Eastside برای گزارش نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در روز پنجشنبه ، 13 اوت 2020

پورتلند ، سنگ معدن، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – Eastside Distilling، Inc. (NASDAQ: East) (“مشرق” یا شرکت”) نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 خود را بعد از نزدیک شدن بازار گزارش خواهد داد پنجشنبه ، 13 آگوست 2020. شرکت همان روز یک کنفرانس برگزار می کند ، پنجشنبه ، 13 آگوست 2020، در 4:30 بعد از ظهر ET برای بررسی نتایج

جزئیات تماس کنفرانس سه ماهه دوم 2020

تاریخ و زمان: پنجشنبه ، 13 آگوست 2020 در 4:30 بعد از ظهر ET

اطلاعات تماس: علاقه مندان می توانند با شماره گیری (844) 889-4332 یا (412) 717-9595 به تماس کنفرانس دسترسی پیدا کنند.

اطلاعات پخش مستقیم وب: علاقه مندان می توانند از طریق یک پخش اینترنتی اینترنتی مستقیم ، که در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس https://www.eastsidedistilling.com/investors/ موجود است ، به تماس کنفرانس دسترسی پیدا کنند.

اخبار مرتبط  iAnthus گزارش مالی مالی سه ماهه اول سال 2020

بازپخش: پخش مجدد از تماس تلفنی برای سه روز در (877) 344-7529 یا (412) 317-0088 ، تأیید شماره 10147164 در دسترس خواهد بود. پخش مجدد وب به مدت 90 روز در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس https://www.eastsidedistilling.com/investors در دسترس قرار می گیرد.

درباره تقطیر Eastside
Eastside Distilling، Inc. (NASDAQ: EAST) در حال تولید روحیه کاردستی با کیفیت بالا و برنده جایزه در پورتلند، اورگاناز سال 2008. این شرکت با ترکیب محصولات بسیار تزئین شده خود که شامل Redneck Riviera Whisky با مارک های همراه Granny Rich Reserve و Howdy Dew! است ، Azuñia Tequilas تازه خریداری شده ، ویسکیس Burnside ، Hue-Hue Coffee Rum و Portland Potato Vodkas را متمایز می کند. همه مشرق ارواح از نظر کیفیت و طعم از ترکیبات طبیعی ساخته می شوند. مشرق شرکت صنایع دستی Craft Canning + Bottling یکی از عمده فروشان اصلی مستقل شمال غربی و قوطیهای آماده نوشیدن است. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.eastsidedistilling.com یا شرکت را دنبال کنید توییتر و فیس بوک

اخبار مرتبط  Better Homes & Gardens بهترین افتخارات حیاط جلو 2020 آمریکا را اعلام می کند

هشدارهای مهم در مورد اظهارات پیشرو
برخی از موضوعات مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است بیانیه های آینده نگر باشند. این موارد شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کند ، از جمله موارد زیر: تغییرات در شرایط اقتصادی. عوامل رقابتی عمومی؛ پذیرش محصولات این شرکت در بازار؛ موفقیت شرکت در بدست آوردن مشتریان جدید؛ موفقیت شرکت در توسعه محصول؛ توانایی شرکت در اجرای مدل تجاری و برنامه های استراتژیک خود. موفقیت شرکت در ادغام اشخاص و داراییهای اکتسابی ، و کلیه خطرات و اطلاعات مرتبط با آن که هر از گاهی در پرونده شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس (“SEC”) شرح داده می شود ، شامل صورتهای مالی و اطلاعات مرتبط با آن در سالانه شرکت می باشد. گزارش در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه موقت در فرم 10-Q. نمونه هایی از بیانیه های آینده نگر در این نسخه ممکن است عبارت هایی از ارتباط با استراتژیک استراتژیک ، عمودی محصول ، درآمد پیش بینی شده و سودآوری ما باشد. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی اطلاعات احتیاطی در این نسخه بر عهده ندارد.

اخبار مرتبط  Challenger Breadware Names Professional Baker Greg Wade را به عنوان اولین سفیر برند معرفی می کند

SOURCE Eastside Distilling، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.eastsidedistilling.com