوان ایالات متحده میلیون ها نفر همچنان در حال رشد زمان هستند و در حالی که صنعت قانونی شاهدانه رشد می کند ، میلیون ها نفر همچنان در حال گذراندن زمان و تحمل سختی های مادام العمر هستند. Trulieve به عنوان یک رهبر در صنعت ، مصمم است تا منابعی را فراهم کند که توانمندسازی کند و فرصتی را برای کسانی که تحت تأثیر سیستم اجرایی قرار دارند ، ایجاد کند که به طور نامتناسب بر درآمد کم و جوامع رنگی تأثیر بگذارد.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp لوازم جانبی را برای افزایش راحتی گردن هنگام رانندگی توسعه می دهند (TPA-2913)

وی گفت: “مأموریت ما به عنوان یک شرکت بهبود زندگی مردم است. اما ما این مأموریت را به محصولاتی که می فروشیم محدود نمی کنیم.” کیم ریورزمدیر عامل شرکت Trulieve. “در حالی که بین کانابیس و عدالت کیفری رابطه مستقیمی وجود دارد ، هفته ملی Expangment یک ابتکار خاص حشیش نیست. ما از سایر بخشها می خواهیم تا در گفتگوها و اقدامات مشابه دست به دست هم دهند تا جامعه ای منصفانه تر و عادلانه تر برای کسانی که از این کار خارج شده اند ایجاد کنند.”

علاوه بر این ، Trulieve در کلیه کلینیک ها دارای غرفه ثبت نام رای دهندگان است تا به شرکت کنندگان امکان ثبت نام به موقع برای شرکت در انتخابات نوامبر را بدهد.

برای بررسی وضعیت سوابق مربوط به کشور برای یافتن اینکه چه چیزی ممکن است برای امداد باشد ، جستجو کنید مرکز منابع پیامدهای وثیقه.

درباره Trulieve

Trulieve یک شرکت عمودی و یکپارچه “بذر به فروش” است و اولین و بزرگترین شرکت کنسول پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را درون خانه پرورش داده و تولید می کند و آن محصولات را در فروشگاه های مارک Trulieve (توزیع) توزیع می کند. ایالت فلوریدا، و همچنین به طور مستقیم از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve نیز در این کشور فعالیت می کند کالیفرنیا، ماساچوست و کانکتیکات. Trulieve در نماد TRUL در بورس اوراق بهادار کانادا ذکر شده است و در OTCQX Best Market تحت نماد TCNNF معامله می شود.

اخبار مرتبط  کاسیو سری MT-G را با ساختار تازه توسعه یافته Dual Core Guard راه اندازی می کند

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید ندارد و همچنین هیچ فروشی از اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود ندارد که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد. اوراق بهادار طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) ، یا قوانین اوراق بهادار از هر ایالت ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده و ممکن است در داخل عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده (مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است) مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی ثبت شده یا به موجب معافیت از چنین الزامات ثبت نام.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، بازدید کنید www.Trulieve.com.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

بیانیه های رو به جلو
این انتشار اخبار شامل اطلاعات و بیانیه های آینده نگر است ، که ممکن است اطلاعات و اظهارات مربوط به یا استنباط در آینده ، مشاغل ، عملکردها ، عملکردهای مالی ، چشم اندازها و سایر برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و عقاید را شامل نشود ، اما به آنها محدود نمی شود. شرکت و اظهارات مربوط به گزارش و پاسخ شرکت به آنها. کلماتی مانند “انتظار” ، “ادامه” ، “خواست” ، “پیش بینی” و “قصد” یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر پیش بینی ها و انتظارات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده و روندهای مالی است که مدیریت معتقد است ممکن است بر وضعیت مالی آن ، نتایج عملیات ، استراتژی تجارت و نیازهای مالی و همچنین بر فرضیه ها و تحلیل های خاص ساخته شده توسط شرکت تأثیر بگذارد. با توجه به تجربه و درک روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و سایر عوامل مدیریتی معتقد است که مناسب هستند. اطلاعات و بیانیه های رو به جلو ، مستلزم فرضیه ها و خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شود وقایع ، نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی شرکت از نظر مادی با رویدادهای آینده ، نتایج ، عملکرد ، و و دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط اطلاعات و اظهارات آینده نگر در اینجا. اگرچه این شرکت معتقد است که هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر در اینجا منطقی است ، با توجه به استفاده از فرضیات و خطرات و عدم قطعیت های ذاتی در چنین اطلاعات و بیانیه هایی ، اما نمی توان اطمینان داد که هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر ثابت خواهد شد که دقیق است ، و بر این اساس به خوانندگان توصیه می شود به ارزیابی خود در مورد چنین ریسک ها و عدم قطعیت ها اعتماد کنند و نباید به چنین اطلاعات و اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر در این باره از تاریخ این قانون ساخته شده است ، و به استثنای آنچه در قوانین مقرر در نظر گرفته شده است ، شرکت هیچگونه تعهدی را بر عهده نمی گیرد و از هرگونه قصد برای به روزرسانی یا تجدید اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در اینجا یا به روز کردن دلایل خودداری می کند. اینکه رویدادها یا نتایج واقعی می توانند متفاوت باشند یا آنچه را که در نتیجه هرگونه اطلاعات و بیانیه های مشتاقانه در اینجا پیش بینی شده است ، متفاوت باشد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادها یا نتایج آینده یا در غیر این صورت ، به جز آنچه در قوانین قابل اجرا لازم است.

اخبار مرتبط  ویپ شاپ مدیر جدید مالی را منصوب می کند

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.