بازار جهانی دستگاه های زیبایی برای شاهد رشد قوی در سالهای متمادی: هوش P&S

نیویورک، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – طبق سازمان ملل متحد ، تا سال 2050 ، جمعیت افراد 60 ساله یا بالاتر به 324 میلیون نفر در سال خواهد رسید هند، 437 میلیون در چین، 58 میلیون در برزیلو 107 میلیون نفر در ایالات متحده با افزایش سن ، از کاهش شبکه عروقی و غده در لایه های پوستی و از بین رفتن بافت فیبری رنج می برند ، که می تواند منجر به تعدادی از مشکلات پوستی مانند خشکی ، چین و چروک ، افتادگی پوست و تغییر رنگدانه ها شود. .

به همین دلیل این افراد به سرعت در حال جستجوی راه هایی برای به حداقل رساندن علائم جسمی این موارد هستند و همچنین آنها را تا حد امکان اصلاح می کنند. بنابراین ، با توجه به افزایش جمعیت سالمندان ، درآمد بازار جهانی دستگاه های زیبایی که تولید شده است 47.4 میلیارد دلار طبق مطالعه تحقیقاتی منتشر شده توسط P&S Intelligence ، در سال 2019 ، بین سالهای 2020 و 2030 با CAGR 19.7٪ رشد خواهد یافت.

درخواست دریافت نمونه کپی این گزارش @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/beauty-devices-market/report-sample

در دوره پیش بینی ، رده در خانه شاهد بالاترین CAGR ، 20.4٪ در بازار دستگاه های زیبایی است ، از آنجا که دستگاه های طراحی شده برای مشتریان خاص آسان برای استفاده هستند ، نیازی به استفاده کاربر از نظر فنی یا پزشکی ندارند. ، و درمان سریع را ارائه دهید علاوه بر این ، این دستگاه ها را می توان به راحتی از سوپراستورها ، داروخانه ها و کانال های خرید آنلاین خریداری کرد ، بنابراین منجر به دسترسی آسان و پذیرش زیاد می شود.

اخبار مرتبط  Livescale مستقر در کانادا اکنون خریدهای زنده را در اختیار کلیه بازرگانان فروشگاه آمریکای شمالی قرار می دهد

آمریکای شمالی به دلیل آگاهی زیاد در مورد زیبایی شناسی و قدرت خرید قوی مردم در اینجا بزرگترین بازار دستگاه های زیبایی در سال 2019 بود که منجر به جذب زیاد دستگاه های زیبایی می شود. یکی دیگر از دلایل افزایش تقاضا برای چنین کالاهای مصرفی در منطقه ادغام واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI) در چنین دستگاه هایی است.

مرور گزارش مفصلی در مورد گزارش تحقیقات بازار دستگاه های زیبایی: براساس نوع (برداشتن مو ، پاک کننده ، درمان آکنه ، LED درمانی و فوتوروژنیشن ، اکسیژن / بخار صورت ، رشد مو ، رشد پوست ، درمولینگ ، کاهش سلولیت) ، طریقه استفاده (سالن ، اسپا ، در منزل) ) – تحلیل جهانی صنعت و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/beauty-devices-market

اخبار مرتبط  لوازم ورزشی DICK'S برای ایجاد آینده ای رایگان از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف اقدام می کند

مشارکت ها اخیراً یکی از قویترین اقدامات استراتژیک در بازار لوازم زیبایی است ، زیرا توسط شرکت های فعال در این صنعت به کار گرفته می شود:

  • محصولات جدید را از طریق تعداد فزاینده کانال پیشنهاد دهید
  • حضور خود را در سراسر کشورها و مناطق گسترش دهید
  • محصولات خود را به روشهای ابتکاری به بازار عرضه کنید
  • سبد محصولات خود را گسترش داده و تقویت کنید
  • تعداد بیشتری مشتری را نسبت به قبل هدف قرار دهید

در مورد این مطالعه تحقیق کنید https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=beauty-devices-market

عمده ترین دستگاه های تولید کننده لوازم زیبایی در جهان پاناسونیک ، شرکت TRIA Beauty ، Lumenis آموزشی ویبولیتین ، شرکت Carol Cole Company ، صفحه اصلی Skinovations Ltd. ، شرکت Nu Skin Enterprises Inc. ، L’Oréal SA ، MTG Co. Ltd. ، LightStim ، Koninklijke Philips NV ، YA-MAN LTD. ، Spectrum Brands Holdings Inc. ، Amorepacific Corporation و شرکت Conair.

گزارش های مرتبط

بازار لوازم خانگی زیبایی

انتظار می رود که بازار جهانی لوازم خانگی زیبایی به بازارهای جهانی برسد 16.7 میلیارد دلار تا سال 2023. انتظار می رود در طول دوره پیش بینی ، بازارهای لوازم خانگی زیبایی اروپا به دلیل افزایش جمعیت سالمندان ، افزایش شیوع بیماری های مربوط به مو و پوست و معرفی بازار از وسایل زیبایی خانگی لوازم خانگی آمریکای شمالی پیشی بگیرد. دستگاه های تخصصی ریوی مو علاوه بر برنامه هایی که مصرف کنندگان را در استفاده از چنین دستگاه هایی آموزش می دهد.

اخبار مرتبط  RXBAR بادام تازه وانیل RX A.M. را آغاز کرد جو دوسر

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/home-use-beauty-devices-market

بازار دستگاه های زیبایی ایالات متحده

انتظار می رود بازار دستگاه های زیبایی ایالات متحده به بازار برسد 32.5 میلیارد دلار تا سال 2023. بازار عمدتا با افزایش جمعیت سالمندان ، افزایش شیوع بیماری های پوستی و ریزش مو و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی هدایت می شود.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/us-beauty-devices-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره در زمینه بازار است که به نیازهای اطلاعاتی بازارهای صنایع در حال رشد در سراسر جهان پاسخ می دهد. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای مبتنی بر سرمایه گذاری ، به ارائه تحلیل دقیق چشم انداز در زمینه سناریو در حال تغییر بازار ، به توانمندسازی شرکت ها در تصمیم گیری های آگاهانه و پایه گذاری استراتژی های تجاری خود با استحکام اعتقاد دارد.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با ما: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence