نوه آنه کلین با برند Iconic Fashion برای راه اندازی COVID-19 Relief تلاش می کند و 100،000 ماسک را به کارگران اساسی در سراسر ایالات متحده تحویل می دهد.

نیویورک، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – WHP جهانی (“WHP” یا “شرکت”) ، صاحب برند مد زنان نمادین آن کلین با نوه طراح نام خانوادگی متحد شده است جسی گر روبنشتاین برای ارائه امداد در طول بیماری همه گیر COVID-19. برای تأمین نیاز فوری به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ، این شرکت امروز از تهیه 100،000 ماسک صورت از طریق زنجیره تأمین خود خبر داد که با جسی به کارگران اساسی و سازمان های جامعه ارائه دهنده امداد توزیع می شود. ایالات متحده.

“متحد کردن برند آن کلاین با خانواده بنیانگذار در این برهه حساس و تعهد در توزیع 100000 ماسک به کسانی که در جبهه های مقدماتی به جوامع ما کمک می کنند ، یک برد / برد است. این فقط آغاز همکاری برنامه ریزی شده ما با نوه آن است. جسی. ما از اینکه با او شریک هستیم ، هیجان زده هستیم. ” یهودا شمیدمن.

جسی Gre Gre Rubinstein اضافه کرد: “من افتخار می کنم که این فرصت را دارم که با حمایت از میراث مادربزرگم ، نقش مهمی را در حمایت از میراث مادربزرگ خود ایفا کنم که حتی در این مدت عدم اطمینان زیاد ، چشم انداز و قدرت را برای توانمندسازی جامعه خود و ارتقاء اطرافیان خود تجسم می کنند.” ، بنیانگذار و مدیر عامل سازمان رسانه های اجتماعی ، سلام آنجا جمعی. “امید من این است که این ابتکار عمل به عنوان راه اندازی شبکه قدرتمندی باشد که هم بتواند دیگران را پشتیبانی کند و هم از آنها الهام ببخشد تا نه تنها در زمان حال بلکه به عنوان شروع به بازسازی کمک کنند.”

علاوه بر این ، WHP جسی و آژانس خود را به منظور پیشبرد راه اندازی آینده از این شیر بهره برداری کرده است آن کلین مجموعه های اجتماعی جدید ، با افراد قابل توجه و متفاوت ایجاد شده و جوامع را به هم وصل می کند. در زیر رد پای آن کلین جسی که الهام بخش بسیاری از افراد است ، جسی میزبان یک سریال فیس بوک لایو خواهد بود که قهرمانان امروز را با الهام از نسل بعدی تریلرها همراه با میهمانان از صنایع مختلفی معرفی می کند که در طول همه گیری کمک های قهرمانی را انجام می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آن کلین و ابتکار COVID-19 ، بازدید کنید: http://www.anneklein.com یا دنبال کنیدAnneKlein فیس بوک یاAnneKleinOfficial در اینستاگرام.

درباره جسی گر روبنشتاین
جسی گر روبینشتاین بنیانگذار و مدیر عامل آژانس رسانه های اجتماعی ، سلام آنجا جمعی است. به عنوان نوه آن کلین، جسی از یک سری از بزرگان مد به دست می آید و برای یک حرفه در این صنعت فصلی بود. از سال 2018 لس آنجلس/نیویورک به رهبری زن Hello There ، کمپین های بازاریابی نوآورانه ای را راه اندازی کرده و استراتژی دیجیتالی را برای مارک های جهانی مانند BCBGMaxazria ، Joe’s Jeans ، Juicy Couture ، Jones New York رهبری کرده است. عاج الا، و Tretorn.

در باره آن کلین
مارک مد میراث نمادی زنانه که در سال 1968 تاسیس شد ، آن کلین با سبک کلاسیک آمریکایی در سراسر جهان به زنان خدمت می کند. نام تجاری در حال حاضر تولید بیش از 700 میلیون دلار در فروش خرده فروشی جهانی با محصول توزیع شده توسط بهترین شرکای کلاس از جمله استیو مادن کفش و کیف دستی ، گروه Kasper برای لباس ورزشی ، E. Gluck برای ساعت ، هرمان کی برای لباس بیرونی ، ONE گروه جین ، شلوار جین ، کومار برای لباس راحتی ، مارتون ، عینک ، سانتری برای جوراب شلواری ، امی لین برای لوازم جانبی ، ساحل پالم برای عطر و لوازم آرایشی و گروه جواهرات. آن کلین محصولات در سراسر جهان به فروش می رسد آمریکای شمالی، چین، کره جنوبی، فیلیپین و مکزیک. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.anneklein.com مراجعه نمایید.

درباره WHP Global
WHP Global روی آینده مدیریت برند متمرکز است. نیویورکاین شرکت با پایه تخصص در دستیابی به مارک های مصرف کننده جهانی و سرمایه گذاری استراتژیک در کانال های توزیع با رشد بالا و سیستم عامل های تجارت دیجیتال جهانی ، علاوه بر معرفی دسته بندی محصولات جدید که مربوط به مصرف کننده امروزی است ، انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.whp-global.com.

مخاطبین رسانه:
WHP جهانی

آن کلین

گروه رسانه ای EJ

خدمات خلاق ATELIER

Jaime Cassavechia / Alexa Stark

Colette Sipperly

[email protected]

[email protected]

212-518-4771 x 108


SOURCE WHP جهانی


اخبار مرتبط  ROSEN، GLOBAL INVESTOR CUNSEL ، تشکیل پرونده دادخواست اقدام به اقدام به کلاس اوراق بهادار در برابر سرمایه گذاران شرکت بین المللی هونیول را اعلام کرد. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100K دلار را برای تماس با شرکت تشویق می کند

پاسخی بگذارید