عدم قطعیت اقتصادی و بی ثباتی مواد غذایی در نیجریه ، تلاش می کند تا با شرکای غیرمنتظره ای درگیر شوید

MINNEAPOLIS، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – تأثیر اقتصادی تعطیلی COVID-19 در کل نیجریه، آفریقا بزرگترین اقتصاد ، به نگرانی های فزاینده ای در مورد بی ثباتی مواد غذایی منجر شده است. اطلاعات نادرست ، ننگ و استرس زایی افرادی که COVID-19 را منقبض کرده و بهبود یافته اند ، از مراکز ایزوله استفاده کرده و یا به راحتی ماسک پوشیده اند ، مهار و مبارزه با ویروس را دشوارتر کرده است. سازمان بین المللی غیرانتفاعی ، شعله ور، با خواهران کاتولیک نیجریه و تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی به منظور مقابله با این مسائل با کمپین جهانی پیام رسانی سلامت ، در دستان ما ، در حالی که به طور همزمان تلاش های جدی را برای برقراری ارتباط مستقیم با جوامع در سراسر کشور انجام می دهند ، به همکاری رسیدیم.

وی گفت: “از طریق کار با خواهران ، بارها و بارها شنیده ایم که COVID-19 جامعه را نخواهد کشت ، گرسنگی خواهد بود.” دانیل وردسورث، مدیرعامل همیشه وی افزود: “ما باید خلاقیت پیدا کنیم تا جمعیت مختلف را در اختیار مردم قرار دهیم ، و آنها را از طریق یک فشار جهانی بهداشت که به خارج از محافظت فقط از COVID-19 گسترش می یابد ، متصل می شویم ، بلکه به عامل اصلی آن می پردازیم که تأثیر مخربی در دراز مدت خواهد داشت. نیجریه، که عدم امنیت غذایی است. “

اخبار مرتبط  ایالت نیویورک در سال 2020 مجسمه ای از کره خواهد داشت

برای پرداختن مستقیم به ناامنی مواد غذایی و COVID-19 ، Alight برای کمک به خواهران در جوامع کمکهای خرد کمک مالی کرده است. نیجریه. وقتی خواهران در بین جوامع مختلف به لایه های بیشتری رسیدند ، دریافتند که بیشتر بودجه دریافت شده برای رسیدگی به ناامنی غذایی تأثیر می گذارد تا خانواده هایی که در آنجا ملاقات می کردند تأمین شود.

در تلاش برای ترکیب تلاش های مربوط به بهداشت عمومی و مواد غذایی ، و همچنین عدم امنیت اقتصادی ، بیشتر خواهران پیام های IN HANDS را به زبان محلی چاپ می کردند و اطلاعات دقیق بهداشتی را با تهیه مواد غذایی در مراکز توزیع توزیع می کردند. جلسات آگاهی ، پوسترها به زبانهای مختلفی که در کلیساها ، بازارها و مدارس ، تبلیغات روزنامه و رادیو و اطلاعیه در مجامع اجتماع قرار گرفته بودند ، رویکردهای دیگری بود که خواهران برای دستیابی به جوامع در هر دو بخش شهری و روستایی کشور اجرا کردند.

اخبار مرتبط  فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

Alight همچنین با تعداد معدودی از تأثیر گذاران برتر رسانه های اجتماعی نیجریه برای اشتراک گذاری در پیام های دست ما درگیر شده است. این سازمان انعطاف پذیری خلاق را تشویق می کند و به دنبال تأثیر گذار برای اطمینان از لحنی معتبر بود نیجریه. اکثر محتوای ویدئویی متمرکز بر دوری اجتماعی ، شستن دستها ، پوشیدن ماسک و رفع نیاز به تنظیم شیوه های روزمره است.

از طریق این همکاری های بعید با خواهران کاتولیک نیجریه و تأثیر گذاران در رسانه های اجتماعی ، Alight طی کمتر از دو ماه به بیش از 15 میلیون نفر رسیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که Alight انجام می دهد ، و نحوه کمک به شما می توانید از آنها دیدن کنید www.wearealight.org

اخبار مرتبط  سال به روز سفارش های هضم کننده مواد زائد مواد غذایی BioHiTech از شرکت کارناوال بیش از 3.3 میلیون دلار

درباره ما
در سال 1978 توسط موسس تأسیس شد نیل توپ، شعله ور، که قبلاً به عنوان کمیته پناهندگان آمریکایی شناخته می شد ، سالانه بیش از 3.5 میلیون نفر در 19 کشور جهان ، مراقبت های بهداشتی ، آب تمیز ، پناهگاه ، محافظت و اقتصادی را ارائه می دهد. الایت به خلاقیت باورنکردنی ، پتانسیل و نبوغ بیجاشدگان اعتقاد دارد و کار می کند تا چراغی بر بشریت خود بگذارد ، به ارزش فوق العاده ای که قبلاً اتفاق افتاده است و امکان انجام کارهای بیشتر. این سازمان برای دیدن و کمک به هر فرد در ایجاد تغییرات معنی دار در جهان وجود دارد – از اجتماعات آواره و حاشیه نشین در آفریقا، آسیا و آمریکا به … هرکسی ، هرجای دیگر درباره Alight در www.wearealight.org بیشتر بدانید.

منبع روشن است

لینک های مربوطه

https://wearealight.org