شرکت جواهرات کینگولد از حذف داوطلبانه از بازار سرمایه NASDAQ خبر داد

WUHAN ، چین، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – Kingold Jewelry، Inc. (“Kingold” یا “Company”) (NASDAQ: KGJI) ، تولید کننده و طراح جواهرات طلا ، زیور آلات و محصولات با محوریت سرمایه گذاری ، امروز اعلام کرد که آن را به سهام NASDAQ اعلام کرده است. بازار (“NASDAQ“) قصد خود را به طور داوطلبانه سهام مشترک خود را از بازار سرمایه NASDAQ خارج کرد.

بر 11 آگوست 2020این شرکت به بورس سهام NASDAQ مبنی بر قصد شرکت به طور داوطلبانه سهام مشترک خود از بازار سرمایه NASDAQ را آگاه کرد. بر 21 آگوست 2020، پس از یک دوره ده روزه پس از آنكه شركت اعلام كرد قصد خود را برای حذف NASDAQ اعلام كرده است ، این شركت قصد دارد با NASDAQ و كمسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا (“SEC”) ، فرم 25 مربوط به حذف را ثبت كند. سهام مشترک آن از بازار سرمایه NASDAQ است. پیش بینی می شود با تشکیل فرم 25 در معاملات ، معاملات سهام مشترک شرکت در بازار سرمایه نصدق به حالت تعلیق درآید. 21 آگوست 2020. حذف این لیست موثر خواهد بود 31 آگوست، سال 2020 ، ده روز پس از تاریخ تشکیل فرم 25. شرکت انتظار دارد سهام مشترک خود را از تشکیل فرم 25 در بازار OTC نقل و نقل و معامله کند. 21 آگوست 2020، اگرچه نمی توان اطمینان داد که چنین خواهد بود.

تصمیم به استرداد از NASDAQ ناشی از بررسی هیات مدیره در مورد عوامل متعددی ، به ویژه هزینه و امکان سنجی مداوم مطابق با الزامات لیست NASDAQ و وضعیت مالی فعلی شرکت است. در بررسی اینکه از NASDAQ جدا شود ، شرکت به ویژه در نظر گرفته بود که اعلامیه های مکتوب در تاریخ دریافت کرده است 30 ژوئن سال 2020 و 2 ژوئیه سال 2020 از بخش شایستگی های فهرست بندی بازار سهام NASDAQ (“اعلامیه ها”) كه نشان می دهد این شركت مطابق با الزامات ناداكس لیست قانون 5250 (ج) (1) نیست تا گزارش سالانه خود را در فرم 10-K برای ارائه ثبت كند. سال به پایان رسید 31 دسامبر ، 2019 و گزارش سه ماهه آن در فرم 10-Q برای دوره پایان یافته است 31 مارس 2020. مطابق با اطلاعیه ها ، شرکت موظف شد طرحی را برای بازگرداندن رعایت مقررات 5250 (ج) (1) برای فرم بزهکار 10-K و فرم 10-Q ارائه دهد.

اخبار مرتبط  BAT نامگذاری شده در زنجیره تامین Gartner Top 25 برای سال 2020

بر 16 ژوئیه سال 2020این شرکت چنین طرحی را به بخش واجد شرایط بودن لیست ارسال کرده و از طریق تلفن از طریق آن مشاوره شده است 6 آگوست 2020 که این طرح پذیرفته نشده است. به این ترتیب ، این شرکت می داند که به احتمال زیاد NASDAQ اقداماتی را برای از بین بردن سهام مشترک شرکت از بازار سرمایه NASDAQ آغاز خواهد کرد. پس از مشاوره در مورد رد طرح ، هیئت مدیره شرکت احتمال پیروزی در تجدیدنظر برای حذف لیست هزینه های چنین تجدیدنظر را سنجید و تصمیم به ارائه اطلاعیه ای برای حذف داوطلبانه داد.

اخبار مرتبط  گزارش اسرائیل Corp. نتایج مربوط به سه ماهه دوم سال 2020

درباره کینگولد جواهرات ، شرکت

جواهرات کینگولد ، شرکت (NASDAQ: KGJI) ، مرکزی که در آن واقع شده است ووهان شهر ، یکی از چین بزرگترین شهرها ، در سال 2002 به عنوان طراح و تولید کننده جواهرات طلا ، زیور آلات ، و محصولات با سرمایه گذاری محور تأسیس شد. این شرکت هم به طور مستقیم به خرده فروشان و هم از طریق توزیع کنندگان عمده در سراسر کشور به فروش می رسد چین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.kingoldjewelry.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  "بدون محدودیت - پشیمان نیستم" ماجراجویی موتور سیکلت کراس کانتری با رکوردشکنی و اکتان بالا را روایت می کند

خطرات تجاری و بیانیه های پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که منوط به بندرهای امن ایجاد شده تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، اصلاح شده و قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. می توانید این عبارات رو به جلو را با کلماتی مانند “انتظار” ، “باور” ، “پروژه” ، “پیش بینی” یا عبارات مشابه شناسایی کنید. خوانندگان هشدار می دهند که نتایج واقعی می تواند از لحاظ معنوی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر بیان می شود ، متفاوت باشد. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات زیادی قرار دارد ، از جمله موارد موجود در پرونده های King King’s SEC که در www.sec.gov موجود است ، از جمله جدیدترین گزارش سالانه کینگولد در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q. به خوانندگان هشدار داده شده است که به هیچ بیانیه ای آینده نگر اعتماد نکنید ، که فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می کند. کینگولد به هیچ دلیلی هیچ مسئولیتی در به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ندارد.

SOURCE کینگول جواهرات ، شرکت

لینک های مربوطه

www.kingoldjewelry.com