نمک واقعی نمک پوسته خرده فروشی را معرفی می کند

ققنوس، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – نمک واقعی ، ققنوسشرکتی با مسئولیت محدود که می خواهد نمکی تمیزتر ، خوش طعم تر و بهتر دریا را به بازار عرضه کند ، Flake Salt محبوب خود را برای حساب های خرده فروشی در سطح کشور راه اندازی می کند. برای پاسخگویی به افزایش تقاضای مصرف کننده برای نمک دریا برای پخت و پز و پخت و پز خانه ، این شرکت نمک Flake نمک خود را به موقع برای فصل تعطیلات به فروشندگان می آورد.

وی ادامه داد: سرآشپزهای برتر در سراسر کشور مدتی است که از Flake نمک ما در رستوران ها و نانوایی های خود استفاده می کنند و ما می خواستیم این نمک معروف را برای آشپزخانه های منزل خود در دسترس مصرف کنندگان قرار دهیم. برایان پیرس، مدیر عامل و بنیانگذار True Salt. “این پوسته ها مانند سایر محصولات موجود در بازار ، ترکیبی از طعم تمیز و براق را اضافه می کنند.”

اخبار مرتبط  همکاران عروس دیوید با بسترهای نرم افزاری On-Demand Perksy پس از پیروزی در مسابقه "آینده خرده فروشی"

نمک پوسته پوسته (Flake Salt) تمام نمک های دریایی طبیعی است که از آب های بکر و دریای کورتز در دست برداشت می شود. مکزیکشکل و اندازه منحصر به فردی به هر پوسته می دهد. این امر باعث می شود تا بتوانید ظروف را از سالاد گرفته گرفته تا استیک و ماهی گرفته تا دسرهای غنی و فسفر و ظروف در آن قرار دهید.

نمک نمک True Salt در جعبه آبی قابل تشخیص شرکت با 1 پوند نمک پوسته پوسته بسته بندی می شود. این صندوق دارای یک پنجره برش جلو است که دارای پوسته های منحصر به فرد نمکی است و به خریداران امکان پیش نمایش نمک پوسته پوسته در داخل را می دهد. جعبه 1 پوند در موارد شش جعبه فروخته می شود.

اخبار مرتبط  دستور العمل های سالم و سریع و آسان برای این اوقات چالش برانگیز

در حال حاضر توسط توزیع کنندگان خدمات غذایی مانند Shamrock Foods در سواحل غربی و آریزونا و غذاهای سر آب در نیویورک، نمک واقعی نمک واقعی در حال حاضر در Amazon.com برای خرید مصرف کننده موجود است و از طریق توزیع کنندگان شرکت UNFI و غذاهای تخصصی DPI برای حساب های خرده فروشی در دسترس است.

درباره نمک حقیقی: True Salt که توسط کارآفرینان سریال تأسیس شده است برایان پیرس و کلی اگان، به تولید نمک بهتر و تمیز تری اختصاص داده شده است. True Salt با داشتن فرآیند برداشت بدون تاثیر از محیط زیست طبیعی ، روشی کاملاً طبیعی و غیرقابل تصفیه برای بدست آوردن مواد مغذی و طعم دهنده از نمک بدون مواد شیمیایی یا مواد افزودنی است. مأموریت بنیانگذاران ، تهیه نمکی دریایی تمیز ، طبیعی و بهتر است که جوانه های چشایی و همچنین ذهن ، بدن و روح را بالا می برد.

اخبار مرتبط  شرکت Primo Water از قصد خود برای قرار دادن 450 میلیون یورو اسکناس بزرگ خبر داد

از بدو تأسیس ، بنیانگذاران True Salt در تلاشند تا نمکی تمیز تهیه و به بازار عرضه کنند که نتایج بهتر و طعم بهتری برای بخش مهمان نوازی ، بازار خرده فروشی و مصرف کننده مستقیم ارائه می دهد. این شرکت به دلیل فعالیت های مهمان نوازی خود به بیش از 25 ایالت ارسال می کند و می توان در قفسه های مواد غذایی در سراسر کشور از جمله Gelson’s، Giant Eagle و Smart & Final یافت. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.truesaltco.com مراجعه نمایید.

نمک واقعی
[email protected]

منبع واقعی نمک

لینک های مربوطه

http://www.truesaltco.com